wmaraci reklam

Benim Favorim Yandex!!!

31 Mesajlar 5.579 Okunma
wmaraci reklam

Harunokumus Harunokumus WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad H** O**
  • Mesajlar 481
  • Beğeniler 145 / 114
  • Ticaret 0, (%0)

Son zamanlarda okul sınavlarım yüzünden blogumu çok ihmal ettim, farkındayım. Sınavlarım bittiği için(üç haftalık) yeni yazı eklemeye ve blogumla daha fazla ilgilenmeye çalışacağım. Bu gün sizlere Yandex'ten ve bazı servislerinden bahsetmeye çalışıcağım. Yandex Rusyada uzun zamandır popülerdir ancak ülkemizde son zamanlarda ki reklamlarıyla kullanımı artmıştır. Yandex Browser ile hızlı bir giriş yapmasına rağmen, tarayıcılarının Google Chrome altyapısı kullanması, eleştirilere hedef olmuştu. Ancak ben bu eleştirilerin yersiz olduğunu düşünüyorum. Nede olsa Google 1998 yılında kurulmuş, Chrome ise 2008 yılında duyrulmuştur. Yandex'in ilerde daha güzel işler başarabileceğini düşünüyorum. Yandex servisleri'de çok kullanışlı bence, özellikle Yandex Disk'i çok beğendim, Disk kapasitesi 10 GB, her formatta dosya yükleyebiliyoruz. Rekabet her zaman iyidir, şu an Google sektörde lider, ancak ilerde belli mi olur,Yandex bir bakmışsınız oturmuş, tepeye :D

Kaynak

wmaraci
reklam

KartPazar KartPazar Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Ön Ödemeli Kart Satışı
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad B** U**
  • Mesajlar 1135
  • Beğeniler 160 / 373
  • Ticaret 16, (%100)
Tabii ki beni ilgilendirmez ama artık sessiz kalmak çok zor olmaya başladı. Bomboş bir yazı. Bilgi 0 tecrübe 0. Bir yazı daha olsun demişsin ve yazmışsın. Blog yazmak, bilgi ve tecrübe paylaşmak değil miydi? Kusuruma bakma ama benim gözümde çöp bir yazı.
mavice YusufKISA isousluer

kişi bu mesajı beğendi.

Harunokumus Harunokumus WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad H** O**
  • Mesajlar 481
  • Beğeniler 145 / 114
  • Ticaret 0, (%0)

B Ulusoy adlı üyeden alıntı

Tabii ki beni ilgilendirmez ama artık sessiz kalmak çok zor olmaya başladı. Bomboş bir yazı. Bilgi 0 tecrübe 0. Bir yazı daha olsun demişsin ve yazmışsın. Blog yazmak, bilgi ve tecrübe paylaşmak değil miydi? Kusuruma bakma ama benim gözümde çöp bir yazı.

Sizin tecrübeniz de forumdaki mesaj sayınızdan anlaşılıyor zaten :p yazdığınız mesajda forum mesaj sayınızı artırmak için yazılmış çöp mesaj benim için
harddepo

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 03.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad B** U**
  • Mesajlar 1135
  • Beğeniler 160 / 373
  • Ticaret 16, (%100)
http://wmaraci.com/forum/tanisma-alani/herkese-merhaba-79820.html

Amacım tartışma çıkarmak değil, ama biri sizi eleştirdiğinde "sadece sen kimsin ki beni eleştireceksin" yerine "hımm neden böyle dedi acaba" demek size bir şey kaybettirmez.
YusufKISA Okeskin harddepo

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

BigSEO BigSEO Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Engineering
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 1763
  • Beğeniler 52 / 621
  • Ticaret 54, (%94)

Blog yazarı olduğunu düşünmüyorum. Blog yazarı,yazar olmak isteyenleri aşağılamaz aksine yapıcı yorumlarda bulunur.
PanDooRa gidu

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 03.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad B** U**
  • Mesajlar 1135
  • Beğeniler 160 / 373
  • Ticaret 16, (%100)

Biwebmaster adlı üyeden alıntı

Blog yazarı olduğunu düşünmüyorum. Blog yazarı,yazar olmak isteyenleri aşağılamaz aksine yapıcı yorumlarda bulunur.

Arkadaşa attığım özel mesajda da yazdığım gibi tıklanmak güzel şey ama blogumuzu ona kurban vermemeliyiz. Ayrıca sert bir şey yazdığımı da düşünmüyorum.

BigSEO BigSEO Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Engineering
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 1763
  • Beğeniler 52 / 621
  • Ticaret 54, (%94)

Arkadaşa attığım özel mesajda da yazdığım gibi tıklanmak güzel şey ama blogumuzu ona kurban vermemeliyiz. Ayrıca sert bir şey yazdığımı da düşünmüyorum.

Algılarımız farklı o zaman. Hayırlı forumlar.

• Üyelik 03.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad B** U**
  • Mesajlar 1135
  • Beğeniler 160 / 373
  • Ticaret 16, (%100)

Bilgi 0 tecrübe 0.

Bu kısımsa eğer problem, bunu yazı için söyledim, Harun Bey için değil. Yanlış anlaşılmasın.

BrutalStar BrutalStar Yazılımcı Kullanıcı
  • Üyelik 26.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** C**
  • Mesajlar 697
  • Beğeniler 149 / 137
  • Ticaret 0, (%0)
Görüşlerini bildirmen güzel birşey fakat yazıları daha bilgilendirici yazarsan daha fazla okuyucu bulabilirsin kendine.

BLOG | http://safkaninsan.blogspot.com/

sasaleyte sasaleyte WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 539
  • Beğeniler 25 / 69
  • Ticaret 1, (%100)

blog yazmak ciddi bir iştir, ama son yıllarda bilgi olmadan sadece boş başlıklarla para kazanma amacıyla yüzlerce blog görünümlü çöp site türedi.

Benim arkadaşa tavsiyem yazılarını paylaşmadan önce, hatta blogunda bile yayınlamadan önce çok sayıda deneme yapman gerekir, çünkü sadece bilmek yetmez, bildiğini akıcı ifade de etmen gerekir.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al