Fantazi iç Giyim alacaksınız.
Karşılaşacağınız prosedürler eğlencenizi çileye dönüştürmesin.
Akşam yapılacak 2 saatlik eğlence size günlerce uğraşa mal olmasın.
Kolay hızlı ve güvenli bir yer arıyorsanız, alanında Türkiye’nin en çok satan fantazi iç giyim sitesi SeksiGiyim.Com sizlerle.
Hayal edin, hayalinize en uygun ürünü seçin ve cep telefonunuzdan kısa mesaj atın, elinize ulaşsın. Hepsi bukadar basit.
işte sizin için geliştirdiğimiz 3 kolay sipariş yolu;

1- Cep Telefonu Mesajı İle Sipariş;

Adınızı, Adresinizi (Yada istediğiniz bir yurtiçi kargo şubesini) istediğiniz ürünlerin kodlarını ve bedeni belirterek 0532 100 06 24 nolu cep telefonuna mesaj atınız. Siparişiniz Hemen işleme alınacak ve kargolanacaktır. Ödemeyi gelen kargo görevlisine yada bankamatikten doğruca para yatırma işlemi ile yapabilirsiniz.

Örneğin: Ayşe Sönmez Örnek Mh Atatürk Cd. Sevgi Apt. A1 D:21 Mecidiyeköy ist. PRF1297 PRF1554 PRF1221 M beden

Yada

Örneğin: Ahmet Demir Yurtiçi Kargo Kadıköy Şubesi İst. PRF2227 PRF1497 PRF1542 PRF1453 S beden

2- Email ile Sipariş;

Adınızı, Adresinizi (Yada istediğiniz bir yurtiçi kargo şubesini) telefon numaranızı, istediğiniz ürünlerin kodlarını ve bedeni belirterek SeksiGiyim@hotmail.com adresine email atabilirsiniz. Siparişiniz Hemen işleme alınacak ve kargolanacaktır. Ödemeyi gelen kargo görevlisine yada bankamatikten havale olarak yapabilirsiniz.

Örneğin:

Ayşe Sönmez Örnek Mh Atatürk Cd. Sevgi Apt. A1 D:21 Mecidiyeköy ist. 05321000000 PRF1297 PRF1554 PRF1221 M beden

Yada

Örneğin:

Ahmet Demir Yurtiçi Kargo Kadıköy Şubesi İst. 05321000000 PRF2227 PRF1497 PRF1542 PRF1453 S beden

3- Telefon ile Sipariş;

İstediğiniz ürünleri belirleyerek 0212 853 97 36 yada 0532 100 06 24 nolu telefonları arayarak siparişinizi hızlıca verebilirsiniz.

Havale ile indirimli ödeme yapmak isterseniz, öncelikle sipairşinizi sisteme giriniz, sonrasında ATM ve bankamatiklere giderek hiç kart kullanmadan giriş tuşuna basınız ve aşağıdaki hesap numarasını girerek açılan göze paranızı yatırınız.

Siz sadece düşleyin, gerisi bizim işimiz :)

SeksiGiyim.Com

Ek Olarak: Arkadaşlar uzun yıllardır iki tane siteyi (biri bu) tasarlıyorum, yükseltmeye çalışıyorum.
Ancak hani derler ya ormanın içinde boğulan biri yapraklardan ormanın genelini göremez diye.
İşte bende böyle, iyice kayboldum bu sitelerin içinde.
Gerek web tasarımı, grafikler, site görünümü vs gibi alanlarda, gerekse sitenin daha iyi nasıl pazarlanabileceği anlamında (reklam yada strateji fikirlerinizi) her tür katkıyı bekliyorum.
Benim yıllardır düşünemediğimi, mesela geçenlerde siteyi ilkkez gören bir arkadaşım görüp belirtti.
Bu nedenle sizin fikirlerinize ihtiyacım var her iki site içinde.
Bende bu alanlarda epeyce deneyimliyim, dilerseniz bende size elimden geldiğince yardımcı olurum memnuniyetle.

Ek Olarak: Arkadaşlar bir fikri olan yokmu ?
Daha iyi olması için paylaşımlarınızı bekliyorum.