wmaraci reklam
lidertakipci

Telif hakkı ile ilgili gelen mail

28 Mesajlar 5.139 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

NarKo NarKo WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** F**
  • Mesajlar 1356
  • Beğeniler 258 / 147
  • Ticaret 90, (%100)
sana dizinin tamamından gelmiş ama bana fragmandan geldi mesele bu fragman youtubeden alıntı

Ek Olarak: bir tane daha geldi yeni eklediğim fragmandan ama fragman youtubeden alıntı benimle ne alakası var ?

Sayın Bay/Bayan

Rubbit Hukuk Ekibi Olarak,
Ilgili Materiallerin Telif hakkı temsilcisi olarak aşağıda belirtilen posta adresinde ikamet etmekteyim. Yeminli olarak ifade ederim ki, aşağıdaki detaylı raporda
görülebileceği Telif haklarının ihlal edildiğini saptamış bulunmaktayım. Materyalin aşağıdaki raporda belirtildiği biçimde kullanılmasına Rubbit LLC,
temsilcilerim veya kanunlar tarafından izin verilmediği hüsnüniyetindeyim. Bu belgede verilen bilgiler, bilgim çerçevesinde doğrudur. Bu nedenle, bu belge aşağıdaki listede
belirtilmiş olan saptanmış ihlalin kaldırılmasının yürürlüğe koyulması için resmi bir bildirimdir. Rapor ihlalin tam olarak yapıldığı yeri belirlemektedir. İş bu belge ile telif
hakkı kanunlarında da belirtildiği gibi, ihlal edilen materyalin kaldırılmasını ya da materyale erişimin engellenmesini ve kullanıcının ileride yetkisi olmayan materyalleri
kullanması ve diğer kişiler ile paylaşmak konularından kendini uzak tutması gerektiğinin vurgulanmasını talep ediyorum (bakınız, 17 U.S.C. 512).

Lütfen derhal bu meseleyi çözmek için şu ana kadar aldığınız önlemleri belirten bir yanıt gönderiniz, göndereceğiniz yanıtta referans numarası olarak DMCA-CASE belirtiniz. Bu
belgedeki hiçbir bilgi Rubbit Hukuk Ekibin’in, kesinlikle hakkı saklı olan, iddia edilen ihlal konusunda haklarından ya da yasal yollardan feragat ettiği anlamına
gelmez. Benimle irtibata geçmeniz gerekmesi durumunda iletişim bilgilerim bu belgenin sonunda bulunmaktadır.

İhlal edilen Çalışma(lar): http://www.tvyo.com/dizi
İhlal eden URL(ler): http://www.ibrahimfirat.net/2013/04/dila-hanm-28-bolum-12-nisan.html

Ek Olarak:

salichomg adlı üyeden alıntı

Bildigin standart DMCA takedown normalde bu hosting sirketine gider ve hostingini iptal ederler ama dedi kullaniyosun sanirsam o yuzden direk eline gelmis, host abd disi bir ulkedeyse DMCA'nin yapacagi baska birsey yok cunki onlar anca ABD'ye mudahale ede biliyor fakat filmin sirketi DMCA'dan vazgecip duz yoldan mahkemeye vere bilir o baska mesele

Ek Olarak:

Fragmanlarin telif haklari vardir ve izinsiz paylasimi yasaktir.
Cogu zaman gerekli izinleri yayinci sirketle baglantiya gecip ucretsiz olarak almaniz mumkundur.
Eger fragman youtube sitesinde yukluyse ve siz sadece sitenize yapistirdiysaniz o zaman siz sorumlu tutulamazsiniz youtubeye yukleyen kisi sorumludur. Eger izinleri aldiysaniz size vericekleri izin metnini youtube'deki lisans bolumune kopyalayip yapistirin sorun cozulecektir tabi daha onceden videonuza copyright strike gelmediyse

hocam tekrar uyarı geldi bi önceki postumda mesajı attım dediğim giib yutubeden alıyorum bir çok site paylaşmıs sadece ben ilk sırada çıktığımdan beni buluyorlar ama bu durumda benim yasal sorumluluğum ne olabilir ki

Kitaplardan önce kendimizi okumaya çalışalım
wmaraci
reklam

magic100 magic100 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek serbest
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 63
  • Beğeniler 2 / 6
  • Ticaret 19, (%100)
merhaba star tv de yayınlanan dizilerin behzat ç, 20 dakika, işler güçler, dila hanım ve bir erkek bir kadın dizilerinin internet telif haklırı tvyo.com almış ve muhteşem yüzyıl dizisininde telif hakkı turkweb.tv’de benim merak ettiğim şey fragmanda mahkemeye neden vermiyolarda googlede arama sonuclarından kaldırttırıyorlar

Veysel Karaselek Veysel Karaselek Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 135
  • Beğeniler 85 / 21
  • Ticaret 6, (%100)
Bana çok çok inandırıcı geldi. Telif hakkı sakat iş. O kadar paylaşan site dururken sana ceza keserler işte o insanın çok pis moralini bozar. Bundan 3 ay önce w*rez paylaşıyordum artık paylaşmıyorum :)

PsMerkez PsMerkez <? if(Microbil.Com) ?> Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öqrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 31
  • Beğeniler 3 / 7
  • Ticaret 4, (%100)

magic100 adlı üyeden alıntı

merhaba star tv de yayınlanan dizilerin behzat ç, 20 dakika, işler güçler, dila hanım ve bir erkek bir kadın dizilerinin internet telif haklırı tvyo.com almış ve muhteşem yüzyıl dizisininde telif hakkı turkweb.tv’de benim merak ettiğim şey fragmanda mahkemeye neden vermiyolarda googlede arama sonuclarından kaldırttırıyorlar

Adamların amacı kendilerine hit sağlamak yoksa telif için boşunamı para ödücek
NarKo

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

SafakCALiSKAN SafakCALiSKAN lafliyorum.com Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Amele V.2
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Ş** Ç**
  • Mesajlar 4640
  • Beğeniler 1124 / 1124
  • Ticaret 7, (%100)
fragmanlar da artık telife giriyor

cotroux cotroux WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Software Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 154
  • Beğeniler 14 / 13
  • Ticaret 2, (%100)
Bence fake :)

guven5 guven5 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 58 / E
  • Meslek bilgisayar teknisyeni
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad G** P**
  • Mesajlar 138
  • Beğeniler 7 / 17
  • Ticaret 0, (%0)
dizinin internet hakkı pek aklıma yatmadı benim, bir dizi gösterimdeyken neden böyle bir şey yapılsın... bir çok dizinin tekrarları bile reyting alırken.

link kaldırtmanın başka yollarıda olsa gerek.

blonde-lovers.com kaliteli makalelerinizi ucretsiz yayinlayin.

NarKo NarKo WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** F**
  • Mesajlar 1356
  • Beğeniler 258 / 147
  • Ticaret 90, (%100)
o kisilerin siteleri cok cok geride cıkıyor ama benim ihtar aldıgım dizi fragmanı en ilk sırada cıkıyor bu yüzden bana ihtar geldi ve ilk sayfada cıkanlara ama bana sorarsanız bu onların uyguladığı bir seo taktiği amac hit ve kendi yükselmek sadece racon gibi geliyor bana zaten url leri kaldırdım ama sonucta asıl niyet bence hit saglamak ve seo taktiğinin paralı kesimlerinin taktiği : )

Ek Olarak: yotubede yüklü olan benim yüklmediğim fragmana bana neden telif hakkı geliyor direk youtubeden kaldırılsın

Kitaplardan önce kendimizi okumaya çalışalım
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al