freelance iş ilanları

yanlışlıkla tıkladım

9 Mesajlar 1.503 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

durancan durancan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 97
  • Beğeniler 57 / 17
  • Ticaret 0, (%0)
bugün 2 kere yanlışlıkla reklama tıkladım teki telefondayken dokunmatiğin maduru oldum diğeri buton geç yüklenince reklam anlık kaydı ve yanlışlıkla tıkladım .
#1 ban yermiyim ?
#2 kendi ip adresimi adsenseden nasıl engelliyebilirim ? böyle birşey var mı ?

wmaraci
reklam

FilmlerBizden FilmlerBizden Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek SERBEST MESLEK
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 523
  • Beğeniler 263 / 82
  • Ticaret 2, (%100)
sanmam sorun çıkacağını. şimdi birisi sana mail at bildir diyecek.sakın yapma o mail atıp bildirme işini. ciddi ciddi sendeki o korkuyu anlayıp ivedi suretle bir sebeple banlayıp hesabını daha ciddi şekilde kontrol ediyorlar ve sana karşı daha bir tavizsiz oluyorlar
durancan

kişi bu mesajı beğendi.

KTB KTB xxxx Kullanıcı
  • Üyelik 25.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad Ö** K**
  • Mesajlar 1233
  • Beğeniler 133 / 331
  • Ticaret 249, (%100)
Mantıklı düşünelim... Eğer hergün bu işlem tekrar etmiyorsa 2 tıklamayla para kazandıran bir yayıncısını banlayacak kadar küçük düşünen bir kuruluşmudur adsense? Sorunun cevabını siz bulun.

Öyle bir ip engelleme yöntemi daha önce görmedim yok sanırım.
durancan

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 03.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 97
  • Beğeniler 57 / 17
  • Ticaret 0, (%0)

omerknet adlı üyeden alıntı

Mantıklı düşünelim... Eğer hergün bu işlem tekrar etmiyorsa 2 tıklamayla para kazandıran bir yayıncısını banlayacak kadar küçük düşünen bir kuruluşmudur adsense? Sorunun cevabını siz bulun.

Öyle bir ip engelleme yöntemi daha önce görmedim yok sanırım.

hocam ne bileyim daha önce adsense hakkında hep kötü şeyler duyduk. bu yüzden şüpheye düştüm.

wmaraci
wmaraci

KTB KTB xxxx Kullanıcı
  • Üyelik 25.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad Ö** K**
  • Mesajlar 1233
  • Beğeniler 133 / 331
  • Ticaret 249, (%100)
O kötü şeyler duyduğunuz kişiler ne kadarda yapmadım dese mutlaka bir halt etmiş kişilerdir. Adam gibi çalışan kimseyi banladığını görmedim ben adsense'nin. Adamın kendine göre haklı sebebi o site yapıyor ben yapınca niye banlanıyorum? E kurallarda yazıyor yapma diye git şikayet et onuda o zaman sende yapma. Dünyada her yerde torpil ayrıcalık diye bir şey var bunu düşünmek gerekir bunun uygulandığı sitelerinde olduğu çok net. O yüzden siz düzenli ve kurallara uygun çalışın 3-5 tıklamayla sizi banlamaz adsense bende sitelerime o kadar güzel reklam gömüyorum ki dalgınlığıma geliyor bazen haftada 1-2 kere tıkladığım oluyor yani sorun yok 5 yıldır =)
FilmlerBizden

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 03.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 97
  • Beğeniler 57 / 17
  • Ticaret 0, (%0)

O kötü şeyler duyduğunuz kişiler ne kadarda yapmadım dese mutlaka bir halt etmiş kişilerdir. Adam gibi çalışan kimseyi banladığını görmedim ben adsense'nin. Adamın kendine göre haklı sebebi o site yapıyor ben yapınca niye banlanıyorum? E kurallarda yazıyor yapma diye git şikayet et onuda o zaman sende yapma. Dünyada her yerde torpil ayrıcalık diye bir şey var bunu düşünmek gerekir bunun uygulandığı sitelerinde olduğu çok net. O yüzden siz düzenli ve kurallara uygun çalışın 3-5 tıklamayla sizi banlamaz adsense bende sitelerime o kadar güzel reklam gömüyorum ki dalgınlığıma geliyor bazen haftada 1-2 kere tıkladığım oluyor yani sorun yok 5 yıldır =)

çok teşekkürler hocam içim rahatladı valla :)

reklamsiz reklamsiz Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Web Programlama (öğrenci)
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 232
  • Beğeniler 31 / 43
  • Ticaret 2, (%100)
yok hocam bir sorun oluşturmaz elbette ki her yayıncı yanlışlıkla tıklayabilir. Mesela bende tıkladım yanlışlıkla önce normal başkası tıklamış gibi saydı ardından o tık iptal edildi. hiç bir şey olmadı olmaz da. o kadar küçük bir kuruluş değil :)

ismoz ismoz Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Webmaster
  • Mesajlar 39
  • Beğeniler 3 / 6
  • Ticaret 8, (%100)
sorun olmaz ama adsense bu bellide olmaz :)

FilmlerBizden FilmlerBizden Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek SERBEST MESLEK
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 523
  • Beğeniler 263 / 82
  • Ticaret 2, (%100)

yok arada saçma sebeplerden yapıyor. bir ara bu saçma sebepler feci fazlaydı. şimdi nasıldır bilmiyorum.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al