wmaraci reklam

Sitem neden hit almıyor

8 Mesajlar 2.181 Okunma
smmexpress

fullindirfilm fullindirfilm WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad U** K**
  • Mesajlar 211
  • Beğeniler 72 / 17
  • Ticaret 13, (%100)
Merhaba arkadaşlar 2 aylık bir film indirme sitem var sürekli güncel konular giriyorum özgün olarak. hedef kelimelerde sıralama iyi mesela film indir'de 2. sayfada bedava film indirde 1. sayfada tek link film indirde 2. sayfadayım fakat bir türlü hitim 1k'nın üzrene çıkmadı sebebi ne olabilir siteyi incelemek isteyenler için: http://www.fullindirfilm.com/

wmaraci
reklam

NovaCep NovaCep WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.02.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Sistem Yöneticiliği
  • Konum ABD
  • Ad Soyad S** Ş**
  • Mesajlar 2980
  • Beğeniler 258 / 257
  • Ticaret 16, (%100)
Zamanla o da olur zaten bu konudan da iyi hit alacak bugün.
MehmetAliATLI

kişi bu mesajı beğendi.

Youtube: NovaMobi Teknoloji

AhmetOztasci AhmetOztasci WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek asfwf
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 906
  • Beğeniler 199 / 232
  • Ticaret 11, (%100)
Hocam sormak isterim, kimse bence film indir yazıp 2. sayfaya girmez, onuda geçtim size bir öneri vereyim, mesela aylık aranma hacmi yüksek olan fazla eski olmasın 2011-2013 arası sağlam bir film bulun, sonra o filmi sıralamada yükseltin ve onu istediğiniz noktaya getirince, sonrada başka bir film seçin, öyle öyle zaten o sırada diğer filmlerde zamanla yükselir.

boş çuval dik durmaz

AndroidMarket AndroidMarket WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 58 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad B** H**
  • Mesajlar 275
  • Beğeniler 138 / 50
  • Ticaret 80, (%100)
2 aylık bir site için 1k'yı az görüyorsanız bu işi şimdiden bırakın derim.Ben 7 ayda 1.8k yaptım siz 2 ayda 1k'yı küçümsüyorsunuz.Zamanla artacaktır hitiniz,benim sitem 2 aylıkken hit 100 falandı.

wmaraci
wmaraci

NovaCep NovaCep WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.02.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Sistem Yöneticiliği
  • Konum ABD
  • Ad Soyad S** Ş**
  • Mesajlar 2980
  • Beğeniler 258 / 257
  • Ticaret 16, (%100)

Kreasyon adlı üyeden alıntı

Hocam sormak isterim, kimse bence film indir yazıp 2. sayfaya girmez, onuda geçtim size bir öneri vereyim, mesela aylık aranma hacmi yüksek olan fazla eski olmasın 2011-2013 arası sağlam bir film bulun, sonra o filmi sıralamada yükseltin ve onu istediğiniz noktaya getirince, sonrada başka bir film seçin, öyle öyle zaten o sırada diğer filmlerde zamanla yükselir.

Öyle deme ne üçkağıtçılar var ki "film indir" tagı verip fragman gösteren..
fullindirfilm

kişi bu mesajı beğendi.

Youtube: NovaMobi Teknoloji

• Üyelik 13.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad U** K**
  • Mesajlar 211
  • Beğeniler 72 / 17
  • Ticaret 13, (%100)

AndroidMarket adlı üyeden alıntı

2 aylık bir site için 1k'yı az görüyorsanız bu işi şimdiden bırakın derim.Ben 7 ayda 1.8k yaptım siz 2 ayda 1k'yı küçümsüyorsunuz.Zamanla artacaktır hitiniz,benim sitem 2 aylıkken hit 100 falandı.

haklı olabilrsiniz ama bazı bir kaç aylık sitelerin hiti 3-4k dan fazla

AndroidMarket AndroidMarket WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 58 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad B** H**
  • Mesajlar 275
  • Beğeniler 138 / 50
  • Ticaret 80, (%100)

fullindirfilm adlı üyeden alıntı

haklı olabilrsiniz ama bazı bir kaç aylık sitelerin hiti 3-4k dan fazla

Hocam biz türklerin en büyük hatası bu işte,hep en iyi olmak istiyoruz fakat normalde ne kadar değerli olduğumuzu göremiyoruz ta ki google amcadan okkalı bir tokat yiyene kadar,ben 1 ay önce pr peşinde koşuyordum hem de deli gibi,toplistlere falan üye oldum,sitemin hiti 1.5k ve üzeriydi ama memnun değildim ve oflayıp pufluyordum,3 hafta önce google bana öyle okkalı bir tokat yapıştırdı ki artık pagerank falan hiç umrumda değil,3 hafta önce 1.8k olan hitime ofladım pufladum iki hafta önce 700'e kadar indi,ben şu an siteyi 1.5k üzerine tekrar taşıdım 6 gündür inmiyor bu hitin altına,zararı en alt seviyeye taşıdım,zamanında beğenmediğim bu hite şu an yüzüm gülüyor :) Umarım siz de bu gerçeği benim gibi olmadan fark edersiniz.Size önerim sabredin,özgün içerik girin.Hitinizi düşük görmeyin o hiti 4 ayda anca yapan kişiler var(benim gibi).Siz merak etmeyin sabırlı olur ve özgün içerik girersiniz google emeğinizin karşılığını verecektir.

• Üyelik 13.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad U** K**
  • Mesajlar 211
  • Beğeniler 72 / 17
  • Ticaret 13, (%100)

Kreasyon adlı üyeden alıntı

hocam filmi yükseltmeden kastınız nedir nasıl yapabilrim peki

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al