wmaraci reklam
lidertakipci

Skype devamlı birileri ekliyor..

3 Mesajlar 4.405 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Melek Melek Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 34 /
  • Meslek
  • Mesajlar 781
  • Beğeniler 224 / 218
  • Ticaret 1, (%100)
Günde en az 5 davet falan geliyor. Bunun için bir ayar mı çekmek gerekiyor? Msni açıyorum bakıyorum istek falan yok. Ekleyen kişiler skype kullanıcı isimleri ile ekliyorlar. Bunu nasıl engelleyebiliriz, başka bu gibi durumla karşılaşan var mı?

wmaraci
reklam

furkanozden furkanozden Geleceğe hazır mısın? Kullanıcı
  • Üyelik 25.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad F** Ö**
  • Mesajlar 2462
  • Beğeniler 98 / 442
  • Ticaret 2, (%100)
Aslında aynı sıkıntı bende de var fakat ekleyenlerin hepsi tanıdık. Birer birer skype'a akın ediyorlar. Bir de portföy sayfamda da kullanıcı adını yazdım oradan da gelenler var bir hayli karışık. Senin istediğin galiba gelen davetleri otomatik olarak engellemek? Şöyle birşey buldum:

Bazı kişiler kişisel gizliliğe çok önem verirken bazı kişiler de göz önünde olmaktan hoşlanır. Skype her iki türdeki kullanıcıları memnun etmek amacıyla kullanıcılarına geri planda kalma veya geniş Skype ağında yeni insanlarla tanışma olanaklarını bir arada sunar.

PC'deki ayarlarınızı güncellemek için, Skype'ı açın ve Araçlar > Seçenekler > Gizlilik öğesine tıklayın. Mac'te ise Skype > Tercihler > Gizlilik öğesine tıklayın . Burada başkalarının sizinle iletişim kurması konusundaki tercihlerinizi ayarlayabilirsiniz.

Tanımadığınız ve/veya konuşmak istemediğiniz kişileri onaylamamanızı öneririz.
GizemliLORD

kişi bu mesajı beğendi.

Are you alright?

Melek Melek Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 34 /
  • Meslek
  • Mesajlar 781
  • Beğeniler 224 / 218
  • Ticaret 1, (%100)

furkanozden adlı üyeden alıntı

Aslında aynı sıkıntı bende de var fakat ekleyenlerin hepsi tanıdık. Birer birer skype'a akın ediyorlar. Bir de portföy sayfamda da kullanıcı adını yazdım oradan da gelenler var bir hayli karışık. Senin istediğin galiba gelen davetleri otomatik olarak engellemek? Şöyle birşey buldum:

Bu ayarı zaten yaptım. Sanırım bu bize yazmalarını engelliyor. Fakat ekleyen kişilerin hiç birini tanımıyorum nereden buluyorlar bilmiyorum. Engelleyip birde şikayet ediyorum :p

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al