wmaraci reklam
lidertakipci

Weblebi Tema 1.5 (Güncelleme)

301 Mesajlar 60.998 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

pdrbolumu pdrbolumu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Psikolojik Danışman
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 66
  • Beğeniler 6 / 4
  • Ticaret 2, (%100)
Bir çözüm bulamadım ama daha

Ek Olarak: Localhost sorunu çözülmüş ama bu sefer özel alanlar bölümünde image yok

wmaraci
reklam

aDesigner aDesigner Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2010
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Tasarımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 396
  • Beğeniler 18 / 129
  • Ticaret 0, (%0)
Özel alan seçtiğiniz menünün altında "Yeni girin" yazıyor. Buna tıklayarak "resim" adını girip yan tarafa da URL ekleyerek resim ekleyebilebilirsiniz.

Gunceel Gunceel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 889
  • Beğeniler 111 / 71
  • Ticaret 1, (%100)
Öncelikle tema için teşekkürler yeni başlayanlar için güzel bir tema ama menü barlar, sosyal medya ikonları, butonlar, yorum kutusu ve kategori başlıkları oldukça büyük istatistiklerin arkaplan resmi buton içerisindeki yazılar daha farklı bir renk olabilirdi. :P
v2.0 Sürümün de birazdaha küçültebilirsiniz. :D
Neyse lafı uzatmadan tema da emeği geçen herkese teşekkürler. :D
Bende indirdim bol bol editlerim artık. :D

ymndgn ymndgn YamanDogan.com Kullanıcı
  • Üyelik 23.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 4
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Öncelikle merhaba.siteye üye olmamda ve üyeliğimin hemen onaylanmasında emeği geçen burak beye tşk ederim :)

Tema hakikaten harika.görür görmez hemen bloguma kurdum. fakat şöyle bir sorunum var. siteyi ie 'de görüntülediğimde herhangi bir yazının sayfasına girdiğimde site sola kayıyor ezilip büzülüyor :) acaba bu konuda bana yardımcı olabilirmisiniz? blog adresim www.yamandogan.com

Şimdiden tşk ederim.

Aşk elindeyse, Zamanı boşa harcayamassın...
wmaraci
wmaraci

bd bd WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2010
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek 2
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 4926
  • Beğeniler 784 / 3953
  • Ticaret 18, (%100)
Bu sorun ile daha öncede karşılaşmıştım. Sorun tema ile alakalı değilde, kullanılan bir eklenti veya functions.php'ye eklenen bir kod ile alakalı.

Öncelikle şununla başlayalım denemeye. Bütün eklentileri etkinsizleştirip yazı içini kontrol edermisin? Eğer sorun düzelirse tek tek eklentileri etkinleştirip kontrol et. Bakalım hangi eklentide sorun var.

• Üyelik 23.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 4
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
dediğin gibi bütün eklentiler şuan devre dışı fakat yine kaydırıyo sayfayı. temada yaptığım tek değişiklik sağdaki reklamların olduğu kısmı sidebar.php de sildim. başka bişiy de yapmadım temaya.çok ilginç temayı kullanan diğer tüm arkadaşlarda böyle bir sorun olmamış sanırım :S

edit: tema dosyasını tekrar atıcam.birde bunu deniyim bakalım.

bd bd WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2010
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek 2
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 4926
  • Beğeniler 784 / 3953
  • Ticaret 18, (%100)
Bu olay tema dosyası ile alakalı değil malesef. Eğer imkanın varsa wordpress'i yeniden kurmanı öneririm. Bütün yazılarının yedeğini araçlarda dışa aktar diyerek alabilirsin.

• Üyelik 23.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 4
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
tmm burak dediğin gibi şimdi wp yi komple silip yeniden kurucam. dışa aktardım herşeyi. inşallah eski içeriklerime bişiy olmadan temiz bi şekilde hallederim şu işi :) kurduktan sonra tekrar olumlu yada olumsuz dönücem. kusura bakmayın sizinde kafanızı ağrıtıyorum :)

bd bd WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2010
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek 2
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 4926
  • Beğeniler 784 / 3953
  • Ticaret 18, (%100)
Tamam Yaman, yeniden kurduktan sonra herhangi bir problem olmayacaktır temada. Ne kusuru, yardım edebildiysem ne mutlu. Haberini bekliyorum.

• Üyelik 23.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 4
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
merhaba. ben geldim :) wp yi komple yeniden kurdum ve şükür sorun düzeldi :) yehhuuuu!
şuan tertemiz bir wp ve temaya sahibim. fakat önemli bir konuda tekrar yardımınız lazım. biliyorsunuz websiteleri için önemli bir konuda w3c validation'lar. daha önce bu tema için bu konuda bi konu açıldımı bilmiyorum ama temada hatalar bulunmakta. w3c den sorgulattım bunları ve linkinide aşağıya yazıyorum. bu sorunlarıda nasıl giderebiliriz acaba? hem ben gibi tarama yapacak arkadaşlara da faydası olur.

Ek Olarak: tema harika fakat w3c taramalarında birçok problem çıkardı.

(7 Error)w3c markup validation: http://validator.w3.org/check?uri=www.yamandogan.com&charset=%28detect+automatically%29&doctype=Inline&group=0

(69 Error)w3c css validation : http://jigsaw.w3.org/css-validator/validator?uri=www.yamandogan.com&profile=css21&usermedium=all&warning=1&vextwarning=&lang=en

bu problemleri gidermek eminim bütün bu temayı kullanan arkadaşlara da fayda sağlıyacaktır. ordamısınız burak bey ? :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al