wmaraci reklam
lidertakipci

Telif hakkı ile ilgili gelen mail

28 Mesajlar 5.151 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

fullindirfilm fullindirfilm WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad U** K**
  • Mesajlar 211
  • Beğeniler 72 / 17
  • Ticaret 13, (%100)
merhaba arkadaşalr bana ikide rubbit.com adı altında film siteme telif hakkı ile ilgili mail geliyor ama pek inandırıcı gelmedi mail şöyle;

DMCA TakeDown Notice - Telif Haklari Ihlali Bildirimi: Otomasyon ID:133833‏

Rubbit Law Team (antipiracy@rubbit.com)Kişilere ekle 18:32
Kime: umut_gltsry@hotmail.com

===================== Turkish Version ==============================
Sayın Bay/Bayan

Rubbit Hukuk Ekibi Olarak,
Ilgili Materiallerin Telif hakkı temsilcisi olarak aşağıda belirtilen posta adresinde ikamet etmekteyim. Yeminli olarak ifade ederim ki, aşağıdaki detaylı raporda
görülebileceği Telif haklarının ihlal edildiğini saptamış bulunmaktayım. Materyalin aşağıdaki raporda belirtildiği biçimde kullanılmasına Rubbit LLC,
temsilcilerim veya kanunlar tarafından izin verilmediği hüsnüniyetindeyim. Bu belgede verilen bilgiler, bilgim çerçevesinde doğrudur. Bu nedenle, bu belge aşağıdaki listede
belirtilmiş olan saptanmış ihlalin kaldırılmasının yürürlüğe koyulması için resmi bir bildirimdir. Rapor ihlalin tam olarak yapıldığı yeri belirlemektedir. İş bu belge ile telif
hakkı kanunlarında da belirtildiği gibi, ihlal edilen materyalin kaldırılmasını ya da materyale erişimin engellenmesini ve kullanıcının ileride yetkisi olmayan materyalleri
kullanması ve diğer kişiler ile paylaşmak konularından kendini uzak tutması gerektiğinin vurgulanmasını talep ediyorum (bakınız, 17 U.S.C. 512).

Lütfen derhal bu meseleyi çözmek için şu ana kadar aldığınız önlemleri belirten bir yanıt gönderiniz, göndereceğiniz yanıtta referans numarası olarak DMCA-CASE belirtiniz. Bu
belgedeki hiçbir bilgi Rubbit Hukuk Ekibin’in, kesinlikle hakkı saklı olan, iddia edilen ihlal konusunda haklarından ya da yasal yollardan feragat ettiği anlamına
gelmez. Benimle irtibata geçmeniz gerekmesi durumunda iletişim bilgilerim bu belgenin sonunda bulunmaktadır.

İhlal edilen Çalışma(lar): http://www.tvyo.com/dizi
İhlal eden URL(ler): http://www.fullindirfilm.com/tag/behzat-c-90-bolum-bedava-izle/
İhlal eden IP(ler): 216.172.180.208

Açıklama: Sayın Yetkili,
Telif Hakları tarafımıza ait olan Materialleri yayinlamaktasiniz. 24 saat içerisinde yayını durdurmamanız halinde FSEK Mahkemeleri uyarinca izinsiz kullanimdan dolayi Tazminat davasi acacagimizi,
ihtaren bildiririz.

İşbirliğiniz için teşekkür ederiz.

Saygılarımla,
Av. Ceren Ciftci
Rubbit Hukuk Ekibi
Adres : 3960 Howard Hughes Parkway Las Vegas, Nevada 89169 United States
Tel:+1 (702) 990-3624
antipiracy@rubbit.com

Gönderim tarihi: 09.04.2013 18:31:57

Dear Sir or Madam;

I, Rubbit Law Team, am authorized to act as copyright agent for that material, of the physical
address below. I swear under penalty of perjury that I have detected infringements our copyright interests as detailed in the report below.

I have reasonable good faith belief that use of the material in the manner complained of in the report below is not authorized by Rubbit,
my agents, or the law. The information provided herein is accurate to the best of my knowledge. Therefore, this letter is an official notification to effect
removal of the detected infringement listed in the report below. The report below specifies the exact location of the infringement.

I hereby request that you immediately remove or block access to the infringing material, as specified in the copyright laws, and insure the user refrains from using or sharing with others the unauthorized materials in the future (see, 17 U.S.C. 512).

Please send a prompt response indicating the actions you have taken to resolve this matter, making sure to reference DMCA in your response.

Nothing in this letter shall serve as a waiver of any rights or remedies of RUBBIT LLC Law Team with respect to the alleged infringement,
all of which are expressly reserved. If you need to contact me, my contact information is located at the bottom of this letter.

Infringed Work(s): http://www.tvyo.com/dizi
Infringing URL(s): http://www.fullindirfilm.com/tag/behzat-c-90-bolum-bedava-izle/
Infringing IP(s): 216.172.180.208

Explanation: To Whom it concern,

You are streaming or publishing our Copyrighted Materials, If you don't take down in 24 hours, We gonna to court and open case from US Courts.

Thank you for co-operation

Regards,
Ceren Ciftci
Attorney At Law
Rubbit Law Team
electronically signed
Date Posted: 09.04.2013 18:31:57
antipiracy@rubbit.com
Addres : 3960 Howard Hughes Parkway Las Vegas, Nevada 89169 United States
Tel:+1 (702) 990-3624

wmaraci
reklam

HaydarSahinn HaydarSahinn yazilimca.org Kullanıcı
  • Üyelik 16.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 280
  • Beğeniler 61 / 31
  • Ticaret 0, (%0)
Ne yayınlaın da hocam böyle onu anlamadım...

Muhdeli Muhdeli Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 402
  • Beğeniler 0 / 73
  • Ticaret 0, (%0)
Bana gayet inandırıcı geldi nedense. :D

İnandırıcı olmasa bile bunların amacı neyse çok profesyoneller. :D
PanDooRa steel

kişi bu mesajı beğendi.

fullindirfilm fullindirfilm WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad U** K**
  • Mesajlar 211
  • Beğeniler 72 / 17
  • Ticaret 13, (%100)

Haydar Şahin adlı üyeden alıntı

Ne yayınlaın da hocam böyle onu anlamadım...

filmde olsa ona yanmam behzat ç. nin bi bölümü linki şu http://www.fullindirfilm.com/tag/behzat-c-90-bolum-bedava-izle/

Muhdeli adlı üyeden alıntı

Bana gayet inandırıcı geldi nedense. :D

İnandırıcı olmasa bile bunların amacı neyse çok profesyoneller. :D

2-3 haftadır sürekli alıyorum hiç takmıyorum ama korkmaya başladım :D

wmaraci
wmaraci

yasinuysal yasinuysal WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek oto alım satım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** U**
  • Mesajlar 38
  • Beğeniler 1 / 7
  • Ticaret 4, (%100)
walla hocam en güzeli telif hakkı olanı kaldırıp başka bir yere link göstermek o zaman başında yanmaz gibime geliyo :)

NarKo NarKo WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** F**
  • Mesajlar 1356
  • Beğeniler 258 / 147
  • Ticaret 90, (%100)
dün banada geldi ama bende ne kopya içerik var nede baska bisi sadece fragman ve fragmanların telif hakkı var mı ki ama fragman olsa sonucunda youtubede barınıyor fragman resmi olabilir mi acaba bende ki olay su

Sayın Bay/Bayan

Rubbit Hukuk Ekibi Olarak,
Ilgili Materiallerin Telif hakkı temsilcisi olarak aşağıda belirtilen posta adresinde ikamet etmekteyim. Yeminli olarak ifade ederim ki, aşağıdaki detaylı raporda
görülebileceği Telif haklarının ihlal edildiğini saptamış bulunmaktayım. Materyalin aşağıdaki raporda belirtildiği biçimde kullanılmasına Rubbit LLC,
temsilcilerim veya kanunlar tarafından izin verilmediği hüsnüniyetindeyim. Bu belgede verilen bilgiler, bilgim çerçevesinde doğrudur. Bu nedenle, bu belge aşağıdaki listede
belirtilmiş olan saptanmış ihlalin kaldırılmasının yürürlüğe koyulması için resmi bir bildirimdir. Rapor ihlalin tam olarak yapıldığı yeri belirlemektedir. İş bu belge ile telif
hakkı kanunlarında da belirtildiği gibi, ihlal edilen materyalin kaldırılmasını ya da materyale erişimin engellenmesini ve kullanıcının ileride yetkisi olmayan materyalleri
kullanması ve diğer kişiler ile paylaşmak konularından kendini uzak tutması gerektiğinin vurgulanmasını talep ediyorum (bakınız, 17 U.S.C. 512).

Lütfen derhal bu meseleyi çözmek için şu ana kadar aldığınız önlemleri belirten bir yanıt gönderiniz, göndereceğiniz yanıtta referans numarası olarak DMCA-CASE belirtiniz. Bu
belgedeki hiçbir bilgi Rubbit Hukuk Ekibin’in, kesinlikle hakkı saklı olan, iddia edilen ihlal konusunda haklarından ya da yasal yollardan feragat ettiği anlamına
gelmez. Benimle irtibata geçmeniz gerekmesi durumunda iletişim bilgilerim bu belgenin sonunda bulunmaktadır.

İhlal edilen Çalışma(lar): http://www.tvyo.com/dizi
İhlal eden URL(ler): http://www.ibrahimfirat.net/2013/04/1-erkek-1-kadn-103-ve-104-bolum-fragman.html

Kitaplardan önce kendimizi okumaya çalışalım

Engin07 Engin07 Engin ÖZTÜRK Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 1965
  • Beğeniler 700 / 560
  • Ticaret 36, (%100)
Bana biraz saçma geldi. Çünkü telif hakkı olarak gösterdiği linkte hiçbir şey yok. Behzat Ç bile yok verdikleri link etiket linki.
Bana yollasalar şahsen pek takmazdım.

diğer arkadaşa da gelmiş, hep TVYO ile ilgili link göstermişler. TVYO dizi vb. paylaşıyorya siteddde sizin sitenizdede o diziyle alakalı bir şey geçince herale TVYO bunlarla anlaşmış mesaj atıyorlar. Garip :)
melankolia

kişi bu mesajı beğendi.

ronai ronai Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek ticaret
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 80
  • Beğeniler 21 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
banada geldi kaldırdım ben

gumushaneli gumushaneli WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek internet cafe
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 76
  • Beğeniler 0 / 6
  • Ticaret 2, (%100)
Dostum sitene erişimi kapatırlar hitin düşünce anlarsın.

NarKo NarKo WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** F**
  • Mesajlar 1356
  • Beğeniler 258 / 147
  • Ticaret 90, (%100)
ben kaldırdığım için içeriği bos sayfa çıkıyor ama zaten safada olanı söylüyiyim 1 erkek 1 kadın 103 104 bölümü izle bunun gibi bir kaç yazı ve bu yazınında herhalde telif hakkı olmaz fragmandan olucanı sanmam 30 saniyelik fragman dizinin tvleri youtubede yayınlıyor ve bizde alıyoruz resmlerden olabilr mi

Kitaplardan önce kendimizi okumaya çalışalım
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al