wmaraci reklam
lidertakipci

Vay ki Ne Vay Blogger'cılar!

29 Mesajlar 4.192 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

rioo rioo Kripto Sevenler Derneği Kullanıcı
  • Üyelik 04.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Otomasyon
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad S** O**
  • Mesajlar 104
  • Beğeniler 38 / 13
  • Ticaret 5, (%100)
Ya ne çocuklar var o biçim işlere imza atıyorlar ve hiç birininde, bu olayı bu kadar büyütüğünü görmedim. Magozin'deki kardeşlerime hayranım mesela. Ben zaten olaya şu şekilde bakıyorum; bir insan kendini övüyor ve böbürleniyorsa o işte bir yol kat ettiğini zannetmiyorum, eğer ki birileri seni övüyor ve takip ediyorlarsa ozaman başarmışındır.

Buradaki mesajım sadece konu sahibine değildir, bu konuya bağlantılı olarak benzeri konu açan arkadaşlarıma.

İmza yok.
wmaraci
reklam

TahsinCetinkaya TahsinCetinkaya WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Öğretmenlik
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 1072
  • Beğeniler 251 / 257
  • Ticaret 1, (%100)

rioo adlı üyeden alıntı

Ya ne çocuklar var o biçim işlere imza atıyorlar ve hiç birininde, bu olayı bu kadar büyütüğünü görmedim. Magozin'deki kardeşlerime hayranım mesela. Ben zaten olaya şu şekilde bakıyorum; bir insan kendini övüyor ve böbürleniyorsa o işte bir yol kat ettiğini zannetmiyorum, eğer ki birileri seni övüyor ve takip ediyorlarsa ozaman başarmışındır.

Buradaki mesajım sadece konu sahibine değildir, bu konuya bağlantılı olarak benzeri konu açan arkadaşlarıma.

Kardeşim.eğer böbürlenme gii bir niyetim olsaydı böbürlenirdim.İçim fesat değil.Örümcek oyun forumunda dagıttıgın temayı kaldırdıgın zaman bana kimseyle paylaşma kullanma friv sayfasını dedin.Dediğini yaptım ve sildim.Ben bu yola arkadaşlarımla yani siz dostlarımla çıktım.Bilmem anlatabildim mi?

https://pirilancer.com/freelancer-ara

Ferit Ferit WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 86
  • Beğeniler 2 / 15
  • Ticaret 3, (%100)
arkadaşlar cambozoğlu arkadaşımız kötü bişey dememiş sadece sizlerinde desteği ile geldiği noktayı belirtmek istemiş. aslında niyeti böbürlenmek değil. sizlerden olur ve destek almak. birinizde deseydiniz kardeşim güzel olmuş herşey zamanla olur diye emin olun çok mutlu olurdu...
TahsinCetinkaya ibo71

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 23.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Öğretmenlik
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 1072
  • Beğeniler 251 / 257
  • Ticaret 1, (%100)

Ferit adlı üyeden alıntı

arkadaşlar cambozoğlu arkadaşımız kötü bişey dememiş sadece sizlerinde desteği ile geldiği noktayı belirtmek istemiş. aslında niyeti böbürlenmek değil. sizlerden olur ve destek almak. birinizde deseydiniz kardeşim güzel olmuş herşey zamanla olur diye emin olun çok mutlu olurdu...

Yine mutluyum.İyiki küfretmediler.Zaten inanıyorumki eleştirileri de iyi niyetle söylenmiş birer tavsiye niteliğinde.Biri hariç!

Yinede herkes sagolsun.Sizleri seviyorum.
Ferit

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

rioo rioo Kripto Sevenler Derneği Kullanıcı
  • Üyelik 04.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Otomasyon
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad S** O**
  • Mesajlar 104
  • Beğeniler 38 / 13
  • Ticaret 5, (%100)

cambazoglu adlı üyeden alıntı

Kardeşim.eğer böbürlenme gii bir niyetim olsaydı böbürlenirdim.İçim fesat değil.Örümcek oyun forumunda dagıttıgın temayı kaldırdıgın zaman bana kimseyle paylaşma kullanma friv sayfasını dedin.Dediğini yaptım ve sildim.Ben bu yola arkadaşlarımla yani siz dostlarımla çıktım.Bilmem anlatabildim mi?

Evet tema yaptım dağıttım da bu konuyla alakası nedir ? Ben mesajımda da söyledim hedefim sen değilsin, sen yanlış anladın galiba.

İmza yok.

yefecrin yefecrin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek SKS
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad C** I**
  • Mesajlar 977
  • Beğeniler 182 / 187
  • Ticaret 51, (%100)
cambazoglu arkadasım bir özeleştiride benden gelsin ilk başta gösterdiğin tema ile şuan kullandığın tema birbirinden farklı arkadaşlara kızıp yeni mi değiştirdin bilmiyorum ama gçene gün bu tema yüklü değildi! Ha asıl meseleye gelince ben 4 yıldır blogger kullanıyorum daha bu yıl yeni yeni birşeyler öğrenmeye başladım :D sana hela olsun kısa zamanda iyi yol katetmişşin

• Üyelik 23.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Öğretmenlik
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 1072
  • Beğeniler 251 / 257
  • Ticaret 1, (%100)

canisik adlı üyeden alıntı

cambazoglu arkadasım bir özeleştiride benden gelsin ilk başta gösterdiğin tema ile şuan kullandığın tema birbirinden farklı arkadaşlara kızıp yeni mi değiştirdin bilmiyorum ama gçene gün bu tema yüklü değildi! Ha asıl meseleye gelince ben 4 yıldır blogger kullanıyorum daha bu yıl yeni yeni birşeyler öğrenmeye başladım :D sana hela olsun kısa zamanda iyi yol katetmişşin

şerefi olmayan biri adsense reklamlarıma saldırıda bulundu.Sayfa tıklanma oranım: 91,36%

Olsun..bende adnsense hesabından bol ne var..istediği kadar banlatmaya çalışsın :D

Ek Olarak:

cambazoglu adlı üyeden alıntı

şerefi olmayan biri adsense reklamlarıma saldırıda bulundu.Sayfa tıklanma oranım: 91,36%

Olsun..bende adnsense hesabından bol ne var..istediği kadar banlatmaya çalışsın :D

beraber yol katettik arkadaşım.bildiklerimiz bilmediklerimizin yanında çerez :D

ibo71 ibo71 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek kendi halinde
  • Konum Kırıkkale
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 1051
  • Beğeniler 930 / 196
  • Ticaret 14, (%100)
Bu tepkiler niye arkadaşlar anlamadım ki beğenen yorumunu atar bence olaylara pozitif bakmak gerekiyor.

• Üyelik 23.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Öğretmenlik
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 1072
  • Beğeniler 251 / 257
  • Ticaret 1, (%100)
Teşekkür ediyorum kardeşim :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al