wmaraci reklam

Weblebi Tema 1.1 (Güncelleme)

25 Mesajlar 7.351 Okunma
wmaraci reklam

CesuryureK CesuryureK WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad H** N**
  • Mesajlar 296
  • Beğeniler 65 / 109
  • Ticaret 0, (%0)
Merhabalar..
Öncelikle elinize sağlık gayet hoş olmuş.
Lakin dikkatinizi bir noktaya çevireceğim.

buraya girdiğinizde bile dikkat ederseniz, sayfanın "Bitti" denildiği yerde bir ! ünlem durumu var. O ünlem işaretine çift tıkladığımızda hata bilgisini veriyor. O hatayı hangi dosyada hangi durumda düzeltebileceğimiz hakkında bilgi verir misiniz?

Print Screen;
http://i1103.hizliresim.com/2011/3/14/1860.png

Şimdi Saat Sensizliğin Ertesi...
wmaraci
reklam

melihcennet melihcennet Paylaşım Diyarı Kullanıcı
  • Üyelik 13.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 247
  • Beğeniler 13 / 11
  • Ticaret 7, (%100)
eline sağlık

Artık Yok

aDesigner aDesigner Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2010
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Tasarımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 396
  • Beğeniler 18 / 129
  • Ticaret 0, (%0)

CesuryureK adlı üyeden alıntı

Merhabalar..
Öncelikle elinize sağlık gayet hoş olmuş.
Lakin dikkatinizi bir noktaya çevireceğim.

http://bidusun.com/tema/?wptheme=Weblebi

buraya girdiğinizde bile dikkat ederseniz, sayfanın "Bitti" denildiği yerde bir ! ünlem durumu var. O ünlem işaretine çift tıkladığımızda hata bilgisini veriyor. O hatayı hangi dosyada hangi durumda düzeltebileceğimiz hakkında bilgi verir misiniz?

Print Screen;
http://i1103.hizliresim.com/2011/3/14/1860.png

header.php dosyasını açın ve aşağıdaki javascript kodunu kaldırın. Bu kod bir önceki temada sayaç görevi görüyordu. Yine sayaç olarak kullanmak isteyenler için koymuştuk.

<script>
function dcountup(startingdate, baseunit){ this.currentTime=new Date() this.startingdate=new Date(startingdate) this.timesup=false this.baseunit=baseunit this.start()}dcountup.prototype.oncountup=function(){} //default action for "oncountup"dcountup.prototype.start=function(){ var thisobj=this this.currentTime.setSeconds(this.currentTime.getSeconds()+1) var timediff=(this.currentTime-this.startingdate)/1000 //difference btw target date and current date, in seconds var oneMinute=60 //minute unit in seconds var oneHour=60*60 //hour unit in seconds var oneDay=60*60*24 //day unit in seconds var dayfield=Math.floor(timediff/oneDay) var hourfield=Math.floor((timediff-dayfield*oneDay)/oneHour) var minutefield=Math.floor((timediff-dayfield*oneDay-hourfield*oneHour)/oneMinute) var secondfield=Math.floor((timediff-dayfield*oneDay-hourfield*oneHour-minutefield*oneMinute)) if (this.baseunit=="hours"){ //if base unit is hours, set "hourfield" to be topmost level hourfield=dayfield*24+hourfield dayfield="n/a" } else if (this.baseunit=="minutes"){ //if base unit is minutes, set "minutefield" to be topmost level minutefield=dayfield*24*60+hourfield*60+minutefield dayfield=hourfield="n/a" } else if (this.baseunit=="seconds"){ //if base unit is seconds, set "secondfield" to be topmost level var secondfield=timediff dayfield=hourfield=minutefield="n/a" } var result={days: dayfield, hours:hourfield, minutes:minutefield, seconds:secondfield} this.oncountup(result) setTimeout(function(){thisobj.start()}, 1000) //update results every second}
</script>

crabby crabby WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 2
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
merhaba...
i.e. 8 buldugum bazı hataları gösteriyorum size...
öncelikle belirteyim güncel sürümdeki hatalar bunlar,
vee bu hatalar firefoxta yok!

Not: Hatalar sıfır kurulmuş WP de ve başka hiç bir eklenti yüklenmeden rastlanmıştır...!!!

HATA - 1 ---> http://666kb.com/i/brre69qry8dcortis.gif

HATA - 2 ---> http://f.666kb.com/i/brre8mvtx7suqvd4k.png

HATA - 3 ---> http://f.666kb.com/i/brre8wfbyiu4balh0.gif

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 26.10.2010
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Tasarımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 396
  • Beğeniler 18 / 129
  • Ticaret 0, (%0)
IE8 mi yoksa IE7 mi? Versiyonu kontrol edermisin bir. Sağ üst kısımdaki soru işaretine tıklayıp "internet explorer hakkında" menüsüne girip versiyonu öğrenebilirsin.

IE8'de ise temada hiçbir sorun bulunmamakta. (bknz: tema önizleme)

IE8 ve altı sürümlere ise destek vermiyor. Çıkacak olan weblebi v2 'de IE7 ve altı sürümlerede destek verdireceğiz.

StaLker StaLker Cep Telefonu Kullanıcı
  • Üyelik 14.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Cep Telefonu
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 512
  • Beğeniler 1 / 6
  • Ticaret 2, (%100)
More Özelliğini Manuel mi Kullanıyoruz ? Herhangi bir eklenti felan varmı bu özellik için ?

• Üyelik 26.10.2010
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Tasarımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 396
  • Beğeniler 18 / 129
  • Ticaret 0, (%0)
Weblebi temasında devamını okuyu manuel olarak yani el ile yazı panelinden eklemeniz gerekiyor.

Devamını oku için bazı eklentiler var. Ancak ben kullanmıyorum. Aşağıdaki adresten bakabilirsiniz.

>> http://wordpress.org/extend/plugins/search.php?q=read+more&sort=

• Üyelik 14.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Cep Telefonu
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 512
  • Beğeniler 1 / 6
  • Ticaret 2, (%100)
Manuel Olarak Ekliyorum Ama o zamanda Yazının Bir kısmı görükmesi gerekirken hiç görükmüyor.

Sorun Basitmiş Yazının ne kadarının görünmesini istiyorsam Ordan sonra more kodunu eklemem yeterliymiş :) Teşekkürler yardım için.

crabby crabby WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 2
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

Burak Dülgar adlı üyeden alıntı

IE8 mi yoksa IE7 mi? Versiyonu kontrol edermisin bir. Sağ üst kısımdaki soru işaretine tıklayıp "internet explorer hakkında" menüsüne girip versiyonu öğrenebilirsin.

IE8'de ise temada hiçbir sorun bulunmamakta. (bknz: tema önizleme)

IE8 ve altı sürümlere ise destek vermiyor. Çıkacak olan weblebi v2 'de IE7 ve altı sürümlerede destek verdireceğiz.

IE8 kullanıyorum ve verdiğiniz linktede aynı şekilde gösterdiğim yerler bozuktu amaaaaa.....
şimdi explorer araçlar menüsünden "ayarları sıfırla" dedim vee baktım herşey düzeldi...
sanırım benim explorer tarayıcı ayarlarında bir sorun varmıştı..teşekkürler....

Ek Olarak: Soruna neden olan tarayıcı ayarını buldum...
IE8 >>> Araçlar >>> Uyumluluk Görünümü ayarları >>> "Tüm web sitelerini uyumluluk görünümünde göster" bu kısım tıklı oldugu zaman tema bozuk görünüyor bilginize...

• Üyelik 14.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Cep Telefonu
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 512
  • Beğeniler 1 / 6
  • Ticaret 2, (%100)
Sanal Aşk Ufacık Tema Editlemesi ile hoş durdu bence Siz ne dersiniz ?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al