Google Pagerank Güncellemesi ne zaman?

39 Mesajlar 5.496 Okunma
smmexpress

Ulusoy Ulusoy Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 348
  • Beğeniler 107 / 74
  • Ticaret 0, (%0)

newcoder23 adlı üyeden alıntı

Arkadaşlar başlıktan da anlaşıldığı gibi pagerank güncellemesi ne zaman yapılacak. Ve Belli aralıklarlamı yapılıyor. Bu aralık zamanı ne kadar. Bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşların cevabını bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Tövbe tövbe...

wmaraci
reklam

goldenwings goldenwings WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Z** Ö**
  • Mesajlar 423
  • Beğeniler 71 / 104
  • Ticaret 73, (%100)
Belki şaka yapmıyordur, yenidir arkadaş:)

newcoder23 newcoder23 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Web tasarım & programlama
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** D**
  • Mesajlar 212
  • Beğeniler 24 / 88
  • Ticaret 0, (%0)

Ben foruma arasıra giriyorum sürekli vakit ayıramıyorum. Ayriyeten rahatsız olanlar konuyla ilgilenmesin. Özgür bir forum sitesi değilmi isteyen istediği soruyu düzgün bir şekilde sorabilir. Gerektiği yerdede adminler müdahale eder. konudan rahatsız olanlara Cevap yazın diyen olmadı. Doğal olarak herkesinde merak ettiği bi konu çünkü önemli bir konu. Herkes istediği konuyu düzgünce yazabilir diye biliyorum.

analizseo analizseo Profesyonel Seo Hizmeti Kullanıcı
  • Üyelik 30.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Google Seo İşlemleri
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 78
  • Beğeniler 1 / 20
  • Ticaret 31, (%97)

Arkadaşlar başlıktan da anlaşıldığı gibi pagerank güncellemesi ne zaman yapılacak. Ve Belli aralıklarlamı yapılıyor. Bu aralık zamanı ne kadar. Bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşların cevabını bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

pagerank güncellemesini bir deprem gibi farzet, ne zaman olacağı belli değil. burası da kandilli rasathanesi varsay. sadece tahmin yürütüyoruz :)

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 08.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** D**
  • Mesajlar 212
  • Beğeniler 24 / 88
  • Ticaret 0, (%0)

analizseo adlı üyeden alıntı

pagerank güncellemesini bir deprem gibi farzet, ne zaman olacağı belli değil. burası da kandilli rasathanesi varsay. sadece tahmin yürütüyoruz :)

saol kardeşim :) bende araştırdım şimdi 3 ayda bir oluyormuş. Ama hiçbir sitede ne zaman olacağı konusunda bilgi bulunmamaktaymış.

analizseo analizseo Profesyonel Seo Hizmeti Kullanıcı
  • Üyelik 30.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Google Seo İşlemleri
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 78
  • Beğeniler 1 / 20
  • Ticaret 31, (%97)

saol kardeşim :) bende araştırdım şimdi 3 ayda bir oluyormuş. Ama hiçbir sitede ne zaman olacağı konusunda bilgi bulunmamaktaymış.

Rica ederim ne demek sen sor bilen cevaplasın forumun tam da kelime anlamı bu zaten ;)
newcoder23

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 08.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** D**
  • Mesajlar 212
  • Beğeniler 24 / 88
  • Ticaret 0, (%0)
:) Biliyorum kardeşim forumun kurallarını çok iyi bilmekteyim birçok forumda üyeliğim var. Acemi değilim ilk defa forum görmüyorum ama haksızlığada gelemiyorum işte. İlgin için teşekkür ederim tekrardan. Sende rica ederim demede konu uzamasın şimdi kızarlar falan :)

Ulusoy Ulusoy Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 348
  • Beğeniler 107 / 74
  • Ticaret 0, (%0)

Ben foruma arasıra giriyorum sürekli vakit ayıramıyorum. Ayriyeten rahatsız olanlar konuyla ilgilenmesin. Özgür bir forum sitesi değilmi isteyen istediği soruyu düzgün bir şekilde sorabilir. Gerektiği yerdede adminler müdahale eder. konudan rahatsız olanlara Cevap yazın diyen olmadı. Doğal olarak herkesinde merak ettiği bi konu çünkü önemli bir konu. Herkes istediği konuyu düzgünce yazabilir diye biliyorum.

Hocam soru sorun kimse sormuyor demeyin.Ama bu kategoride 2 3 tane daha aynı konu var.Hepside üst sıralarda.Bu konuları görmedim demeyin sakın.Herkes bu konuları açarsa forum çöpe döner.Benim rahatsız olduğum şey " Güncelleme ne zaman " diye bir soru sormanız.Pagerank hakkında bilginiz yoksa pagerank peşine düşmenize anlam veremedim.Bunu google yapıyor.Bizim bilgimiz olamaz.

• Üyelik 08.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** D**
  • Mesajlar 212
  • Beğeniler 24 / 88
  • Ticaret 0, (%0)

Ulusoy adlı üyeden alıntı

Hocam soru sorun kimse sormuyor demeyin.Ama bu kategoride 2 3 tane daha aynı konu var.Hepside üst sıralarda.Bu konuları görmedim demeyin sakın.Herkes bu konuları açarsa forum çöpe döner.Benim rahatsız olduğum şey " Güncelleme ne zaman " diye bir soru sormanız.Pagerank hakkında bilginiz yoksa pagerank peşine düşmenize anlam veremedim.Bunu google yapıyor.Bizim bilgimiz olamaz.

Evet hocam konunun fazla fazla açılması konusunda haklısınız ama; Her pagerankı bileninde ne zaman güncellenip güncellenmiyeceği konusunda bilgisi olması gerekmez. Ayriyeten pagerank 3 ayda bir güncelleniyo araştırdığım yazılara göre öyle. Bundan 3 ay ön şubat ayında güncelleme olmuş yani büyük ihtimal bu ayda pagerank güncellemesi olacak tahminlere göre. Pagereank benim için önemli ve yükseltmek içinde uğraştığım için konunun arştırmasını yapıyorum bunda abartılcak bişey yok bence. Neyse konuyu uzatmaya gerek yok diye düşünüyorum. Forumu meşgul etmeyelim.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al