wmaraci reklam
lidertakipci

index çok hit yok

15 Mesajlar 1.836 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Orhanozkercin3 Orhanozkercin3 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 31
  • Beğeniler 1 / 6
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar Bir film sitem var googlede 2500+ index var. 2.5 haftalık bır sıte örümcekler sureklı gelıyor sıteye ama hıt gelmıyor arama motorlarından ılk baslarda gelıyordu sonra sıtem 1 gunluk bir kesıntıye ugradı bundan mıdır? Suanda 2000+ backlink var bundan mıdır ? Yardımlarınıza ihtiyacım var.. Aklıma baska bır sey gelmıyor nasıl duzeltebılırım hergun duzenlı ıcerık falanda gırıyorum...

wmaraci
reklam

Freezby Freezby IMZA YASSAKK :) Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Tamsurum.net
  • Konum Kırklareli
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 1359
  • Beğeniler 88 / 287
  • Ticaret 5, (%100)
Site adresini Pm atarmısın ?

• Üyelik 10.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 31
  • Beğeniler 1 / 6
  • Ticaret 0, (%0)

Freezby adlı üyeden alıntı

Site adresini Pm atarmısın ?

Pm atıldı İlginiz için tesekkurler..

• Üyelik 08.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Tamsurum.net
  • Konum Kırklareli
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 1359
  • Beğeniler 88 / 287
  • Ticaret 5, (%100)
İnceledim. indexiniz var fakat sıralamanız önemli. Ayrıca site isminize karşı cok ciddi rakibiniz var ve google otomatik düzeltmeye takılıyor. Sıralamanızı yükseltin derim. indexin olması tık alacağı anlamına gelmiyor malesef, sıralama ile ilgili çok rakibiniz var.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 10.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 31
  • Beğeniler 1 / 6
  • Ticaret 0, (%0)

İnceledim. indexiniz var fakat sıralamanız önemli. Ayrıca site isminize karşı cok ciddi rakibiniz var ve google otomatik düzeltmeye takılıyor. Sıralamanızı yükseltin derim. indexin olması tık alacağı anlamına gelmiyor malesef, sıralama ile ilgili çok rakibiniz var.

Ben hedef kelıme ıcın zaten suan ıcın bır beklentım yok ama konularda hıt almıyor.İlk baslarda alıyordum.Sıralamamı yukseltmem ıcın neler onerırsınız.

• Üyelik 08.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Tamsurum.net
  • Konum Kırklareli
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 1359
  • Beğeniler 88 / 287
  • Ticaret 5, (%100)
%100 güncel ve özgün konular girmelisiniz. Anahtar kelimelerinizi bu konularda kullanmalısınız. Dediğim gibi site isminizle ilgili çok ciddi rakipleriniz var. sitenizi toplist vs imleme sitelerine eklemelisiniz, ama %100 özgün konu şart.

• Üyelik 10.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 31
  • Beğeniler 1 / 6
  • Ticaret 0, (%0)

%100 güncel ve özgün konular girmelisiniz. Anahtar kelimelerinizi bu konularda kullanmalısınız. Dediğim gibi site isminizle ilgili çok ciddi rakipleriniz var. sitenizi toplist vs imleme sitelerine eklemelisiniz, ama %100 özgün konu şart.

%100 özgunden kasıt nedır hocam etıketlerı kendım koyuyorum oyuncu ısımlerını degıstıremem yaa videoyuda vk dan alıyorum :) onerebılecegınız toplıst ımleme sıtelerı varmıdır ?

• Üyelik 08.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Tamsurum.net
  • Konum Kırklareli
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 1359
  • Beğeniler 88 / 287
  • Ticaret 5, (%100)

OrhanÖzkerçin adlı üyeden alıntı

%100 özgunden kasıt nedır hocam etıketlerı kendım koyuyorum oyuncu ısımlerını degıstıremem yaa videoyuda vk dan alıyorum :) onerebılecegınız toplıst ımleme sıtelerı varmıdır ?

Hocam film hakkında bilgi verin, konusunu elinizden geldiğince siz yazın. Kaynak konu var ise de onu alıp öylece siteye koymayın. Eğer böyle yaparsanız herzaman sıralamalarda gerilere düşersiniz. Ve dahası spam'a girersiniz.

Kaynak konu var ise de bunu kendi ifadelerinizle anlatın. Yani diğer anlatımlardan bir farkınız olsun, hatta extra şeylerde ekleyin. Film tanıtımlarınız size ait olsun.

İmleme konusunda forumda pek çok toplist ve imleme sitesi mevcut arayıp kolayca bulabilirsin :)

• Üyelik 10.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 31
  • Beğeniler 1 / 6
  • Ticaret 0, (%0)

Hocam film hakkında bilgi verin, konusunu elinizden geldiğince siz yazın. Kaynak konu var ise de onu alıp öylece siteye koymayın. Eğer böyle yaparsanız herzaman sıralamalarda gerilere düşersiniz. Ve dahası spam'a girersiniz.

Kaynak konu var ise de bunu kendi ifadelerinizle anlatın. Yani diğer anlatımlardan bir farkınız olsun, hatta extra şeylerde ekleyin. Film tanıtımlarınız size ait olsun.

İmleme konusunda forumda pek çok toplist ve imleme sitesi mevcut arayıp kolayca bulabilirsin :)

Anladım tavsıyelerınız ve ılgınız ıcın ayrıca tesekkur ederım

Kanuni Kanuni WM Aracı E-Mail Onaysız
  • Üyelik 09.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Müh
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 767
  • Beğeniler 242 / 241
  • Ticaret 12, (%100)
Yeni açılmış bir siteye 2000 backlink fazla kaçmış galiba. 3 aydan önce backlink tavsiye edilmiyor.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al