wmaraci reklam

Sanırım bu google bize aşık.. :)

10 Mesajlar 981 Okunma
wmaraci reklam

gokenim gokenim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Fotoğraf, Grafik, Radyoloji
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** Ç**
  • Mesajlar 1896
  • Beğeniler 766 / 351
  • Ticaret 4, (%100)

Yeni bir site olmamızın yanında kaliteli ve özgün yazılar yazmak için uğraşıyoruz. E bunun yanında da sizlerin siteye tıklaması lazım. Mesela günde 1-2 4-5 10-20 kere siteye girseniz daha da çok sevecek bizi :) 1 haftalık siteyiz hitlerimiz gayet iyi Allah bozmasın. Zaten bu google bizim siteye aşık oldu galiba. Her gün alexada değer yükseltmeler, hitleri arttırmalar falan yazıyor bize anlaşılan :) Yakında istemeye de gelir bunlar. Fakat biz bu güzelliklere karşı adsense’den bekliyoruz cevabınızı.

Alamazsak gerçekte üzersiniz beni bak. Çok uğraşmak istemiyorum 1 kere de tık diye almak istiyorum şu adsense’i. Ve son olarak da şu söylemeden geçemeyeceğim. Google gerçekten Dünya’nın en iyi ve en gelişmiş arama motoru. Yandex falan hikaye.

I ♥ Google :)

Google'a yanaşma ve kaynaşma yazısı : http://www.kizlaragore.com/sanirim-bu-google-bize-asik :D :D

Selamunaleyküm.
wmaraci
reklam

veyselfurkan veyselfurkan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 102
  • Beğeniler 4 / 20
  • Ticaret 0, (%0)
We ♥ Google :)
gokenim

kişi bu mesajı beğendi.

blueffect blueffect Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Bilgisayar Programcısı
  • Mesajlar 353
  • Beğeniler 29 / 89
  • Ticaret 2, (%100)
Ya allah aşkına bu açtığınız konu nedir ne işe yarar amacı nedir ? Of allahım of

• Üyelik 28.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** Ç**
  • Mesajlar 1896
  • Beğeniler 766 / 351
  • Ticaret 4, (%100)

blueffect adlı üyeden alıntı

Ya allah aşkına bu açtığınız konu nedir ne işe yarar amacı nedir ? Of allahım of

Sitemde google kelimesini anca böyle bi yazıda geçirebilirdim ve son 1 haftada hitlerde ne yaşanıyor onları yazmak istedim. Sıkıntı yok devam et :)

Selamunaleyküm.
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 23.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Mesajlar 353
  • Beğeniler 29 / 89
  • Ticaret 2, (%100)

gokenim adlı üyeden alıntı

Sitemde google kelimesini anca böyle bi yazıda geçirebilirdim ve son 1 haftada hitlerde ne yaşanıyor onları yazmak istedim. Sıkıntı yok devam et :)

Siz sitenizi Google kelimesini sitenizle ilişkilendireceksiniz diye biz böyle faydalı belli bir amaca hizmet eden bir sitede acaba bu gün ne öğreneceğiz umuduyla sizin anlamsız yazınızı okumak zorunda mıyız ? Bana okuma öyleyse deme çünkü müneccim değiliz yazının içeriğinde ne var bilmiyoruz. Sıkıntı yok yola devammış hayır efendim sıkıntı var amaçsız, anlamsız ve tamamen kendi çıkarlarınız için reklam içerikli ya da backlink amaçlı yazılar yazarsanız sıkıntı var
fatsasoft izmirdavetiye

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 28.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** Ç**
  • Mesajlar 1896
  • Beğeniler 766 / 351
  • Ticaret 4, (%100)

blueffect adlı üyeden alıntı

Siz sitenizi Google kelimesini sitenizle ilişkilendireceksiniz diye biz böyle faydalı belli bir amaca hizmet eden bir sitede acaba bu gün ne öğreneceğiz umuduyla sizin anlamsız yazınızı okumak zorunda mıyız ? Bana okuma öyleyse deme çünkü müneccim değiliz yazının içeriğinde ne var bilmiyoruz. Sıkıntı yok yola devammış hayır efendim sıkıntı var amaçsız, anlamsız ve tamamen kendi çıkarlarınız için reklam içerikli ya da backlink amaçlı yazılar yazarsanız sıkıntı var

Burası bir webmaster sitesi değil mi? Ben mi yanlış biliyorum yoksa? Siteye hergün onlarca konu açılıyor ve hepsinde kendi linkleri var. Gerekli konu veya gereksiz konu ne farkeder? Senin için bir amacı olmayabilir bu konunun önemli olan benim için bir amacı olması ve o amacı da söyledim :) O yüzden tartışma yaratma lütfen, iyi forumlar :)

Selamunaleyküm.

• Üyelik 23.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Mesajlar 353
  • Beğeniler 29 / 89
  • Ticaret 2, (%100)

gokenim adlı üyeden alıntı

Burası bir webmaster sitesi değil mi? Ben mi yanlış biliyorum yoksa? Siteye hergün onlarca konu açılıyor ve hepsinde kendi linkleri var. Gerekli konu veya gereksiz konu ne farkeder? Senin için bir amacı olmayabilir bu konunun önemli olan benim için bir amacı olması ve o amacı da söyledim :) O yüzden tartışma yaratma lütfen, iyi forumlar :)

Pişkinliğin bu kadarına pes!

Bir de ÖM'den Tehdit : "Gereksiz yorumlarınla ne forumu ne konumu kirlet dostum. mümkünse bir daha konularıma ilişme"
gokenim

kişi bu mesajı beğendi.

MaskedSouL MaskedSouL WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Gümrük
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 122
  • Beğeniler 7 / 9
  • Ticaret 0, (%0)
Yanlış anlama hocam sakın ama kafama takılan şu soruları cevaplar isen çok sevinirim.

1- Konu " Yeni Başlayanlar " bölümünde ve açtığın topic'te yeni başlayan biri ne öğrenebilir ?
2- Eğer siteni tanıtım amaçlı yazdıysan bunun yeri " Yeni Siteler " bölümü olmalı değil mi ?
3- Google seni sevebilir sende onu aranızdaki aşkı burada serenat yaparcasına dile getirmen yanlış bence.

Not : Bu şekil yazılar yazmaya devam edersen bence aşkınıza nazar değer sonra üzülürsün...

lodos lodos Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 422
  • Beğeniler 281 / 92
  • Ticaret 1, (%100)
sitenize yorum atmak istediğimde hata çıkıyor. :(

• Üyelik 28.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** Ç**
  • Mesajlar 1896
  • Beğeniler 766 / 351
  • Ticaret 4, (%100)

MaskedSouL adlı üyeden alıntı

Yanlış anlama hocam sakın ama kafama takılan şu soruları cevaplar isen çok sevinirim.

1- Konu " Yeni Başlayanlar " bölümünde ve açtığın topic'te yeni başlayan biri ne öğrenebilir ?
2- Eğer siteni tanıtım amaçlı yazdıysan bunun yeri " Yeni Siteler " bölümü olmalı değil mi ?
3- Google seni sevebilir sende onu aranızdaki aşkı burada serenat yaparcasına dile getirmen yanlış bence.

Not : Bu şekil yazılar yazmaya devam edersen bence aşkınıza nazar değer sonra üzülürsün...

Yeni başlayanlar derken hani site açanlar olursa özgün içerikler falan girmeleri açısından yazdım.

lodos adlı üyeden alıntı

sitenize yorum atmak istediğimde hata çıkıyor. :(

Üye olmak gerekiyor

Ek Olarak:

Ek Olarak:

Selamunaleyküm.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al