wmaraci reklam
lidertakipci

Benim Favorim Yandex!!!

31 Mesajlar 5.575 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Criweb Criweb WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 185
  • Beğeniler 24 / 48
  • Ticaret 2, (%100)

Ulusoy adlı üyeden alıntı

O zaman yazılarını blogun da paylaşacak.Burada paylaşırsan eleştirileri alırsın.

Size kimse eleştiri yapmayın demiyor bir yazı üzerine bu kadar durulmaz adam bırakmış yazının peşini siz hala eleştiri yapıyorsunuz başka uğraşacak iş mi kalmadı diye sorarlar adama gündemde tutmanın bi yararı faydası yok olmamışsa olmamıştır

wmaraci
reklam

Ulusoy Ulusoy Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 348
  • Beğeniler 107 / 74
  • Ticaret 0, (%0)

Criweb adlı üyeden alıntı

Size kimse eleştiri yapmayın demiyor bir yazı üzerine bu kadar durulmaz adam bırakmış yazının peşini siz hala eleştiri yapıyorsunuz başka uğraşacak iş mi kalmadı diye sorarlar adama gündemde tutmanın bi yararı faydası yok olmamışsa olmamıştır

Kimse üzerinde durmuyor.Siz yazdığımız yorumu eleştiriyorsunuz bizde sizin yanlış düşündüğünüzü belirtiyoruz.Bu nedenle konu gündemde kalıyor.Eğer niyetiniz konuyu gündemde tutmak değilse o zaman yorum yazmayın.Yada yazarken insanları değilde konu sahibine özgü bir yorum yapın.Daha mantıklı olmamız gerekir.

• Üyelik 17.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 185
  • Beğeniler 24 / 48
  • Ticaret 2, (%100)

Kimse üzerinde durmuyor.Siz yazdığımız yorumu eleştiriyorsunuz bizde sizin yanlış düşündüğünüzü belirtiyoruz.Bu nedenle konu gündemde kalıyor.Eğer niyetiniz konuyu gündemde tutmak değilse o zaman yorum yazmayın.Yada yazarken insanları değilde konu sahibine özgü bir yorum yapın.Daha mantıklı olmamız gerekir.

Siz nasıl konuyu açan arkadaşı eleştiriyorsanız bende sizi eleştirebilirim buna şüpheniz olmasın, ben konuya yorum yaptığımda konu anasayfadaydı yani güncellenmişti konuyu ben güncelleştirmedim bu benim düşüncemdir bana görede sizin düşünceleriniz yanlış. Bu arada konuyu yada yazıyı beğendiğimden takdir ettiğimden değil. Benim için konu kapandı zaten yorum yapmam iyi forumlar.
Harunokumus

kişi bu mesajı beğendi.

Ulusoy Ulusoy Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 348
  • Beğeniler 107 / 74
  • Ticaret 0, (%0)

Siz nasıl konuyu açan arkadaşı eleştiriyorsanız bende sizi eleştirebilirim buna şüpheniz olmasın, ben konuya yorum yaptığımda konu anasayfadaydı yani güncellenmişti konuyu ben güncelleştirmedim bu benim düşüncemdir bana görede sizin düşünceleriniz yanlış. Bu arada konuyu yada yazıyı beğendiğimden takdir ettiğimden değil. Benim için konu kapandı zaten yorum yapmam iyi forumlar.

Bak ne güzel konuyu yada yazıyı beğendiğimdem takdir ettiğimden değil diyorsunuz.Beni eleştiriyorsunuz ve bende size cevap veriyorum.Dolayısı ile bir önceki yorumlarınızı sürekli çürütüyorsunuz.Neyse konuya mesajda yazsanız cevap atmayacağım.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 17.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 185
  • Beğeniler 24 / 48
  • Ticaret 2, (%100)

Bak ne güzel konuyu yada yazıyı beğendiğimdem takdir ettiğimden değil diyorsunuz.Beni eleştiriyorsunuz ve bende size cevap veriyorum.Dolayısı ile bir önceki yorumlarınızı sürekli çürütüyorsunuz.Neyse konuya mesajda yazsanız cevap atmayacağım.

Yazmamakta ısrar ediyorum lakin siz yazınca doğal olarak yazma isteği duyuyorum, önce ki yorumlarımı okudum bildiğim halde tekrar tekrar kontrol ettim çürüttüğüm bir kısım yok önce ki yazılarda yazıyı beğendiğimi söylesem belki haklı olabilirsiniz lakin şu ben bilirim tavrından çıkmalıyız toplum olarak size de tavsiye ederim. Zaten cevap atmayacağınızı söylemişsiniz bu vesileyle tartışmaya noktayı ben koymuş olayım iyi forumlar.

SmmPaneliComTR SmmPaneliComTR SmmPaneli.Com.T Kullanıcı
  • Üyelik 20.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Serbest.
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 603
  • Beğeniler 113 / 112
  • Ticaret 5, (%80)
Kardeşim seninki kişisel blog sitesi içeriğine sahip yani sadece kişisellik içeren içerikleri gördüm ve blogbilisim.com uymamış isimsoyisim.com diye alsaydın daha iyi olurdu diye düşünüyorum.

Madem blog yazarı değilsiniz niye eleştiriyorsunuz diye de sormadan edemiyorum ?

Winman Winman Guzelbilgi.com Kullanıcı
  • Üyelik 26.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 1775
  • Beğeniler 328 / 327
  • Ticaret 48, (%100)
arkadaşlar tamam belki faydalı bir yazı olmayabilir ama yinede kırıcı olmadan arkadaşı başka şeyler hakkında daha bilgi verici şeyler yazmasını isteyebilirsiniz.
Harunokumus

kişi bu mesajı beğendi.

Harunokumus Harunokumus WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad H** O**
  • Mesajlar 481
  • Beğeniler 145 / 114
  • Ticaret 0, (%0)
Konunun Kapatılmasını Talep Ediyorum.

blueffect blueffect Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Bilgisayar Programcısı
  • Mesajlar 353
  • Beğeniler 29 / 89
  • Ticaret 2, (%100)

Beğenmeyebilirsiniz beğenmediğiniz bir yazı için kimsenin üstüne gitme hakkınız yok bu onun görüşüdür onun yazısıdır onun blogudur tıklama aldığında para sizin değil onun cebine girecek kimse sonradan çevreciler gibi sonradna blogcu gözükmeye çalışmasın beğenmediniz bitti konuyu uzatacak birşey yok blog onun olduğu sürece isterse sinkaf paylaşımları yapar abartmayalım arkadaşlar.

O zaman o yazıyı blogunda bırakacak burayı kirletmeye hakkı yok biz bloglarımızda yazdığımız her yazıyı alıp buraya copy paste yapıyor muyuz ? herkes aynı şeyi yapsa WMaracı çöplüğe döner, bana ne ne isterse onu yazsın isterse kaynanasıyla arasındaki sıkıntıları yazsın ama kendi blogunda yazsın.

Harunokumus Harunokumus WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad H** O**
  • Mesajlar 481
  • Beğeniler 145 / 114
  • Ticaret 0, (%0)

blueffect adlı üyeden alıntı

O zaman o yazıyı blogunda bırakacak burayı kirletmeye hakkı yok biz bloglarımızda yazdığımız her yazıyı alıp buraya copy paste yapıyor muyuz ? herkes aynı şeyi yapsa WMaracı çöplüğe döner, bana ne ne isterse onu yazsın isterse kaynanasıyla arasındaki sıkıntıları yazsın ama kendi blogunda yazsın.

Lütfen Konuyu Daha Fazla Uzatmayın!!!
Kapatılmasını Talep Ediyorum Moderatörlere!!

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al