freelance iş ilanları

Fenerbahçe Yari Finalde !!

16 Mesajlar 2.630 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

ThroneHeir ThroneHeir ♥ berkaygokce.com ♥ Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 64
  • Beğeniler 34 / 13
  • Ticaret 1, (%100)
Keşke ilk maçtaki stratejiyle oynasaydık . O zaman galibiyet alabilirdik diye düşünüyorum. Olsun , Tebrikler FENERBAHÇE

www.berkaygokce.com//Yakında
wmaraci
reklam

gumushaneli gumushaneli WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek internet cafe
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 76
  • Beğeniler 0 / 6
  • Ticaret 2, (%100)

asosyalist adlı üyeden alıntı

lazionun 11 sakatı , cezalısı vardı ilk maçta 10 kişi kaldıktan sonra golleri buldular burda bile zorlandılar lazio bu kadroyla kaçkere atak yaptı yani lazio kötü oynadı yarı finalde şanslarının olduğunu düşünmüyorum ben

İlk maçta 11 sakatı ve cezalısı vardı Roma'da ne oldu ? Kadıköyde 10 kişi kalmasalarda golü bulacaklarına inanıyordum çünkü Aykut Kocaman hangi adamı nezaman değiştirmesi gerektiğini tam anlamıyla yapamadığını düşünüyorum.Canerin girmesiyle orada gol bulduk.Roma'daki maçta 'da kaç dk gol yoktu Fenerbahçe'den ancak Salih oyuna girdi ve gol bulduk kaldı ki Lazio şuana kadar Tottenham ve diğer büyük takımlarla'da ueafa'da kadrosunda eksik oynamasına rağmen 12 Maçta mağlubiyet almamış bir takımdır.
Fazla uzatmanın anlamı yok Lazio'yu iyi ya da kötü eledik.

Finalde'de FENERBAHÇE'yi görecekler.

Merkur Merkur WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek web tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 238
  • Beğeniler 76 / 61
  • Ticaret 0, (%0)
Tebrikler FENERBAHÇEM! Bu saatten sonra kim çıkarsa çıksın Fenerbahçe kendi gibi oynarsa bu kupayı rahat alır. Karşılaştığımız rakiplere önce "bu takım x takıma şu kadar gol atmış, çok güçlü kesin Feneri eler" diye manşet atıp, Fenerbahçe eledikten sonra türlü bahaneler uyduran komik medyaya burdan selam olsun ;)

Fenerbahçe her zamanki gibi gereken cevabı sahada verdi. Bende Aykut hocayı çok eleştirenlerdenim fakat ne olursa olsun 3 kulvarda yoluna devam ediyor. Ayrıca bu sene Fenerbahçe klübünün bir çok branşıda Avrupada final oynaması süper oldu. İnşallah bir branşta futbol olur ve kupayı Türkiyeye kazandırırız.

FeMReY FeMReY Ey nefsim; ya ol, ya öl! Kullanıcı
  • Üyelik 29.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Influencer
  • Konum Osmaniye
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 437
  • Beğeniler 20 / 77
  • Ticaret 2, (%100)

Kaplan adlı üyeden alıntı

Tebrikler Fenerbahçe.
Lazio iki maçta da çok çok kötü oynadı ve Fenerbahçe bunu çok güzel değerlendirdi. Devamı da gelir inşallah aynen bu yolda devam. Ülke puanı ve prestiji açısından.

Bence Fenerbahçe yaptığı en işi en güzel şekilde yaptığı için Lazio oynatılmadı :cool:

Başarılarının devamını bekliyoruz Fenerbahçem :)

wmaraci
wmaraci

Mertcan Mertcan Hayat kısa, kuşlar uçuyor Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yatırım
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 5426
  • Beğeniler 39 / 1529
  • Ticaret 38, (%100)
Tebrikler Fenerbahçe :)

Tomurcuk derdinde olmayan ağaç, odundur.

Burakcolak Burakcolak www.burakcolak.com Kullanıcı
  • Üyelik 27.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum Adana
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 262
  • Beğeniler 0 / 92
  • Ticaret 1, (%100)
Fenerbahçe bu maçta gol yememeye oynadı zaten gelen topu vurduk ileriye.

Ama Salih ne zaman oyuna girdi hemen top tekniğini konuşturdu ve golde en büyük pay onundu bence.

Aykut hocamızı bende çok eleştiriyorum yanlış oyuncu tercihleri ve geç yapılan müdahaleler yüzünden ama napalım başa gelen çekilir.

Yarı finalde işimiz chelsea haricinde kolay olacak gibi görünüyor.Allah aşkına benfica kim,basel kim ya.Fenerbahçem onları rahat eleyebilecek güçte.

Tebrikler Fenerbahçem

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al