wmaraci reklam
lidertakipci

Acil Yardım 10K Bütçe

16 Mesajlar 1.770 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Umitoloji Umitoloji Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 255
  • Beğeniler 50 / 56
  • Ticaret 2, (%100)

erenhan adlı üyeden alıntı

eyvallah hocam.ancak 10binlik bütçeyi son para olarak düşünmedim.zaten hali hazırda yaptığım ve maaş aldığım bir işim var ancak risk alsam 10bin yatırırım diye düşündüğüm bir para.anlaşılan webden internetten bıkmış bir gruba düştüm :) ben en iyisi ufak ufak 5 6 tane sabit getirili site alıp dışardan makaleyle içini doldurayım :D

Öncelikle sizin ruh halinizi çok iyi anlıyorum hocam, işinizi bilişim üzerine kurmak istiyorsunuz çünkü karakterinizde başkasinin işinde çalışacak bir parça yok 10 k para ile ne yapılabilir film sitesi aldıysanız yine az biraz sinemaya ilginiz vardır, 10 k para ile pusuya yatın *** yada wmaraci ve diğer webmaster sitelerini takipte kalın kelepir fiyatına değerinden çokta ucuza siteler satışa çıkıyor gelirli onlar satışa çıktığında hemen alırsınız acele etmeyin yada biraz daha üstüne koyup aylık 500+ lira kazancı olan site alabilirsin.

İnş. istediğin yatırım gerçekleşir, kolay gele.
MrTimsah

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Ibolac Ibolac #php #mysql #wordpress Kullanıcı
  • Üyelik 13.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 294
  • Beğeniler 46 / 49
  • Ticaret 25, (%96)
10K TL'nin faizi ne olacak ki, ya da altın alsa ne kadar alabilecek. Bence ufaktan web sitelerine yatırım yap. Her ay 1000TL ayırarak niche siteler ile adsense üzerinden para kazanmaya çalış. Bu işi yapanlar var, araştırmanızı tavsiye ederim.

Tüm PHP İşleriniz Yapılır # BOT # SCRIPT # EDIT

erenhan erenhan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Finansal Raporlama Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 88
  • Beğeniler 9 / 7
  • Ticaret 0, (%0)

Umitoloji adlı üyeden alıntı

Öncelikle sizin ruh halinizi çok iyi anlıyorum hocam, işinizi bilişim üzerine kurmak istiyorsunuz çünkü karakterinizde başkasinin işinde çalışacak bir parça yok 10 k para ile ne yapılabilir film sitesi aldıysanız yine az biraz sinemaya ilginiz vardır, 10 k para ile pusuya yatın *** yada wmaraci ve diğer webmaster sitelerini takipte kalın kelepir fiyatına değerinden çokta ucuza siteler satışa çıkıyor gelirli onlar satışa çıktığında hemen alırsınız acele etmeyin yada biraz daha üstüne koyup aylık 500+ lira kazancı olan site alabilirsin.

İnş. istediğin yatırım gerçekleşir, kolay gele.

Valla hocam en iyi sen anladın derdimi :D

Gurkaann Gurkaann Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 37
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba
Benim kişisel görüşümde belli bir noktaya gelmiş ve azda olsa gelir getiren bir siteyi uygun fiyata satın almanız ve bu siteyi geliştirmeniz yönünde.Zaten birçok webmaster; sitelerini hiç harcama yapmadan yada çok az para harcıyarak belli bir noktaya getirmeye çalışıyor.Aldığınız siteye seo yaptırıp birazda temasına v.s para harcarsanız sanırım çoğu webmasterın sitesinden daha etkili bir siteye kavuşursun.Bütün bunlar içinde tahminen 2k, 3k arası bir bütçe yeticektir.
Ayrıca 5, 6 yıl içinde insanların alışverişlerinin çoğunu internetten yapacağı yönünde haberler çıkıyor belki ileriye dönük bir e-ticaret siteside size uygun olabilir.Tabiki yaptığınız yatırımın geri dönüşünü şimdiden bilmek mümkün değil.

wmaraci
wmaraci

wtu wtu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek tersine mühendis
  • Konum Bingöl
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 109
  • Beğeniler 4 / 9
  • Ticaret 2, (%100)
Hocam ben piyasada çok yeniyim ancak gerçekten ilgilenildiği zaman güzel paralar kazanılabildiğini biliyorum. arkadaşların düşüncelerinde neden bu kadar karamsar olduklarını anlamadım
Düşünceniz yaptığınız işte sektörde 1 NUMARA olmaksa asla vazgeçmeyin derim internette reklam gelirleriyle çok ciddi miktarlarda nakit kazananlar var eğer kazanmasalardı onlarda bu işi bırakırdı
Tabi bu benim şahsi düşüncem :)

ctis ctis Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 07.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 75
  • Beğeniler 6 / 13
  • Ticaret 1, (%100)
Internet cok riskli bir yatirimdir, hele ki yeterli bilginiz yoksa bile bile lades olmaniz muhtemeldir.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al