wmaraci reklam

Diablo 3, PlayStation için geliyor!

2 Mesajlar 699 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

YasinD YasinD sen yarini tazele... Kullanıcı
  • Üyelik 17.11.2010
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Seo
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Y** D**
  • Mesajlar 260
  • Beğeniler 0 / 88
  • Ticaret 7, (%100)
epimizin de bildiği gibi, dün Sony PlayStation 4 tanıtımında en ilgi çeken gösterim Blizzard'ın oldu. Daha sonra ekranda beliren Diablo 3 resmi ise, o anki kalabalığı ve o anı izleyen tüm dünyayı hayrete soktu. Blizzard Entertainment'ın yaptığı bu açıklama, tamamen Diablo 3'ün hem PS3'e, hem de PS4'e geliyor olduğu ile ilgiliydi.

Paragon Level ve diğer tüm içerikler dahil, konsol versiyonu piyasaya sürülecek olan Diablo 3'ün tamamen PC bazlı olacağı açıklandı. En son güncellemeleri bile eksiksiz alacağı söylenen efsane oyun Diablo 3, PlayStation severlerin yeni ilgi odağı olacak. Burning Hells'e karşı vereceğimiz inanılmaz savaşı single player deneyimi ile yaşarken, aynı zamanda multi player içerikleri de bizleri tekrar Diablo 3 dünyasının içine alacak; co-op oynanış özellikleri de bu içeriklerden sadece bir kaçı.

Diablo 3'ün PS3'e geliştiriliyor olmasının yanında PS4'e de gelecek olması, hem bizleri mutlu etti, hem de kafalarımızdaki soru işaretlerini fazlalaştırdı. Bu versiyonun yeni tanıtımının ise 22-24 Mart arasında PAX East'te gösterileceği biliniyor. Diablo 3 için gelecek olan yeni detayları sıcağı sıcağına takip edeceğiz.

merlininkazanı

wmaraci
reklam

KaanGundovan KaanGundovan Kaan Gündovan Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Özel Sektör / Bilgi İşlem
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 520
  • Beğeniler 27 / 121
  • Ticaret 0, (%0)
Bu konuya bugün 5-6 kez falan girdim herhalde. Her girdiğimde bir şey yazacağım ama yazamıyorum. Çıldırmak üzereyim. Diablo 3 - Ps3'e geliyor, sevinçten böyle ... Çok kötüyüm hocam :D Çok çok iyi haber bu ya.

-Sonunda yorumumu yaptım. :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al