wmaraci reklam
lidertakipci

Alexa sırası nasıl?

14 Mesajlar 2.511 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

spinabifida spinabifida Sms Onayı Gerekli Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 54 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 440
  • Beğeniler 46 / 89
  • Ticaret 0, (%0)

c0nnet adlı üyeden alıntı

Hocam öyle şey olurmu bırak gözünü sevdiğim 9 milyon ile 450 bin bir olur mu? o zaman alexa değerlerinde 300 k ile 9 milyon arasındaki siteler hepsi kötü site mi? bu nasıl bir zihniyettir. 450 k alexa değeri gayetde kaileye alınacak bir rakamdır özellikle 2 aylık bir site için.

ha 450k ha 9000k her ikisi de aynı benim nazarımda.
Örnekleri artırmak mümkün 1 aylık siteler bile var daha iyi durumda.
Örneğin: http://www.alexa.com/siteinfo/sosyalwebmaster.com# 273k

wmaraci
reklam

c0nnet c0nnet WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Telekominikasyon - Seo uzmanı
  • Konum Konya
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 55
  • Beğeniler 5 / 17
  • Ticaret 6, (%100)
Allah nazarından saklasın hocam ne diyim :)

spinabifida spinabifida Sms Onayı Gerekli Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 54 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 440
  • Beğeniler 46 / 89
  • Ticaret 0, (%0)
Sitenin kalitesi bakımından çok önemli bir veri değil aslında. alexa sırasını daha iyi yerlere getirmenin yöntemleri var. Gereği gibi çalışan alexa grupları gibi. Şimdi benim sitem 150k larda. alexa çalışmasını sonlandırsam 1-2 ay içerisinde 500klara kadar gerileyecek. Bu nedenle site kalitesi bakımından çok önemli değil. Ancak reklam verecek olanlar 100k altı sitelere vermeyi tercih ederler. Bu nedenle diyorum 400k,500k 9000k benim nazarımda aynıdır diye.

HaleNur HaleNur Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 22.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 23 / K
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 97
  • Beğeniler 17 / 17
  • Ticaret 3, (%100)

spina bifida adlı üyeden alıntı

Sitenin kalitesi bakımından çok önemli bir veri değil aslında. alexa sırasını daha iyi yerlere getirmenin yöntemleri var. Gereği gibi çalışan alexa grupları gibi. Şimdi benim sitem 150k larda. alexa çalışmasını sonlandırsam 1-2 ay içerisinde 500klara kadar gerileyecek. Bu nedenle site kalitesi bakımından çok önemli değil. Ancak reklam verecek olanlar 100k altı sitelere vermeyi tercih ederler. Bu nedenle diyorum 400k,500k 9000k benim nazarımda aynıdır diye.

Alexa çalışmalarına hiç katılmadım,jinglinx.exe ile hit yapanlar var.Onları şikayet edecek bir yer bilsem.

Ayrıca spina bidifa,sitede 1 tane tanıtım yazısı haricinde hepsi kişisel.Ayrıca attığınız site ile benimki aynı kategoride bile değil,alakasız siteler.23 indexle nasıl geldim derseniz 20 gün önce falan hostta arıza çıktı ve bütün yazılar silindi.O yüzden index sayım az

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al