wmaraci reklam
lidertakipci

Şubat 2013 Pagerank Güncellemesi Başladı!

182 Mesajlar 23.647 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

kerimptk kerimptk Youtuber Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici / Youtuber
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** P**
  • Mesajlar 1440
  • Beğeniler 194 / 234
  • Ticaret 46, (%100)

phatgit adlı üyeden alıntı

Güncelleme dün bitmiştir diye tahmin ediyorum, benim sitelerde boş değişiklik olmadı. :rolleyes: Bende Erdal Bakkal'a en PR3 olur falan diye tahmin ediyordum değişmedi. :D

Yazık oldu o zaman Şimdi işin yoksa 3 ay daha bekle. Aslında umrumda değl pr'si ama reklam alım satımında diyorlarya şu pr'den şu fiyata aldım diye Ona kıl oluyorum adamın sitesine 10 kişi girmiyor yok efendim pr bilmem kaçmış ben pahalı söylüyormuşum. O adamın 100 katı hitim var kimse ona bakmıyor :)
phatgit

kişi bu mesajı beğendi.

Abone Ol : www.youtube.com/@kerimpotuk
wmaraci
reklam

phatgit phatgit WordPress Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek WordPress
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 1345
  • Beğeniler 294 / 385
  • Ticaret 21, (%100)

kerimptk adlı üyeden alıntı

Yazık oldu o zaman Şimdi işin yoksa 3 ay daha bekle. Aslında umrumda değl pr'si ama reklam alım satımında diyorlarya şu pr'den şu fiyata aldım diye Ona kıl oluyorum adamın sitesine 10 kişi girmiyor yok efendim pr bilmem kaçmış ben pahalı söylüyormuşum. O adamın 100 katı hitim var kimse ona bakmıyor :)

Çoğu kişi hatta reklam alanların %90'ı PR'sine göre değer biçiyor, Alexa isterse 8m olsun yinede PR olacak adamlara. :)
kerimptk

kişi bu mesajı beğendi.

makinabizde makinabizde Mekaniğe Açılan Pencere Kullanıcı
  • Üyelik 25.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Site yöneticisi
  • Mesajlar 39
  • Beğeniler 3 / 9
  • Ticaret 5, (%100)
pr1 pr2 oldu.

Mekaniğe Açılan Pencere

myenes myenes $php = new PHP(); Kullanıcı
  • Üyelik 28.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Back-end Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 1051
  • Beğeniler 253 / 258
  • Ticaret 5, (%100)
imzada ki sitem pr 1 oldu 2 aylık sitem daha :) 9 aylık sitem ilk güncellemeden beri pr2 maalesef. Bu arada yukarıda bir arkadaşımız yazmış reklam satışı yaparken ziyaretçi sayısı ile birlikte sitenin google'da ki değeri de önemli, isterse günde 1milyon ziyaretçisi olsun ben oraya reklam verdiğimde benim siteme google gözünde faydası olmazsa bana faydası olmaz.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 19.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** P**
  • Mesajlar 1440
  • Beğeniler 194 / 234
  • Ticaret 46, (%100)

myenes adlı üyeden alıntı

imzada ki sitem pr 1 oldu 2 aylık sitem daha :) 9 aylık sitem ilk güncellemeden beri pr2 maalesef. Bu arada yukarıda bir arkadaşımız yazmış reklam satışı yaparken ziyaretçi sayısı ile birlikte sitenin google'da ki değeri de önemli, isterse günde 1milyon ziyaretçisi olsun ben oraya reklam verdiğimde benim siteme google gözünde faydası olmazsa bana faydası olmaz.

Hocam aorhan.com bu güncellemeden önce pr0'dı bu siteye google gözünde değersiz diyebilirmisin. pr dediğin kıçı kırık 3-5 tane backlink. Benim sitem pr0 kende onlarca prli sitenin üstünde çıkıyordu. Buna değersizlik demek çok büyük yanlış.

• Üyelik 28.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 1051
  • Beğeniler 253 / 258
  • Ticaret 5, (%100)

kerimptk adlı üyeden alıntı

Hocam aorhan.com bu güncellemeden önce pr0'dı bu siteye google gözünde değersiz diyebilirmisin. pr dediğin kıçı kırık 3-5 tane backlink. Benim sitem pr0 kende onlarca prli sitenin üstünde çıkıyordu. Buna değersizlik demek çok büyük yanlış.

Pr almak kolaysa madem herkes 3 5 tane alsın backlink sahibi olsun niye millet aylarca backlink alıp pr sahibi olamıyor kusura bakmayın ama gerçekten sitesiyle uğraşan sürekli backlink alıp sitesine özgün bir şekilde içerik ekleyen kazanır. Burada illa gidin 30 40 tane backlink alın demiyorum kaliteli sürekli backlink alın diyorum. Benim teknoloji blogum ilk güncellemeden beri PR2 güncelleme olduktan sonra 3 5 yaşında ki bir çok donanım sitesinin üstünde çıkmaya başladı sonuçlarım.

• Üyelik 19.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** P**
  • Mesajlar 1440
  • Beğeniler 194 / 234
  • Ticaret 46, (%100)

myenes adlı üyeden alıntı

Pr almak kolaysa madem herkes 3 5 tane alsın backlink sahibi olsun niye millet aylarca backlink alıp pr sahibi olamıyor kusura bakmayın ama gerçekten sitesiyle uğraşan sürekli backlink alıp sitesine özgün bir şekilde içerik ekleyen kazanır. Burada illa gidin 30 40 tane backlink alın demiyorum kaliteli sürekli backlink alın diyorum. Benim teknoloji blogum ilk güncellemeden beri PR2 güncelleme olduktan sonra 3 5 yaşında ki bir çok donanım sitesinin üstünde çıkmaya başladı sonuçlarım.

Öncelikle hocam pr almak inanılmaz derecede kolay. Bunu içeriksiz prli sitelerden anlayabilirsin. 2. olarakta milet backlinki kelimede yükselmek için alıyor. Pr ile kelimede yükselme olmuyor bildiğin gibi. +pr bu kadar önemli olsaydı pr ile hit doğru orantılı olurdu. Benimle aynı kategoride olan prsi benden yüksek binlerce siteden daha fazla hitim var. Alexa sıralamamdan da bunu anlayabilirsin.

• Üyelik 28.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 1051
  • Beğeniler 253 / 258
  • Ticaret 5, (%100)
Ben PR ile kelimede yükseldim demedim zaten kelime yükselişi değilde genel olarak yazılarımın çoğu ilk 5 sayfadayken ilk 2'ye girdiler ve yazı ekledikçe doğru orantılı olarak yükseliş şağladım. Bu arada Alexa sıralamanı bu alexa botları ile de düşürebilirsin fazla Alexa'ya bakmayın sonuçta alexa toolbar kullananlar sitene girdikçe daha hızlı düşüş yaşanacaktır. Kolay gelsin.

rkivrak rkivrak www.mesutkoc.com Kullanıcı
  • Üyelik 02.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 67
  • Beğeniler 17 / 7
  • Ticaret 2, (%100)
mesutkoc.com pr3 olmuş. Konuya çok vakıf değilim ama 1-2 derken 3 oldu.

-------------------------------------------
Mesut Koç Sitesi:Özgün, Orjinal, Okumak İçin

supheli supheli Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Türkçe Öğretmeni
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1441
  • Beğeniler 245 / 238
  • Ticaret 40, (%100)
Bu güncelemeler nedense bana 2 yıldır uğramıyor.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al