wmaraci reklam
lidertakipci

Google Pagerank Güncellemesi Ne Zaman?

280 Mesajlar 55.483 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

yefecrin yefecrin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek SKS
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad C** I**
  • Mesajlar 977
  • Beğeniler 182 / 187
  • Ticaret 51, (%100)
vallah ben benim siteyi açtıktan 1 hafta sonra pr3 oldu güncellemeye denk geldiydim :D hiçde beklemiyordum böyle birşey, oluruna bırakmak lazım :D sonra hayal kırıklığı yaşarız maazallah

wmaraci
reklam

SerkanERGUN SerkanERGUN WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 2894
  • Beğeniler 1339 / 1338
  • Ticaret 249, (%100)

canisik adlı üyeden alıntı

vallah ben benim siteyi açtıktan 1 hafta sonra pr3 oldu güncellemeye denk geldiydim :D hiçde beklemiyordum böyle birşey, oluruna bırakmak lazım :D sonra hayal kırıklığı yaşarız maazallah

Hocam :D şimdi birşey diycem kesinlikle yanlış anlama sen de mi nasrettin hoca :D:D anlamını merak ediyorsundur. Şimdi pr yükseltmek için bazı uyanıklar şöyle yapıyor yeni alınan bir siteyi prsi yüksek olan domaine yönlendiriyor ve 2 3 gün içerisinde aynı pr gorunuyor ama sonuç aynı sadece analizde prsi görünüyor geçen birini gördüm 2 gün olmuş googlede indexi yok düşün yaa pr 3 adam 50 tlye satıyordu gelde bu adamı dövme :D bak yanlış anlama :D zaten demişsin kendiliğinden oldu :D

Serkan ERGÜN - Her şeyi denerim; ama yapabildiklerimi yaparım.

harddepo harddepo İlginizi çeken içerikler Kullanıcı
  • Üyelik 18.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Teknisyen
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad R** D**
  • Mesajlar 350
  • Beğeniler 59 / 71
  • Ticaret 11, (%100)
Pr dedigin nedir ki pr 1000 olsa ne yazar siteye giren çıkan olmayınca.

www.kirlipanda.com

• Üyelik 14.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 2894
  • Beğeniler 1339 / 1338
  • Ticaret 249, (%100)

harddepo adlı üyeden alıntı

Pr dedigin nedir ki pr 1000 olsa ne yazar siteye giren çıkan olmayınca.

sana güzel bir cevap verirdim ama hocam inanki vaktim kısıtlı :D Ama pr demek kalite demek.. ; ) pagerankın anlamını hepimiz biliyoruz Googlenin gözünde değerdir. Bu nedenle bana pr 0 ile 9 arasındaki farkları saydırma :D

wmaraci
wmaraci

harddepo harddepo İlginizi çeken içerikler Kullanıcı
  • Üyelik 18.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Teknisyen
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad R** D**
  • Mesajlar 350
  • Beğeniler 59 / 71
  • Ticaret 11, (%100)
Ya geç onları sen googlenin gözün de çok pr ler gördüm ben adamın sitesi pr7 siteyi tıklıyorum boş bir sayfa.Sitenizin hiti 100 geçmiyor p***0 olsa ne yazar Boş bir sayfamı degerli googlenin gözünde.

Wmaraci.com pr4 şimdi senin pr4 sitenle aynı kalitedemi burası

www.kirlipanda.com

Kakarotto Kakarotto WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Software Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 2434
  • Beğeniler 686 / 1150
  • Ticaret 1, (%100)

Destiny adlı üyeden alıntı

sana güzel bir cevap verirdim ama hocam inanki vaktim kısıtlı :D Ama pr demek kalite demek.. ; ) pagerankın anlamını hepimiz biliyoruz Googlenin gözünde değerdir. Bu nedenle bana pr 0 ile 9 arasındaki farkları saydırma :D

O eskidendi. Artık PR haketmeyene de verilen çöp değerden farksız.
Site hiti önemli. Ben sadece PR değerine bakıp reklam verenlere enayi gözüyle bakıyorum. Kimsenin uğramadığı siteden reklam alsan ne olacak ? PR yüksek diye sana hit mi sağlayacak ?

Tamam backlink falan alırsın, senin de PR değerin yükselir de, hit gelmedikten sonra PR değerinin kime ne faydası var ?

• Üyelik 14.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 2894
  • Beğeniler 1339 / 1338
  • Ticaret 249, (%100)
Wmaracı.com un Prsi 4 evet.. Benim ise 1.. Arasındaki fark ise ap açık belli.. : )

Ek Olarak:

Kakarotto adlı üyeden alıntı

O eskidendi. Artık PR haketmeyene de verilen çöp değerden farksız.
Site hiti önemli. Ben sadece PR değerine bakıp reklam verenlere enayi gözüyle bakıyorum. Kimsenin uğramadığı siteden reklam alsan ne olacak ? PR yüksek diye sana hit mi sağlayacak ?

Tamam backlink falan alırsın, senin de PR değerin yükselir de, hit gelmedikten sonra PR değerinin kime ne faydası var ?

Sana söyle birşey daha söylim o zaman hocam.. Peki benim 1 aylık bir sitem var.. pr0 Günlük tekil girici 1k diyelim.. ve 8 yıllık bir sitem daha var pr si 5 ve günlük tekil girişi 500/600 arası.. Sen backlink almak isteseydin.. hangisinden alırdın ? bana söylermisin..

Ek Olarak: Sizi bilemiyorum ama Ben Bir siteden reklam, Backlink alacak olursam.. Öncelikle Sitenin içeriğine, Yaşına, Prsine, Hitine bakarım.. : )

İçeriği; beni Arama motorlarının gözünde kötülememesi açısından..
Yaşı; arama motorlarının O siteyi tanıması açısından
Pagerank; Kaliteli ve beni destekleyeceği açısından
Hit; ise açık zaten.. : ) Olay bu bu tamamen benim düşüncelerim.. Katılmak istemeyenler katılmayabilir elbet de

Kakarotto Kakarotto WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Software Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 2434
  • Beğeniler 686 / 1150
  • Ticaret 1, (%100)

Destiny adlı üyeden alıntı

Sana söyle birşey daha söylim o zaman hocam.. Peki benim 1 aylık bir sitem var.. pr0 Günlük tekil girici 1k diyelim.. ve 8 yıllık bir sitem daha var pr si 5 ve günlük tekil girişi 500/600 arası.. Sen backlink almak isteseydin.. hangisinden alırdın ? bana söylermisin..

Ek Olarak: Sizi bilemiyorum ama Ben Bir siteden reklam, Backlink alacak olursam.. Öncelikle Sitenin içeriğine, Yaşına, Prsine, Hitine bakarım.. : )

İçeriği; beni Arama motorlarının gözünde kötülememesi açısından..
Yaşı; arama motorlarının O siteyi tanıması açısından
Pagerank; Kaliteli ve beni destekleyeceği açısından
Hit; ise açık zaten.. : ) Olay bu bu tamamen benim düşüncelerim.. Katılmak istemeyenler katılmayabilir elbet de

Vereceğim reklamın konusuna bağlı.
Diyelim ki o iki sitede aynı konuda ve benim reklamım da o konuyla alakalı. Gözümü bile kırpmadan hiti yüksek olana parayı basarım.

Bana şunu söyler misiniz?
WMAracı PR4 olduğu için mi bu kadar yüksek hite sahip, yoksa bu kadar yüksek hite sahip olduğu için mi Google bu siteye değer verip PR arttırıyor ?

• Üyelik 14.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 2894
  • Beğeniler 1339 / 1338
  • Ticaret 249, (%100)

Kakarotto adlı üyeden alıntı

Vereceğim reklamın konusuna bağlı.
Diyelim ki o iki sitede aynı konuda ve benim reklamım da o konuyla alakalı. Gözümü bile kırpmadan hiti yüksek olana parayı basarım.

Bana şunu söyler misiniz?
WMAracı PR4 olduğu için mi bu kadar yüksek hite sahip, yoksa bu kadar yüksek hite sahip olduğu için mi Google bu siteye değer verip PR arttırıyor ?

Son yazdığına katılıyorum.. Yalnız eklentilerim olacak.. wmaracı pr 5 ve 2 yıl 9 aylık bir geçmişi var sizce bu kadar hiti nasıl alıyor. ? Ben söylim mi verdiği hizmetden dolayı bi etrafınıza bakın hangisi güncel, hangisi kaliteli içerik veriyor ama biliniz ki Pr kendiliğinden ve sadece hitden almamıştır. Destek veren prsi yüksek siteler sayesinde bu kadar kısa zaman içerisinde almıştır.. :)

SmmPaneliComTR SmmPaneliComTR SmmPaneli.Com.T Kullanıcı
  • Üyelik 20.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Serbest.
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 603
  • Beğeniler 113 / 112
  • Ticaret 5, (%80)
Konu pagerank güncellenmesi beyler geyik kategorisinde bu sohbet yapılabilir yada farklı bir topic açılabilir.

Pagerank güncellemesini bekledikçe yapılmayacak bekledikçe yapılmayacak bunu herkes biliyor ama yinede bekliyorlar. Google bunun süpriz olduğunu söylemişti insanlar bekledikçe süpriz olmiyacağına göre beklemeninde bir manası yok aniden olur biter google süprizleri ani hareketleri seviyor.

Pagerank değeri çöp sitelerde de var evet ancak pagerank yüksek Siyami Özkan var siyami abi kalitesiz bir insan mı ? Dünya'ya damga basan bir insan hiç bir şeyi araştırmadan hareket etmeyin. Hackerlar google'nin gözünde 1 numaradır şunu biliyorsunuz ki Google işe eleman alırken Facebook'un düzenledi hack yarışmasından 1. çıkan adamı almıştı yani facebook'u hacklemeye adam göndermişti. Google için bunlar önemlidir kimse bu konuda o siteler çöp onlar berbat diyemez. Alt yapısının nasıl olduğunu kimse bilemez ama Google amcamız bunun araştırmasını yapıyor binlerce elemanı var binlerce çalışan hiç biri gözden kaçırmaz bunu unutmayın.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al