lostyazilim

Web Reklam Sitesi Önerilerinizi Bekliyorum

19 Mesajlar 3.392 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

mek444 mek444 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 121
  • Beğeniler 8 / 11
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar.

Benim bi websitem var.Bu websitesinden gelir elde etmek istiyorum.Şimdi Adsense diyecegim warez kabul etmiyor.Zaten geleni geçeni banlıyor.Diğer firmalar desen onlarda biri çok az para veriyor diğeri ödeme bile yapmıyor.Düzgün bildiğiniz reklam firması varsa önerirmisiniz..

wmaraci
reklam

playbek playbek WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek amatör webmaster
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad H** Ö**
  • Mesajlar 268
  • Beğeniler 23 / 24
  • Ticaret 1, (%100)
malesef hocam böyle bir reklam şirketi yok adsenseden daha çok veren bir şirket yok benim bildiğim arkadaşların bildiği varsa söylesinler reklamstore diyeceğim oda aynı sakız parası veriyor :)

aakinci aakinci hdfilmdevi.org Kullanıcı
  • Üyelik 21.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Bilgisayar Öğretmeni
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 902
  • Beğeniler 51 / 110
  • Ticaret 51, (%96)
http://www.webmaster.tc/reklam-firmalari/en-cok-kazandiran-reklam-sirketi-yllix-media-8908.html bir incele derim.

• Üyelik 01.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 121
  • Beğeniler 8 / 11
  • Ticaret 0, (%0)
Reklam store'de çok az para veriyor.Yllix Media'dan bi kere aldım arkadaşa tıklattım para gelmedi.Zaten adult reklamlar var.Herkeze reklam veren firmadan hayır gelmez :S .

wmaraci
wmaraci

interplus interplus Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 107
  • Beğeniler 40 / 21
  • Ticaret 1, (%100)
Bu konu hakkında uzun süre bende çok araştırma yaptım adsense alternatifini bulmak tabikide çok zor fakat yapmış olduğum araştırma sonucunda aralarında iyi diyebileceğim zanox sonucuna ulaştım şuan çalışıyorum bir olumsuz durum ile karşılaşmadım tavsiye ederim.

• Üyelik 01.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 121
  • Beğeniler 8 / 11
  • Ticaret 0, (%0)
Tamam hocam deneyecegim.

mesuttt mesuttt WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Webmarter
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 382
  • Beğeniler 24 / 42
  • Ticaret 0, (%0)
Gittigidiyor denediniz mi ?

Aydinsosyal Aydinsosyal Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Batman
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 2
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
GittiGidiyor , Adcash bunları deneyin..

pantegra pantegra wikioyun.net Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Web Manager
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 31
  • Beğeniler 6 / 8
  • Ticaret 0, (%0)

interplus adlı üyeden alıntı

Bu konu hakkında uzun süre bende çok araştırma yaptım adsense alternatifini bulmak tabikide çok zor fakat yapmış olduğum araştırma sonucunda aralarında iyi diyebileceğim zanox sonucuna ulaştım şuan çalışıyorum bir olumsuz durum ile karşılaşmadım tavsiye ederim.

Bir aralar zanox ile çalıştım henüz Türkiye'de ofis açmamışlardı Almanya hesabını kullanıyordum. TR'de ofis açtıklarında almanyadaki kazandıklarımızı sözde TR hesabına aktaracaklardı fakat yapmadılar. Telefon ile yetkili kişi ile görüştüm transfer yapamayacaklarını fakat banka hesabınıza kazandığınız değeri yatıracaklarını söyledi. Aylarca mail ile irtibata geçmeme rağmen bir cacık olmadı. Kazandığım para da boşa gitti kendi ceplerini doldurdular. Çok büyük rakamlar değil fakat yapılan şey çok kötü olduğu için o tarihten itibaren tüm ilişkimi bitirdim o firma ile. Umarım sizler de böyle can sıkıcı olaylarla karşılaşmazsınız. Aksi taktirde allah yardımcınız olsun.
interplus

kişi bu mesajı beğendi.

interplus interplus Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 107
  • Beğeniler 40 / 21
  • Ticaret 1, (%100)

pantegra adlı üyeden alıntı

Bir aralar zanox ile çalıştım henüz Türkiye'de ofis açmamışlardı Almanya hesabını kullanıyordum. TR'de ofis açtıklarında almanyadaki kazandıklarımızı sözde TR hesabına aktaracaklardı fakat yapmadılar. Telefon ile yetkili kişi ile görüştüm transfer yapamayacaklarını fakat banka hesabınıza kazandığınız değeri yatıracaklarını söyledi. Aylarca mail ile irtibata geçmeme rağmen bir cacık olmadı. Kazandığım para da boşa gitti kendi ceplerini doldurdular. Çok büyük rakamlar değil fakat yapılan şey çok kötü olduğu için o tarihten itibaren tüm ilişkimi bitirdim o firma ile. Umarım sizler de böyle can sıkıcı olaylarla karşılaşmazsınız. Aksi taktirde allah yardımcınız olsun.

Şaşırdım açıkcası, şimdiye kadar problem yaşamadım bi kaç kez problemlerimde mailime karşılık arayıp telefonla bilgi aktardılar çözüme kavuşturdular inşallah problem yaşamayız.
pantegra

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al