wmaraci reklam
lidertakipci

wp admin hatası

4 Mesajlar 4.496 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

SenseisaN SenseisaN WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Mobilya Teknikeri
  • Mesajlar 40
  • Beğeniler 14 / 13
  • Ticaret 0, (%0)
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/femdorg/public_html/sahbazer/wp-config.php:1) in /home/femdorg/public_html/sahbazer/wp-login.php on line 379

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/femdorg/public_html/sahbazer/wp-config.php:1) in /home/femdorg/public_html/sahbazer/wp-login.php on line 380

Ben Yükleme yaptım ama bu hatayı veriyor..

Kullanıcı adı ve şifreyi girdikten sonra ise;

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/femdorg/public_html/sahbazer/wp-config.php:1) in /home/femdorg/public_html/sahbazer/wp-login.php on line 368

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/femdorg/public_html/sahbazer/wp-config.php:1) in /home/femdorg/public_html/sahbazer/wp-login.php on line 380

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/femdorg/public_html/sahbazer/wp-config.php:1) in /home/femdorg/public_html/sahbazer/wp-includes/pluggable.php on line 680

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/femdorg/public_html/sahbazer/wp-config.php:1) in /home/femdorg/public_html/sahbazer/wp-includes/pluggable.php on line 681

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/femdorg/public_html/sahbazer/wp-config.php:1) in /home/femdorg/public_html/sahbazer/wp-includes/pluggable.php on line 682

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/femdorg/public_html/sahbazer/wp-config.php:1) in /home/femdorg/public_html/sahbazer/wp-includes/pluggable.php on line 876

Bu hatayı almaktayım...

Bana Yardım Edin.. Lütfen Çok iyi değilim bu konuda...

wmaraci
reklam

Sylar Sylar Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Yazılım Uzmanı
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 79
  • Beğeniler 17 / 16
  • Ticaret 1, (%100)
wp-config.php dosyasını Edit Notepad ile açın ve farklı kaydet diyerek. Dil kodlamasını “ANSI” seçin ve wp-config.php dosyasını sunucunuza tekrar yükleyin. Sorun düzelecektir. Eğer sorun hala devam ediyorsa wp-config.php dosyasını açıp en üstte ve en altta boşluklar varsa boşlukları temizleyip tekrar dosyanızı sunucuya gönderin.
SenseisaN

kişi bu mesajı beğendi.

SenseisaN SenseisaN WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Mobilya Teknikeri
  • Mesajlar 40
  • Beğeniler 14 / 13
  • Ticaret 0, (%0)
Kardeşim söylediklerini yaptım oldu çok teşekkür ederim..

bulgay bulgay Turkcem.net Kullanıcı
  • Üyelik 30.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Öğretmen / Yazar
  • Konum Van
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 1465
  • Beğeniler 486 / 347
  • Ticaret 77, (%100)
Konu hortlayacak ama harika bir çözüm olmuş ya. Çok sağol. Çok uğraşmıştım çözmek için.

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al