wmaraci reklam
lidertakipci

Bumerang hakkında soru

30 Mesajlar 3.568 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

39ekran 39ekran WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek İşletmeci
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 147
  • Beğeniler 13 / 12
  • Ticaret 0, (%0)
Blogumda bumerang sistemi kullanıyorum. Bugün 3. reklam kampanyamı aldım. İlk 2si 1 TL idi bu 2 TL veriyor. Gittikçe böyle artar mı bu yoksa düşüş yaşanır mı fiyatlarda?
Daha önce bu sistemi kullanmış arkadaşlar en fazla ne kadarlık teklif aldıklarını belirtebilir mi?
Para kazanmam mümkün mü yani bu sistemden?

bu devirde tabiata güvenip işe başladık; ondan mı böyle oldu acaba?
wmaraci
reklam

uniburs uniburs WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad G** K**
  • Mesajlar 199
  • Beğeniler 28 / 40
  • Ticaret 27, (%100)
hocam artma gibi durumu yok eğer devamlı artsaydı bu sistemi baştan beri kullananlar ne kadar alırdı acaba :D

altın üye iseniz en yüksek fiyat 4 tl olarak geliyor bunun yanı sıra 1 de olur 2 de olur 3 de olur bunu reklamı veren firmayla bumerang belirliyor kısaca...

altın üye olarak kazanmak biraz zor ama yinede kazanıyorsun ama platin olduysan 100 liraya kadar fiyat verildiğini duydum 15 20 liralık reklam fiyatlarıda gördüm...

www.benbunubegendim.blogspot.com | Sağlık Blogu

• Üyelik 25.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek İşletmeci
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 147
  • Beğeniler 13 / 12
  • Ticaret 0, (%0)

uniburs adlı üyeden alıntı

hocam artma gibi durumu yok eğer devamlı artsaydı bu sistemi baştan beri kullananlar ne kadar alırdı acaba :D

altın üye iseniz en yüksek fiyat 4 tl olarak geliyor bunun yanı sıra 1 de olur 2 de olur 3 de olur bunu reklamı veren firmayla bumerang belirliyor kısaca...

altın üye olarak kazanmak biraz zor ama yinede kazanıyorsun ama platin olduysan 100 liraya kadar fiyat verildiğini duydum 15 20 liralık reklam fiyatlarıda gördüm...

Muhteşemmiş ya. Blogumu ilk açtığımda çok kötü bir görüntüsü vardı ve altın üyelik vermişlerdi. Daha sonra %5000 değiştirdim yine başvurdum fakat yine altın verdiler.
Eğer dediğiniz gibiyse ayda bir kaç reklam fazlasıyla yeter bence. Zaten yazarkafe'den de hit geliyor sanırım bol bol.
Peki nasıl platin üyelik alınır? Alexa bilgileri değerlendiriliyor mu? Hit bilgileri ne kadar olmalı? En az kaç konu olmalı ve ne kadar süredir açık olmalı? Bir bilginiz var mı bu konularda?

harddepo harddepo İlginizi çeken içerikler Kullanıcı
  • Üyelik 18.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Teknisyen
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad R** D**
  • Mesajlar 350
  • Beğeniler 59 / 71
  • Ticaret 11, (%100)
platin olmanız gerekli Skormetre yükseldikce fiyat artar.
Tavsiye olarakta yeni açtıgınız bir blogu bumeranga göndermeyin aradan biraz zaman geçşin ayrıca özgün içerik paylaşınız siteniz belli hitlerde olursa tekliflerde artar

www.kirlipanda.com
wmaraci
wmaraci

uniburs uniburs WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad G** K**
  • Mesajlar 199
  • Beğeniler 28 / 40
  • Ticaret 27, (%100)

39ekran adlı üyeden alıntı

Muhteşemmiş ya. Blogumu ilk açtığımda çok kötü bir görüntüsü vardı ve altın üyelik vermişlerdi. Daha sonra %5000 değiştirdim yine başvurdum fakat yine altın verdiler.
Eğer dediğiniz gibiyse ayda bir kaç reklam fazlasıyla yeter bence. Zaten yazarkafe'den de hit geliyor sanırım bol bol.
Peki nasıl platin üyelik alınır? Alexa bilgileri değerlendiriliyor mu? Hit bilgileri ne kadar olmalı? En az kaç konu olmalı ve ne kadar süredir açık olmalı? Bir bilginiz var mı bu konularda?

hocam aslında çok detayı yok ama yeni başladıysanız platin üyelik için yazarkafe de bulunan blogları inceleyin derim.

www.benbunubegendim.blogspot.com | Sağlık Blogu

supheli supheli Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Türkçe Öğretmeni
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1441
  • Beğeniler 245 / 238
  • Ticaret 40, (%100)
ben platin üyeyim eskiden o kadar uğraşmama rağmen hep 2 3 liralık teklif geldi yazıları yaklaşık 200 kişi okuyordu birde 50 lirada bi15 liralık kesinti oluyor ben tavsiye etmiyorum

BigSEO BigSEO Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Engineering
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 1763
  • Beğeniler 52 / 621
  • Ticaret 54, (%94)
@uniburs fiyat artıyor kampanyaya göre değişiyor. Arada ucurum olmasada sitenizin aldıgı hite göre fiyat artar

• Üyelik 25.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek İşletmeci
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 147
  • Beğeniler 13 / 12
  • Ticaret 0, (%0)
Teşekkürler cevaplar için. Aradığım bilgiye ulaştım

ibo71 ibo71 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek kendi halinde
  • Konum Kırıkkale
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 1051
  • Beğeniler 930 / 196
  • Ticaret 14, (%100)
Platin üyeliğe geçmek için hit bilgileri alexa vs bunlara bakılmaz önemli olan siz bumerang için neler yaptınız mesela bumerang ve hürriyet'e ait link ve haberleri sitelerinde sosyal ağlarında paylaşıyormusun sitendeki şablonlar ne kadar tıklanıyor eğer bu gibi bumerang'a katkı sağlayacak girişimlerde bulunuyorsan yükselebilirsin.

Ancak onca emeğe uğraşa rağmen bence kazanan biz değil bumerang ve reklam verenler oluyor tavsiye etmem.

Mustafa Cakmak Mustafa Cakmak Front-End & Blogger Kullanıcı
  • Üyelik 05.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 392
  • Beğeniler 60 / 71
  • Ticaret 8, (%100)
Ben platin üyeyim bana en düşük 10 tl den reklam geliyor en yüksek fiyat 24 lira oldu.

http://www.teknofiber.net - Teknoloji Blogu
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al