wmaraci reklam

GD Star Rating Tek oy verebilme

6 Mesajlar 736 Okunma
smmexpress

blueffect blueffect Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Bilgisayar Programcısı
  • Mesajlar 353
  • Beğeniler 29 / 89
  • Ticaret 2, (%100)
Arkadaşlar merhaba

Sayfamda GD Star Rating eklentisi kurulu, yazıların altında oy vermek için yıldızlar çıkıyor ancak buradan sadece bir kez oy verilebiliyor, farklı ip farklı tarayıcı farklı bilgisayardan dahi girseniz bir kez bir yazıya oy verilmişse bir daha oylanamıyor sorun ne olabilir yardımlarınızı bekliyorum.

Teşekkürer.

wmaraci
reklam

Kanuni Kanuni WM Aracı E-Mail Onaysız
  • Üyelik 09.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Müh
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 767
  • Beğeniler 242 / 241
  • Ticaret 12, (%100)
Merhaba. Kendi üyeliğinle birden fazla oy vermeye çalışıyor olabilir misin? Siteni başka tarayıcıda açıp üyeliğini girmeden oy kullanmayı dene, sonuç için buradayım.

• Üyelik 23.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Mesajlar 353
  • Beğeniler 29 / 89
  • Ticaret 2, (%100)
O sorunu çözdüm Enes sorun Oylama yetkisine Only Users dememmiş, Şimdiki sorunum daha ciddi GD Star Ratings doğru şekilde çalıştığı ve Google arama sonuçlarında Rich Snippets olarak çalış dediğim halde arama sonuçlarında yıldızlar görünmüyor bu neden olabilir ?

BigSEO BigSEO Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Engineering
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 1763
  • Beğeniler 52 / 621
  • Ticaret 54, (%94)
Ekletinyi yeni kurduysan zamanla görünür. http://www.google.com.tr/#sclient=psy-ab&q=site:nikojen.com&oq=site:nikojen.com&gs_l=hp.3...1967.1967.8.2338.1.1.0.0.0.0.114.114.0j1.1.0...0.0...1c.1.14.hp.sVivAWOy-vc&psj=1&bav=on.2,or.r_qf.&bvm=bv.47008514,d.ZWU&fp=ede11b66e7bc8599&biw=1280&bih=859 Bende zamanla göründü mesela.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 23.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Mesajlar 353
  • Beğeniler 29 / 89
  • Ticaret 2, (%100)
:) sabah bir baktım görünüyor teşekkürler bu arada bir şey daha sorayım yıldızların haricinde başka Metriklerin de görünmesini istiyorum bunu nasıl yapabilirim Wordpress üzerinde, pHP kodlaması yapmadan ?

Örneğin Bazı sitelerde Kategorisi ve Ücretli Ücretsiz gibi değerler de çıkıyor çok şık görünüyor

Kanuni Kanuni WM Aracı E-Mail Onaysız
  • Üyelik 09.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Müh
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 767
  • Beğeniler 242 / 241
  • Ticaret 12, (%100)

blueffect adlı üyeden alıntı

:) sabah bir baktım görünüyor teşekkürler bu arada bir şey daha sorayım yıldızların haricinde başka Metriklerin de görünmesini istiyorum bunu nasıl yapabilirim Wordpress üzerinde, pHP kodlaması yapmadan ?

Örneğin Bazı sitelerde Kategorisi ve Ücretli Ücretsiz gibi değerler de çıkıyor çok şık görünüyor

Eklentiyi çok fazla kurcalamadığımdan bu sorununa yardımcı olamayacağım ama bu eklenti siteyi kasıyor biraz. Haberin olsun.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al