wmaraci reklam
lidertakipci

Film izle kelimesi

26 Mesajlar 3.208 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

marginal marginal WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Bilgisayar Teknik
  • Mesajlar 28
  • Beğeniler 4 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Selamlar
Ben seocu değilim bunu baştan belirteyim zamanında işe yaramaz o bırak yeni site yap bununla ugrasma diyen seocuyuz biz işi biliyoruz ayagına benide dolayan kişilere ithafen arastırıp buldugum bir yol sayesinde 14 gunde 35k hit yaptırdıgım sitem var suanda çalışmalarını yaptığım sitelerin ortalama ilk çalışma gününden itibaren geri dönüşleri başlıyor ve 2 3 hafta civarında 30 ila 40k arası hite ulasabiliyorlar önemli olan bazı seyleri kesfedebilmek kısaca nokta atışı yapmayı ogrenmek konunun ilk mesajında adı gecen hitizle bunun ornegidir hacklink vs. sitede yoktur google amcanın sevdiği şeyleri yapıp düzgün bir çalışma ile oralara gelmiştir. 65k hite ulaştırıp bu forumdada satış konusu açtığım sitem var ve satışını gerçekleştirdim alan arkadaşlar aldıkları hafta 80k hite ulastılar ve gerekli calısmalara devam ettikleri taktirde bu hiti her gun katlama sansları var yukardada dediğim gibi nokta atışı yapmayı ogrenmişseniz 100k hit bilen insan için maximum 6 haftadır.
Bu çalışmalara Dizifilmfullizle.com diger bir örnektir. gunluk 95 hitteyken suanda minimum 30k hiti vardır.

Seocuyum diye atıp tutup herseyi biliyorum ayagına milleti dolayıp siteleri sandboxlara düşürüp ortada bırakanlardan uzak durun google amcanın neleri sevdiğini araştırın günlük bir maximum 2 insan ne kadar çalışabilirse o kadar içerik girin buda ortalama benim için beştir normal olun abartmayın atışlarınızı duzgun yapın bakın ne kadar fark yaratacaksınız.

İnancım batıl değil ki, Ümidim kırılgan olsun..
wmaraci
reklam

Sabote Sabote Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Seo Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 73
  • Beğeniler 7 / 7
  • Ticaret 3, (%33)

marginal adlı üyeden alıntı

Selamlar
Ben seocu değilim bunu baştan belirteyim zamanında işe yaramaz o bırak yeni site yap bununla ugrasma diyen seocuyuz biz işi biliyoruz ayagına benide dolayan kişilere ithafen arastırıp buldugum bir yol sayesinde 14 gunde 35k hit yaptırdıgım sitem var suanda çalışmalarını yaptığım sitelerin ortalama ilk çalışma gününden itibaren geri dönüşleri başlıyor ve 2 3 hafta civarında 30 ila 40k arası hite ulasabiliyorlar önemli olan bazı seyleri kesfedebilmek kısaca nokta atışı yapmayı ogrenmek konunun ilk mesajında adı gecen hitizle bunun ornegidir hacklink vs. sitede yoktur google amcanın sevdiği şeyleri yapıp düzgün bir çalışma ile oralara gelmiştir. 65k hite ulaştırıp bu forumdada satış konusu açtığım sitem var ve satışını gerçekleştirdim alan arkadaşlar aldıkları hafta 80k hite ulastılar ve gerekli calısmalara devam ettikleri taktirde bu hiti her gun katlama sansları var yukardada dediğim gibi nokta atışı yapmayı ogrenmişseniz 100k hit bilen insan için maximum 6 haftadır.
Bu çalışmalara Dizifilmfullizle.com diger bir örnektir. gunluk 95 hitteyken suanda minimum 30k hiti vardır.

Seocuyum diye atıp tutup herseyi biliyorum ayagına milleti dolayıp siteleri sandboxlara düşürüp ortada bırakanlardan uzak durun google amcanın neleri sevdiğini araştırın günlük bir maximum 2 insan ne kadar çalışabilirse o kadar içerik girin buda ortalama benim için beştir normal olun abartmayın atışlarınızı duzgun yapın bakın ne kadar fark yaratacaksınız.

Hocam nasıl yok bir bakın şu siteye :
http://business.knust.edu.gh/pages/sections.php?siteid=business&mid=5&sid=59&id=75
karahisar

kişi bu mesajı beğendi.

KaanCelik KaanCelik WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 142
  • Beğeniler 88 / 25
  • Ticaret 4, (%100)
google hacklink'in önlemini almalı artık.

Sabote Sabote Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Seo Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 73
  • Beğeniler 7 / 7
  • Ticaret 3, (%33)
Kesinlikle katılıyorum hocam emek verenle bir tutulmamalı emeksiz yükselen.

wmaraci
wmaraci

marginal marginal WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Bilgisayar Teknik
  • Mesajlar 28
  • Beğeniler 4 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Domain 2,3 senelik sanırım Ben siteyi aldıgımda sitenin hiti 1k max 2k idi domaini satın alan arkadaş yani sitenin suanki sahibi benim gibi işi biliyoruz biz diyenler tarafından dolandılırmıs odediği paraların karsılıgını 1 kurus dahi alamamıs bir arkadas
Domaini alırken satan eleman soylemiş hack vs. yaptırdım diye fakat hack ile oraya gelmedi o site bununda ispatları mevcut dediğim gibi ben arkadasla calısmaya basladıgımda hiti 1, 2k idi suanda insallah 40k civarı olacak hatta gececek bile benim yaptığım çalışma max 2 hafta sürdü ondan oncesini bilmiyorum 1 haftadırda arkadas kendisi devam etmekte hit katlanarak gitmektedir.

Wiki, edu seo bomb vs. şeklindeki dolamalara hiç gerek yok hatta pr arttırıp biryerlere geleyim diye backlink bile almanıza gerek yoktur. Önceki mesajımda belirttiğim gibi normal olun 15 filmle 15k hit yapmanız cok basittir ben 65k hite ulastıgımda sitemde 101 film vardı.

Para kazandırıyor düşüncesi ile her gün yüzlerce film sitesi açılmaktadır, ama çoğu arkadaş sözüm meclisten dışarı olsun kendini seocu diye tanıtım dolamacı seocular tarafından dolandırılıyor, evet masraf etmeden beleşten para kazanmak heryerde olduğu gibi burdada çok zor ki günümüzde işe girebilmek için bile masraf edilmektedir. 100 200 tl ile bu hitlere ulaşma hayali olan arkadaşlar bunu bir geçsinler.
Fakat edeceğiniz her masraf size misli misli geri dönecektir bu masrafları size faydalı olacak şekilde kullanabilirseniz paranızın her kuruşunun hakkını alırsınız.
Saygılar.

İnancım batıl değil ki, Ümidim kırılgan olsun..

Engin07 Engin07 Engin ÖZTÜRK Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 1965
  • Beğeniler 700 / 560
  • Ticaret 36, (%100)

Sabote adlı üyeden alıntı

Dizimag'in bir anda bu kadar popüler olması hacklink'e mi borçlu onu öğrenmek istiyorum yani durduk yere bu kadar insanın öğrenmesi tesadüf olmasa gerek.

Bir anda Olmadı, 3 Yıllık Bir Çalışmanın Verdiği Sonuç DiziMag'in ki. Dizi-Mag Yeni Domainleri Eski Domainleri 2 Yıl 7 Aylık,
http://wmaraci.com/site-analizi/dizimag.com

Ayrıca, Kullandıkları tasarımın/scriptin eşi benzeri yok. İlgililer, çeviriler kendilerine ait, kaliteli paylaşım yapıyorlar vs. vs. say say bitmez.!

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al