wmaraci reklam
lidertakipci

Hit Hop Logo Tavsiyesi

14 Mesajlar 2.282 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

HasanEksi HasanEksi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Bursa
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 608
  • Beğeniler 85 / 113
  • Ticaret 5, (%100)

CezaLet adlı üyeden alıntı

Resimleri bende göremiyorum, hithop magazine çok sağlam bir proje, anlaşmalı çalışma yapabilirsiniz aslında. Güzel forum, Allah utandırmasın.

Hit Hop magazine de reklamınız bile çıkabilir rica ederseniz ve bu işe gönül verirseniz, başarılar...

Eyw hocam şimdiden teşekkürler... Çerezleri silince bende fark ettim. Linkleri yeniledim.
CezaLet

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

ByPowerfuL ByPowerfuL E-Commerce Manager Kullanıcı
  • Üyelik 22.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek E-Ticaret Uzmanı - A+++ SEO
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 1575
  • Beğeniler 533 / 459
  • Ticaret 18, (%100)

Ömer Çıtak adlı üyeden alıntı

hithop magazinmidir nedir saçma sapan ergenlerin çıkardığı bir hiphop dergisi var. ismi onunla aynı. özenti gibi durmasın

Merhabalar ,

Bu denli isim yapmış olmamız gerçekten bizi sevindirdi forumdan da bizden haberdar olan arkadaşların olması ne güzel , ilk önce bu denli önyargılı olmamalısınız ekibimiz +20 yaşlardan oluşmaktadır. Ergen bir beyine sahip değiliz şükür , bu işe baş koyduğumuzdan beridir tarafsızız kimseyle alıp veremediğimiz bir husus yok şükür işimizi iyi yapıyoruz , önyargılı davranmanızı gerçekten anlamadım ama bir şikayetiniz var ise lütfen bana özel mesaj gönderin konuşalım :)

İyi günler dilerim sağlıcakla.

CezaLet adlı üyeden alıntı

Resimleri bende göremiyorum, hithop magazine çok sağlam bir proje, anlaşmalı çalışma yapabilirsiniz aslında. Güzel forum, Allah utandırmasın.

Hit Hop magazine de reklamınız bile çıkabilir rica ederseniz ve bu işe gönül verirseniz, başarılar...

Merhabalar , teşekkürederim kardeşim Allah sizlerden razı olsun bize destek verdiğiniz için.

İyi günler dilerim sağlıcakla.

--
Konuyu açan arkadaşın sanırım haberi yoktu böyle bir projemizden biz forum kurduk fakat 1 hafta aktif oldular sonraki günler düşüş yaşadı sana tavsiyem bu sevdadan vazgeç gerçekten ilgi görmüyor.Sana tavsiyemi gerçekten en içtenlikle söylüyorum tabii bu işi yapayım tutarsa tutar tutmazsa tutmaz dersen sen bilirsin ama boşa kürek çekme başka birşeye yönel :)

Ek olarak , alan adı bizi hiçbir şekilde rahatsız etmiyor istediğini yapmakta özgürsün sıkıntı yok :)

Sevgilerimle iyi günler dilerim
dijitalblog HasanEksi

kişi bu mesajı beğendi.

N11'de Ürünlerinizi İlk Sıraya Taşıyorum. Detaylar İçin P.m Atınız.

Omercitak Omercitak Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci / Php Developer
  • Konum Yalova
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 174
  • Beğeniler 64 / 45
  • Ticaret 1, (%100)

ByPowerfuL adlı üyeden alıntı

Güzel bir işimize taş koyma yönteminde bulunmuşsun biliyor musun siteye index attığından bile haberim yok :) harbi ne ara attın sen bunu :) işimizi laikıyla yapıyoruz , kıyıdan köşeden takip etmeye devam edebilirsin , bende Mustafa memnun oldum Ömer.

Aynı şeyi defalarca ırkçı arkadaşınızlada tartıştım. Emeğinize taş koymak istesem, rahatlıkla yapardım :) Amacım ırkçılığın rap'te yeri olmadığını belirtmekti. Yazmışım zaten "veritabanına zarar vermedim" diye ;)

Bende memnun oldun, ama kıyıdan köşeden takip ettiğimi nerden çıkardın :D

dijitalblog dijitalblog dijitalblog.com Kullanıcı
  • Üyelik 20.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek E-Ticaret Uzmanı
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 304
  • Beğeniler 96 / 96
  • Ticaret 7, (%100)
Öncelikle arkadaşların da dediği gibi ilk logo için çalışmalısın biraz. Portal gibi olsaydı görsel çok daha önemliydi, yani ikinci logoyu kullanır, videolara ve resimlere koyardın. Ama forum için ilki daha uygun. Ama şunu söylemek isterim ki; hip hop konusunda forumlar öleli en az 4 yıl oldu. En fazla 3 gün aktif kalırlar. Baktın kimse girmez, bir süre sonra sen de bırakırsın. Bütün hiphop siteleri şu an forumdan portala dönmüş durumda. Ve çoğu da joomla! alt yapısını kullanıyor. Alan adı güzel ( zaten dergiden daha önce bildiğimden daha sitelerine logo mu bulamamışlar diye düşünmüştüm yorumları okuyana kadar :) ) ama doğru bir şekilde kullanırsan güzel. Yine de tercih senin tabi :) Başarılar projende.
HasanEksi

kişi bu mesajı beğendi.

serhatatik.com.tr / eticarethocasi.com / vedijital.com / dijitalblog.com / eticaretseruveni.com
wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al