wmaraci reklam
lidertakipci

Andorid sitesi

17 Mesajlar 2.234 Okunma
wmaraci reklam

KhanJitsu KhanJitsu Şef (MEB'de) Kullanıcı
  • Üyelik 17.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Şef (MEB'de)
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 1642
  • Beğeniler 62 / 318
  • Ticaret 93, (%100)
Android içerikli sitelerde sorun yaşamamak için Google ürünlerini hakkında yayın yapma izini almanız gerekiyor. Ben geçtiğimiz sene Adsense üzerinden ban yemiştim. Bu banlanma olayından sonra Google ürünleri hakkında bir formu doldurarak Google'a yolladım ve kabul edildim. Daha sonrasında da Adsense banı ortadan kalktı. Tabi ki %100 güncel olan sitem son güncelleme ile tepe taklak duruma geldi. Bana soracak olursan Android değilde iphone için bir site kurabilirsin. Geçtiğimiz yıl 2 aylık bir site açmıştık ve kısa bir çalışmada iphone uygulamaları kelimesinde lider konuma gelmişti. Günlük 1k hiti varken kpss falan çalışalım dedik siteyi bıraktık sonra da hostu bitmiş öyle duruyor dmoz kaydı bile halen devam etmekte. istersen satabiliriz o siteyi sana.
FilmlerBizden

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

OktayBZC OktayBZC WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 46
  • Beğeniler 7 / 6
  • Ticaret 1, (%100)
Android kelimesinde milyonlarca arama var ancak işiniz çok zor. Tutması için cazip gelen fikirler çıkarmanız lazım. Google play varken market fikri saçma. Yandex bile çıkardı işe yaramadı.

MertBalci MertBalci WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek .
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 2345
  • Beğeniler 758 / 757
  • Ticaret 434, (%100)
Adsense işi canımı sıktı. İphone için de açabilirim. Daha az kullanıcı olur ama en azından riskli olmaz sanırım.

Muhdeli Muhdeli Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 402
  • Beğeniler 0 / 73
  • Ticaret 0, (%0)
Ben android uygulaması geliştiremeyenlerin bu tarz site açmasına karşıyım.

Android uygulama geliştirebiliyorsan kendini daha da geliştir ve siteyi ileride kendi yazacağın profesyonele yakın android uygulamalarını satabileceğin kıvama getir. Güven kazan vs. Para böyle kırılır anca. Şans.

Ben de düşünüyorum android sitesi + forumuyla birlikte açmayı ama şuan javaya çalışıyorum. Pat diye girmek olmaz. :)

wmaraci
wmaraci

exorcist26 exorcist26 Türkçe Öğretmeni Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Türkçe Öğretmeni
  • Konum Van
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 388
  • Beğeniler 37 / 78
  • Ticaret 25, (%100)
Android hakkında oyun uygulama sitesi açmanızı tavsiye etmem çünkü arkadaşların dediği gibi onlarcası mevcut. Zaten legal paylaşımlar yaparak bu tür siteleri hitlendiremezsiniz. İllegal içerik koysanız bu kez de adsense'den para kazanamazsınız. İnsanlar Google Play'e rahatça erişip direkt telefonlarından uygulamayı indiriyorlar. Telefonlarında 3g ya da evlerinde wifi bağlantısı olmayanlar ise de bilenen 2-3 adet siteden istediklerini bulup indiriyorlar. Zaten android sitelerinde, forumlarda adsenseden para kazanabilmek için en az günlük 10k hitiniz olmalı. Yoksa 4-5 ayda 100 doları anca alırsınız.

FilmlerBizden FilmlerBizden Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek SERBEST MESLEK
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 523
  • Beğeniler 263 / 82
  • Ticaret 2, (%100)

future adlı üyeden alıntı

Bu tarz sitelerden çok var bence

geliri çok olur diye herkes açtı. otomatikman gelir o kadar düşecekki açmasaydım keşke diyeceksiniz. tabii her zaman tersi durumları unutmamak gerekir. Bir markada olabilir. tercih sizin yani. seçiminizi yapıp sonuçlarına ne olursa olsun bekleyip katlanın derim.

MertBalci MertBalci WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek .
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 2345
  • Beğeniler 758 / 757
  • Ticaret 434, (%100)
Siteden direk uygulama indirme linki vermediğimiz sürece bir problem olmuyormuş adsensede. Hem android hem de iphone uygulama sitesi açmayı planlıyorum.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al