wmaraci reklam
lidertakipci

Wm Formu Kurmalı mıyım? Fikirlerinizi paylaşın.

36 Mesajlar 4.106 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

KDOGAN KDOGAN Burada 13 Yıl Kullanıcı
    • Üyelik 10.12.2011
    • Yaş/Cinsiyet 28 / E
    • Meslek Öğrenci
    • Konum Ankara
    • Ad Soyad K** D**
    • Mesajlar 1901
    • Beğeniler 837 / 757
    • Ticaret 131, (%99)
    Ankette "Hayır. Hiç Bulaşma." oyunu kullandım çünkü yapmak istediğiniz şeyi yapan onlarca site zaten var. Üstelik bunların içinde sağlam tutulan wm sitelerinin de mevcut olduğunu biliyorsunuz.

Her zaman şunu derim;
    Eğer bir projen varsa ya bu proje daha önce hiç yapılmamış olmalı ya da yapılmış projelerden farklı olmalı.

Daha önce yapılmamış bir wm sitesi yapacaksan ya da büyük bir fark yaratacaksan hiç zaman kaybetme derim. Bunun oldukça zor olduğunu sizde biliyorsunuz ki şöyle yazmışsınız;

Not: Çok büyük olacağım gibi bir iddia oluşturmuyorum. sadece gerçekten güvenli bir ticaret ve bilgi ortamı oluşturmak istiyorum.

Umarım yardımcı olabilmişimdir. İyi forumlar :)

wmaraci
    reklam

Jevel Jevel Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
    • Üyelik 23.04.2013
    • Yaş/Cinsiyet 29 / E
    • Meslek Üniversite
    • Konum İstanbul Avrupa
    • Ad Soyad ** **
    • Mesajlar 502
    • Beğeniler 13 / 68
    • Ticaret 1, (%100)
    Zaten fazlasıyla wm forumu var. Boşa 100-200 tlnizden olursunuz. Zaten fazlasıyla wm forumu var.

Kakarotto Kakarotto WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 30.01.2012
    • Yaş/Cinsiyet 31 / E
    • Meslek Software Developer
    • Konum İstanbul Avrupa
    • Ad Soyad M** A**
    • Mesajlar 2434
    • Beğeniler 686 / 1150
    • Ticaret 1, (%100)
    Kaliteli bir ekip kurarsanız ve bütçeniz de varsa neden olmasın ?
    Yalnız çok kaliteli ekip kurup, bayağı bütçe harcayıp 6 ay - 1yıl arasındaki sürede "hiç gelişmiyor, hiç gelişmiyor" diye mızmızlanıp sabırsızlık yapacaksanız hiç başlamayın.

Yani tutturmak için 3 şey gerekiyor. Kaliteli ekip + bütçe + sabır.

Neler yapabilirsiniz peki ?
    WMARacı, Oxxi, Fuub vb. sitelerin artılarını eksilerini ekiple birlikte oturur bir bir not edersiniz. İnsanların bu wm forumlarında neye ağırlık verdiklerini, ne tarz insanların buralarda takıldıklarını, yaş, cinsiyet dahil bir çok araştırmayı yapıp en uygun şekilde başlamalısınız. Hatta forumu biraz ilerletip şirkete dönüştürüp ticaret için **************lığı minimuma indirecek çalışmalar yapabilirsiniz. Webmaster araçları bu sitede ya da diğer sitelerde olmayan özelliklerle süsleyebilirsiniz.

Hayal gücünüze kalmış kısacası. Oyumu, yukarıdaki 3 madde (ekip,bütçe,sabır) varsa size "Evet. Denemelisin" şıkkına verdim. :)

webali webali WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 03.04.2012
    • Yaş/Cinsiyet 33 / E
    • Meslek Web Master
    • Konum Ankara
    • Ad Soyad A** Ç**
    • Mesajlar 376
    • Beğeniler 48 / 45
    • Ticaret 0, (%0)
    Kaybetmekten korkmuyorsan eğer denemelisin.

wmaraci
    wmaraci

SafakCALiSKAN SafakCALiSKAN lafliyorum.com Kullanıcı
    • Üyelik 11.12.2011
    • Yaş/Cinsiyet 39 / E
    • Meslek Amele V.2
    • Konum Antalya
    • Ad Soyad Ş** Ç**
    • Mesajlar 4640
    • Beğeniler 1124 / 1124
    • Ticaret 7, (%100)
    bir webmaster sitesine seo nasıl yapılır?

cudjex cudjex ozergul.net Kullanıcı
    • Üyelik 23.11.2011
    • Yaş/Cinsiyet 31 / E
    • Meslek öğrenci
    • Konum İzmir
    • Ad Soyad Ö** G**
    • Mesajlar 1647
    • Beğeniler 347 / 570
    • Ticaret 8, (%100)
    webmaster forumu tutturmak zor.
    tutturup da ticaret ortamı yaratmak daha da zor bir iş.

ozergul.net/com

Ahmet Ahmet ▪ illâ edep, illâ edep! Kullanıcı
    • Üyelik 01.08.2011
    • Yaş/Cinsiyet 32 / E
    • Meslek Proje Yönetimi
    • Konum Sivas
    • Ad Soyad A** Y**
    • Mesajlar 1279
    • Beğeniler 386 / 731
    • Ticaret 29, (%100)
    Webmaster, Genel, IRC içerikli forumlar hiçbir şekilde tutmaz demiyorum ama başaramazsın. Başarman için jenerik süper bir alan adına sahip olman gerekir. Bunun yanında milyarlarca reklam bütçesi gerekir. Çok sağlam bir içerik ekibinin olması gerekir. Diğer forumlardan farklı olacak güvenli ticaret yöntemi gerekir. Bunları karşılayabileceksek %60 başarılı olma ihtimalin var.

Şayet bunlarla başarılı bile olsan bu hemen olmayacak. Yıllarını feda edeceksin ve milyarlarını feda edeceksin. Başka bir yöntemle Webmaster forumu tutmaz. Bu hiçbir şekilde imkansız. Sen şimdi WMAracı, *** gibi siteleri bırakıp daha yeni açılan ve sahibini tanımadığın bir foruma gider misin? Gitmezsin. Bende gitmem. TV Kanallarına bile reklam vermen gerekir başarı için.

Ayrıca süper bir güvenlik bilgisine, php bilgisine, sql bilgisinede sahip olman gerekir. vBulletin'de belli zaman sonra sql'den yana problemler yaşanabiliyor. Çoğu kişi problemi çözemediği için forumu kapatıyor. Karar senin.

ThroneHeir ThroneHeir ♥ berkaygokce.com ♥ Kullanıcı
    • Üyelik 06.03.2013
    • Yaş/Cinsiyet 29 / E
    • Meslek Öğrenci
    • Konum Zonguldak
    • Ad Soyad ** **
    • Mesajlar 64
    • Beğeniler 34 / 13
    • Ticaret 1, (%100)

Kakarotto adlı üyeden alıntı

Kaliteli bir ekip kurarsanız ve bütçeniz de varsa neden olmasın ?
    Yalnız çok kaliteli ekip kurup, bayağı bütçe harcayıp 6 ay - 1yıl arasındaki sürede "hiç gelişmiyor, hiç gelişmiyor" diye mızmızlanıp sabırsızlık yapacaksanız hiç başlamayın.

Yani tutturmak için 3 şey gerekiyor. Kaliteli ekip + bütçe + sabır.

Neler yapabilirsiniz peki ?
    WMARacı, Oxxi, Fuub vb. sitelerin artılarını eksilerini ekiple birlikte oturur bir bir not edersiniz. İnsanların bu wm forumlarında neye ağırlık verdiklerini, ne tarz insanların buralarda takıldıklarını, yaş, cinsiyet dahil bir çok araştırmayı yapıp en uygun şekilde başlamalısınız. Hatta forumu biraz ilerletip şirkete dönüştürüp ticaret için **************lığı minimuma indirecek çalışmalar yapabilirsiniz. Webmaster araçları bu sitede ya da diğer sitelerde olmayan özelliklerle süsleyebilirsiniz.

Hayal gücünüze kalmış kısacası. Oyumu, yukarıdaki 3 madde (ekip,bütçe,sabır) varsa size "Evet. Denemelisin" şıkkına verdim. :)

Katılıyorum size hocam...

www.berkaygokce.com//Yakında

Telepoon Telepoon Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
    • Üyelik 12.06.2012
    • Yaş/Cinsiyet - / E
    • Meslek Danışman
    • Mesajlar 283
    • Beğeniler 10 / 34
    • Ticaret 1, (%100)
    tüm yorumlarınızı itina ile okuyorum elimde gerçekten güzel olduğunu düşündüğüm bir domain var. Aklı başında bir ekip olursa ve dediklerinizi dikkate alarak çalışma yapacağım..

yasinuysal yasinuysal WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 14.02.2013
    • Yaş/Cinsiyet 40 / E
    • Meslek oto alım satım
    • Konum İstanbul Avrupa
    • Ad Soyad Y** U**
    • Mesajlar 38
    • Beğeniler 1 / 7
    • Ticaret 4, (%100)
    ben hayatım boyunca hep vbulletin'le ugraştım ugraşı çok zevklidir ve son 3-4 aydır wordpressle tanıştım diyebilirim ancak bildigin işi yap diyenlere katılmıyorum vbulletin gerçekten ugraşması çok zevkli ayrıca wordpressten bile kolay gelir ögrendikten sonra wordpress te şu var hazır tema yazanlardan satın al yükle site bitti sonra içerik gir ama vbulletin öyle degil her zaman yeniliklere açık her zaman kurcalanabilir he bu arada sql mysql yedegini elinde tuttugun sürece düzenli olarak korkmanı gerektirecek bir olay yok en fazla siteyi uçurur 5 dk içinde geri yüklersin he destek istersen çok yogun bir çalışma hayatım var ama elimden geldigince bildigim yerlerde yardım ederim arkadaşım ben yeniliklere açık biriyim bir arkadaş demişki 200 tl ne yazık biz hayatımızda ne 200 ler verdik nelere verdik en basiti 1 aylık sigara paramız 250 tl civarında iken.. denemeye değer..

wmaraci
    Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
    Site Ayarları
    • Tema Seçeneği
    • Site Sesleri
    • Bildirimler
    • Özel Mesaj Al