wmaraci reklam

Google Ne Yapmaya Çalışıyor

20 Mesajlar 2.779 Okunma
wmaraci reklam

altuncumedya altuncumedya WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek web tasarım
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 142
  • Beğeniler 1 / 11
  • Ticaret 0, (%0)
google iyice zırvaladı.
webmaster araçlarında siteme 152 siteden link verilmişti toplamda 240 bin sayfadan

bu sabah bir baktım site sayısı 29 a link sayısı 404 e düşmüş dmoz'u bile görmez olmuş. google ne yapmaya çalışıyor geçersizmi sayıyor bu linkleri ne dersiniz. kaldıki ben en az pr3-4 bekliyordum pr1 den 2 ye çıkmışız.

wmaraci
reklam

PrestijSolution PrestijSolution SEO and DEVELOPER Kullanıcı
  • Üyelik 03.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Seo ve Web Tasarım Uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 606
  • Beğeniler 30 / 139
  • Ticaret 29, (%93)
Sizin siteniz istediğiniz pagerank değerini almadı diye onlarca mühendisin insanın birlikte ekip olarak oluşturduğu arama motorunumu suçluyorsunuz.Seo uzmanı olmadıgınız için,kendi kendinize birşeyler yapmaya çalıştığınız için birşeyi yada birçok şeyi yanlış yaptığınız için Google size 2 verdi.Yanlış çalışma yaptıgınız halde 2 aldıgınıza dua edın bence.
Not: hiç 240 bin sayfadan siteye link alınır mı? Biraz mantıklı düşünün.Artık Google'ı aptal yerine koymayın.Google'ı insan gibi düşünün.Ozaman zaten bu tarz çalışmalar yapmayacaksınız.

kolay gelsın
oquzhanozusta Lifegida VolkanAkpinar

kişi bu mesajı beğendi.

www.mucahitguner.com

Zargana Zargana WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Giresun
  • Ad Soyad Y** U**
  • Mesajlar 994
  • Beğeniler 9 / 303
  • Ticaret 11, (%100)
Bende de aynı sorun var. Link sayım abartı değildi, imlemeler falan dahil 3000 tane. Ama bugün webmaster toolsta 300 küsur civarı. Ekşisözlükten, yazarkafeden, wikipedia'dan olan linkler de görünmüyor ki, google bunları spam olarak değerlendirmez herhalde.

İşin daha komiği, sorgulamada backlink kaynağı olarak görünen Hürlist bağlantısı bile webmaster toolsta görünmüyor. Wmaracından bir tane bile gelen bağlantı yok:)

Ne ekersen onu biçersin

• Üyelik 30.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek web tasarım
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 142
  • Beğeniler 1 / 11
  • Ticaret 0, (%0)
sen google dan daha çok zırvalamışsın. beni tanıyormusunda ne olup olmadığıma karar veriyorsun

PrestijSolution adlı üyeden alıntı

Sizin siteniz istediğiniz pagerank değerini almadı diye onlarca mühendisin insanın birlikte ekip olarak oluşturduğu arama motorunumu suçluyorsunuz.Seo uzmanı olmadıgınız için,kendi kendinize birşeyler yapmaya çalıştığınız için birşeyi yada birçok şeyi yanlış yaptığınız için Google size 2 verdi.Yanlış çalışma yaptıgınız halde 2 aldıgınıza dua edın bence.
Not: hiç 240 bin sayfadan siteye link alınır mı? Biraz mantıklı düşünün.Artık Google'ı aptal yerine koymayın.Google'ı insan gibi düşünün.Ozaman zaten bu tarz çalışmalar yapmayacaksınız.

kolay gelsın

wmaraci
wmaraci

yense yense eticaret Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek eticaret
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 62
  • Beğeniler 1 / 16
  • Ticaret 30, (%100)
Bu bahsettiğin sorun bendede var 15 siteden geri dönüş var gözüküyor bu sayı 200 +++ olması gerek pr güncellemesinden kaynaklı olabilir sıralamadada geriledim ayrıca

FOMOCO FOMOCO WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Nakliyat
  • Mesajlar 417
  • Beğeniler 184 / 76
  • Ticaret 1, (%100)
şu sıralarda herkeste bir seo uzmanlığı başladı. Patladı gitti. her önğüne gelen kendisini seo uzmanı sanıyor :)
Lifegida PrestijSolution

kişi bu mesajı beğendi.

PrestijSolution PrestijSolution SEO and DEVELOPER Kullanıcı
  • Üyelik 03.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Seo ve Web Tasarım Uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 606
  • Beğeniler 30 / 139
  • Ticaret 29, (%93)

altuncumedya adlı üyeden alıntı

sen google dan daha çok zırvalamışsın. beni tanıyormusunda ne olup olmadığıma karar veriyorsun

Mağdem ben zırvalıyorum mağdem siz bu konuda çok iyisiniz mağdem sadece kendi kafanızdaki saçma düşünceler ile hareket edeceksınız mağdem işinize gelen yorumlara eyvallah yanlıs yaptıgınızı söyleyen yardımcı olan yorumlara hayır diyeceksenız buraya neden konu acıyorsunuz.Ayrıca konusmanızdan bile nasıl bir yapıya sahip oldugunuz belli oluyor.İnsan bi teşekkür eder.Fikirlerıme katılmasan bile saygı gösterirsin.SAYGI.Ama siz saygı göstermek yerine oturup ben yanlıs yapmıs olabilirim demek yerıne kalkmıs yoruma zırvalıyosun dıyosun.Ayrıca sizi tanımıyorum ve asla insanlara saygı göstermeyen birini de tanımak istemiyorum.

NE HALİN VARSA GÖR !
yense Lifegida VolkanAkpinar

kişi bu mesajı beğendi.

www.mucahitguner.com

GizemliLORD GizemliLORD Tof AŞ-K Kullanıcı
  • Üyelik 27.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Memur oldu
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** Z**
  • Mesajlar 1331
  • Beğeniler 1632 / 280
  • Ticaret 34, (%100)
Bende de var link sayımda azalma linklerin bir kısmını silerek güncelleme yapmıştır bişiler yapmıştır Google işte kendi kafasına göre...
webmaster tollsa kaydı olmayan link backlink olmaz veya webmaster tollstan kaybolan link backlink değerini yititirir die bi kaide var mı ? :).

Neden TürkNet'li Olmalıyım>>> https://birurl.com/5nHED

• Üyelik 30.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek web tasarım
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 142
  • Beğeniler 1 / 11
  • Ticaret 0, (%0)
mağdem değil madem

PrestijSolution adlı üyeden alıntı

Mağdem ben zırvalıyorum mağdem siz bu konuda çok iyisiniz mağdem sadece kendi kafanızdaki saçma düşünceler ile hareket edeceksınız mağdem işinize gelen yorumlara eyvallah yanlıs yaptıgınızı söyleyen yardımcı olan yorumlara hayır diyeceksenız buraya neden konu acıyorsunuz.Ayrıca konusmanızdan bile nasıl bir yapıya sahip oldugunuz belli oluyor.İnsan bi teşekkür eder.Fikirlerıme katılmasan bile saygı gösterirsin.SAYGI.Ama siz saygı göstermek yerine oturup ben yanlıs yapmıs olabilirim demek yerıne kalkmıs yoruma zırvalıyosun dıyosun.Ayrıca sizi tanımıyorum ve asla insanlara saygı göstermeyen birini de tanımak istemiyorum.

NE HALİN VARSA GÖR !

ronai ronai Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek ticaret
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 80
  • Beğeniler 21 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
bende cem yılmaz ve cem yılmaz 2013 de en bastaydım bir haftadır çok fazla hit geliyordu dün aksam birden iki kelimedede yok oldum anlamadım :S:S

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al