wmaraci reklam
lidertakipci

sitemin hızlanması için önerileriniz ?

7 Mesajlar 651 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

sercan1097 sercan1097 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek işsiz
  • Konum Bartın
  • Ad Soyad S** U**
  • Mesajlar 319
  • Beğeniler 30 / 32
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar sitemi hızlandırmak için neler yapmalıyım.WP super cache var ancak yetmıyor.

site adresi : www.seyhanhaliyikama.com

wmaraci
reklam

KhanJitsu KhanJitsu Şef (MEB'de) Kullanıcı
  • Üyelik 17.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Şef (MEB'de)
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 1642
  • Beğeniler 62 / 318
  • Ticaret 93, (%100)
w3 total cache kurulumu yapabilirsiniz. Minify ayarlarını düzgün ayarladığınızda sitenin hızı gözle görülür artacaktır.

Altinkaynak Altinkaynak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 99
  • Beğeniler 0 / 27
  • Ticaret 0, (%0)
Sitenizin sabit sayfaları veya az güncellediğiniz kısımlarını HTML'e dönüştürebilirsiniz. WP Super Cache'de aynı işi yapmaktadır fakat o sonuçta sunucuda eklenti olarak varlığını sürdürür.

Yerinizde olsam sitenizin online sipariş ve halı yıkama fiyatları kısmını HTML'e dönüştürürüm.

esocials esocials Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek diğer
  • Konum Adana
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 477
  • Beğeniler 57 / 82
  • Ticaret 1, (%100)
Hocam WordPress Sitenizi Hızlandırın başlıklı yazımı okursanız faydalı olacaktır diye düşünüyorum.

wmaraci
wmaraci

onlinebiletin onlinebiletin onlinehaberin Kullanıcı
  • Üyelik 12.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek işletmeci
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 109
  • Beğeniler 24 / 25
  • Ticaret 0, (%0)
bu arada siteniz gayet hızlı açılıyor neden böyle bir derde düştünüzki yavaş olduğunu düşündüren ne bu arada siteye girince logonuz gözüme çarptı logo güzel ama renk uyumu sorunu var sitenin arka rengiyle bende size nacizane bir çalışma yaptım sanki bu renkler arka planda daha güzel durdu tabiki bu benim fikrim küçük bir katkıda bulunabilirsem ne mutlu bana Psd formatındada var isterseniz verebilirim

sercan1097 sercan1097 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek işsiz
  • Konum Bartın
  • Ad Soyad S** U**
  • Mesajlar 319
  • Beğeniler 30 / 32
  • Ticaret 0, (%0)

onlinebiletin adlı üyeden alıntı

bu arada siteniz gayet hızlı açılıyor neden böyle bir derde düştünüzki yavaş olduğunu düşündüren ne bu arada siteye girince logonuz gözüme çarptı logo güzel ama renk uyumu sorunu var sitenin arka rengiyle bende size nacizane bir çalışma yaptım sanki bu renkler arka planda daha güzel durdu tabiki bu benim fikrim küçük bir katkıda bulunabilirsem ne mutlu bana Psd formatındada var isterseniz verebilirim

verdiğiniz emek için özellikle çok teşekkür ederim... ;)
Çok düşüncelisiniz..

şuan sitemin gerçek arkaplanını yükledim...(wmaracının seo analiz bölümünde site hızım ortalama 6-7saniye, bunu 5saniyenin altına çekmenin google da daha yararlı olacağinı düşünüyorum....)

Logonun yazı kısmı konusunda halen çözüm bulamadım... photoshopta farklı görünümde yazılar yazmayı öğrenmem lazım....

PSD dosyasının yollarsanız incelemek isterim....

Ek Olarak:

esocials adlı üyeden alıntı

Hocam WordPress Sitenizi Hızlandırın başlıklı yazımı okursanız faydalı olacaktır diye düşünüyorum.

yazınızı listeye ekledim hocam, gün içinde okuyacağım....

onlinebiletin onlinebiletin onlinehaberin Kullanıcı
  • Üyelik 12.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek işletmeci
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 109
  • Beğeniler 24 / 25
  • Ticaret 0, (%0)
[QUOTE=sercan1097;480155]verdiğiniz emek için özellikle çok teşekkür ederim... ;)
Çok düşüncelisiniz..

şuan sitemin gerçek arkaplanını yükledim...(wmaracının seo analiz bölümünde site hızım ortalama 6-7saniye, bunu 5saniyenin altına çekmenin google da daha yararlı olacağinı düşünüyorum....)

Logonun yazı kısmı konusunda halen çözüm bulamadım... photoshopta farklı görünümde yazılar yazmayı öğrenmem lazım....

PSD dosyasının yollarsanız incelemek isterim....

rica ederim ne demek aslında photoshop ile ilgili eksiklerinizi u tube videolarını izleyerek ve aynı anda uygulayarak giderebilirsiniz her konu ile ilgili mutlaka bir video oluyor
tabiki gönderirirm http://dosya.co/?d=511A5B9F1 bu linkten indirebilirsiniz

kolay gelsin başarılar

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al