wmaraci reklam

wordpress kırık link kontrol

6 Mesajlar 1.418 Okunma
smmexpress

fullindirfilm fullindirfilm WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad U** K**
  • Mesajlar 211
  • Beğeniler 72 / 17
  • Ticaret 13, (%100)
wordpress film sitesi için kırık linkleri otomotik kontrol için yapmamız gerekir linklerden kastım turbobit ve letitbit gibi siteler

wmaraci
reklam

toprakdus toprakdus Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 142
  • Beğeniler 29 / 27
  • Ticaret 1, (%100)
Hocam o tür bir eklenti oldugunu sanmıyorum . ama wordpress konu için kırık link uygulamaları mevcut .
http://wordpress.org/extend/plugins/broken-link-checker/

melankolia melankolia Uzun Yollara Devam Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Dijital Baskı Operatörü
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 4577
  • Beğeniler 1011 / 1012
  • Ticaret 3, (%100)
Hocam kullanıyormusunuz bilmiyorum ama benim kullanmış olduğum Wordpress Reports eklentisi var bunla her konunun altında bildirim yazısı çıkıyor o sayede ziyaretçiler konuların linkleri kırıldığı zaman iletebiliyorlar kolayca.Ben bu eklenti yerine form oluşturup sadece menüye ekledim kimse kırık link bildiriminde bulunmadı ama bu eklenti ile sürüyle kırık link bildirimi geldi :D

FilmlerBizden FilmlerBizden Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek SERBEST MESLEK
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 523
  • Beğeniler 263 / 82
  • Ticaret 2, (%100)

melankolia adlı üyeden alıntı

Hocam kullanıyormusunuz bilmiyorum ama benim kullanmış olduğum Wordpress Reports eklentisi var bunla her konunun altında bildirim yazısı çıkıyor o sayede ziyaretçiler konuların linkleri kırıldığı zaman iletebiliyorlar kolayca.Ben bu eklenti yerine form oluşturup sadece menüye ekledim kimse kırık link bildiriminde bulunmadı ama bu eklenti ile sürüyle kırık link bildirimi geldi :D

linkler kırık olduğu için gelmiyor o bildirimler, botlar gezerken o linke tıkladığı için sürekli report geliyor. güvenlik kodu olmadan bu eklenti pek işe yaramaz. biraz hitli siteniz varsa eğer sürekli bu raporları silmeniz gerekir. hatta hiç kontrol etmeden silin çünkü 100 taneden anca iki tanesi kullanıcıların gönderdiği bildirimlerden oluşuyor.

wmaraci
wmaraci

melankolia melankolia Uzun Yollara Devam Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Dijital Baskı Operatörü
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 4577
  • Beğeniler 1011 / 1012
  • Ticaret 3, (%100)

FilmlerBizden adlı üyeden alıntı

linkler kırık olduğu için gelmiyor o bildirimler, botlar gezerken o linke tıkladığı için sürekli report geliyor. güvenlik kodu olmadan bu eklenti pek işe yaramaz. biraz hitli siteniz varsa eğer sürekli bu raporları silmeniz gerekir. hatta hiç kontrol etmeden silin çünkü 100 taneden anca iki tanesi kullanıcıların gönderdiği bildirimlerden oluşuyor.

Hocam günlük 1k lık sitede kullanıyorum ama şimdiye kadar botların yolladığını tahmin etmiyorum çünki okadar çok gelmiyor kırık link bildirimi, gelenlere bakıyorum konulara linkleri kırık çoğunun.

FilmlerBizden FilmlerBizden Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek SERBEST MESLEK
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 523
  • Beğeniler 263 / 82
  • Ticaret 2, (%100)
1k lık sitede ortalama kaç link geliyor kırık diye?
20 linke kadar botlar rahatça yapabiliyor 1k lık sitede. ben baktığımda 100 taneden 5 tanesi bile kırık olmuyor :) bot her linke tıklayınca orayada tıklıyor. özellikle üstteki seçenek seçiliyse %99 link sağlam oluyor. alt seçenek genelde doğru oluyor :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al