wmaraci reklam

Sizce ne scripti yazmalı ?

33 Mesajlar 4.079 Okunma
smmexpress

AliAkan AliAkan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Adana
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 349
  • Beğeniler 8 / 44
  • Ticaret 19, (%100)
Spor haberleri scripti olursa çok iyi olur.

wmaraci
reklam

Criweb Criweb WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 185
  • Beğeniler 24 / 48
  • Ticaret 2, (%100)

AliAkan adlı üyeden alıntı

Spor haberleri scripti olursa çok iyi olur.

1 arkadaş daha spor haber scripti yapmamı söylemişti peki bunu neye dayanarak söylediniz sizce böyle bir eksiklik ihtiyaç varmı gerçekten ?

HasanEksi HasanEksi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Bursa
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 608
  • Beğeniler 85 / 113
  • Ticaret 5, (%100)
Fizy tarzı müzik script çok tutar: )

Kakarotto Kakarotto WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Software Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 2434
  • Beğeniler 686 / 1150
  • Ticaret 1, (%100)

Dreamcool adlı üyeden alıntı

Hocam sikilmam yazarim dersen film scripti yap koseyi don. Kb cepten bazi.harfler yazilmiyor yanlis anlasilmasin sonra :D

Wordpress film temaları, film scriptlerinden daha fazla satılıyor.

Criweb adlı üyeden alıntı

hocam yanlış anlamadıysam film izleme scripti diyorsunuz da bu yeni yasalarla falan bu işler iyice riske girmedi mi ? tutar mı ne dersiniz ?

Hayır, bu gibi durumlarda script yapımcısı için herhangi bir risk yok. Sonuçta siz sadece script yapıyorsunuz. Nasıl kullanacağı insanımıza kalmış.

Şu an tutabilecek fazla script yok. Üst düzey bir programcıysanız gelişmiş bir e-ticaret scrpti yazmanız daha iyi olacaktır.

Film, Haber, Dizi, Spor vb. şeylerde senin yapacağın scriptten daha kaliteli bir WP teması yapmak, senin scriptini inanılmaz düzeyde baltalar. Şöyle düşün;
Kalitesi bilinen, SEO gücü bilinen, eklenti desteği bilinen bir wordpress varken kim neden biraz daha para verip normal bir script alsın ?

Benim aklımda da bir çok script projesi var. Uzun uzadıya liste yaptım, daha sonra biraz araştırınca hepsinin WP ile rahatça önüne geçileceğini düşündüm ve bütün fikirleri birleştirip farklı bir şey ortaya çıkarmaya başladım. Siz de böyle bir şey yapabilirsiniz. Diğerlerinden farklı bir e-ticaret scripti çok iyi gider.

Ya da Dizi-Mag kadar kaliteli bir dizi-film scripti... Yani farklı olsun. :rolleyes:

wmaraci
wmaraci

VoSToK VoSToK WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 641
  • Beğeniler 80 / 113
  • Ticaret 40, (%100)
Bana kalırsa reklam yönetim scripti yaz tutulur bence. Böylece heryerden reklam şirketi kuran çoluk çocuk dolar :D

Er kişiysen görevin neyse başar,
Zevke, eğlenceye hayvanda koşar. ATSIZ

• Üyelik 17.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 185
  • Beğeniler 24 / 48
  • Ticaret 2, (%100)

Kakarotto adlı üyeden alıntı

Wordpress film temaları, film scriptlerinden daha fazla satılıyor.

Hayır, bu gibi durumlarda script yapımcısı için herhangi bir risk yok. Sonuçta siz sadece script yapıyorsunuz. Nasıl kullanacağı insanımıza kalmış.

Şu an tutabilecek fazla script yok. Üst düzey bir programcıysanız gelişmiş bir e-ticaret scrpti yazmanız daha iyi olacaktır.

Film, Haber, Dizi, Spor vb. şeylerde senin yapacağın scriptten daha kaliteli bir WP teması yapmak, senin scriptini inanılmaz düzeyde baltalar. Şöyle düşün;
Kalitesi bilinen, SEO gücü bilinen, eklenti desteği bilinen bir wordpress varken kim neden biraz daha para verip normal bir script alsın ?

Benim aklımda da bir çok script projesi var. Uzun uzadıya liste yaptım, daha sonra biraz araştırınca hepsinin WP ile rahatça önüne geçileceğini düşündüm ve bütün fikirleri birleştirip farklı bir şey ortaya çıkarmaya başladım. Siz de böyle bir şey yapabilirsiniz. Diğerlerinden farklı bir e-ticaret scripti çok iyi gider.

Ya da Dizi-Mag kadar kaliteli bir dizi-film scripti... Yani farklı olsun. :rolleyes:

hocam ben çok az rastladım haber sitelerinin wordpress kulandığına wordpresste bi yere kadar değil mi ne düşünüyorsunuz ? e-ticaret scriptine gelince sizce nasıl birşey olmalı birde sıkıntı var güvenlik konusu ondan dolayı çekimser kalıyorum baya uğraşlı bir iş

• Üyelik 30.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 2434
  • Beğeniler 686 / 1150
  • Ticaret 1, (%100)

hocam ben çok az rastladım haber sitelerinin wordpress kulandığına wordpresste bi yere kadar değil mi ne düşünüyorsunuz ? e-ticaret scriptine gelince sizce nasıl birşey olmalı birde sıkıntı var güvenlik konusu ondan dolayı çekimser kalıyorum baya uğraşlı bir iş

Büyük haber siteleri zaten WP kullanmaz. Ama ufak tefek haber siteleri açmaya çalışanlar WP ile başlarlar. Gelişirse haber scriptine geçiş yaparlar. Çünkü daha başlangıçta tutup tutmayacağı bilinmeyen şeye binlerce lira (ki bir çoğundan bir cacık olmaz) yatırmak akıl karı olmuyor.

Eticaret zor iş. Bir ekip kurup ekiple yapmak en doğrusu olur. Ama getirisi de çok yüksek. :)

• Üyelik 17.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 185
  • Beğeniler 24 / 48
  • Ticaret 2, (%100)

Kakarotto adlı üyeden alıntı

Büyük haber siteleri zaten WP kullanmaz. Ama ufak tefek haber siteleri açmaya çalışanlar WP ile başlarlar. Gelişirse haber scriptine geçiş yaparlar. Çünkü daha başlangıçta tutup tutmayacağı bilinmeyen şeye binlerce lira (ki bir çoğundan bir cacık olmaz) yatırmak akıl karı olmuyor.

Eticaret zor iş. Bir ekip kurup ekiple yapmak en doğrusu olur. Ama getirisi de çok yüksek. :)

Haklısınız eticaret gerçekten zor bir iş ekip kurmakta sıkıntılı bakalım nereye sürükleneceğiz bazen wp tema yapmayı dusunmuyorda değilim bu aralar boş olan zamanımı iyi değerlendirmek ve kazanç elde etmek istiyorum

• Üyelik 30.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 2434
  • Beğeniler 686 / 1150
  • Ticaret 1, (%100)

Haklısınız eticaret gerçekten zor bir iş ekip kurmakta sıkıntılı bakalım nereye sürükleneceğiz bazen wp tema yapmayı dusunmuyorda değilim bu aralar boş olan zamanımı iyi değerlendirmek ve kazanç elde etmek istiyorum

İki güne kalmaz script + tema wareze düşecektir. Emeğin karşılığı bu oluyor. :)
En iyisi ücretli script yapın. Yani bir script yapıp satmak yerine, başkalarına ücret karşılığı bir script/tema yapın. :)
Criweb

kişi bu mesajı beğendi.

ReCo ReCo www.recepbaglar.net Kullanıcı
  • Üyelik 12.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Tokat
  • Ad Soyad R** B**
  • Mesajlar 791
  • Beğeniler 22 / 98
  • Ticaret 9, (%100)
Dijital Okul Yıllığı süper olur

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al