freelance iş ilanları

Google'ın Balonu İnternet Verecek

42 Mesajlar 8.346 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

demonline demonline WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 41
  • Beğeniler 15 / 8
  • Ticaret 1, (%100)
merhaba arkadaşlar. siz buz dağının görünen tarafına bakıyorsunuz. alın size analiz.

Google parayı nerden kazanıyor? Adwords programlar drive vs.
Adwordsü nasıl çoğaltabilir? daha çok kullanıcı
Daha çok kullanıcı? daha çok bilgisayar ve internet
Köyde internet yok? balon var

anladınızmı? adam her yere interneti döşeyip hem kullanıcıyı artıracak hem de müşterisini. güzel fikir bence. bu fikir bence 7-8 sene önce düşünülmüştür. kablo yok , her yerde internet. Bence güzel fikir. ***** seve seve google a haraç ödemek zorunda kalacak veya daha ucuza verecek. CIA FBI KGB vs cabası. internet amerikanınsa izleniyoruz o zaman.

Neden 10 gb bedava mail veriyor? ayrıca neden silmenize gerek yok diyor. ?????

Bükemediğin Eli Öpeceksin...
wmaraci
reklam

veyselfurkan veyselfurkan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 102
  • Beğeniler 4 / 20
  • Ticaret 0, (%0)

demonline adlı üyeden alıntı

merhaba arkadaşlar. siz buz dağının görünen tarafına bakıyorsunuz. alın size analiz.

Google parayı nerden kazanıyor? Adwords programlar drive vs.
Adwordsü nasıl çoğaltabilir? daha çok kullanıcı
Daha çok kullanıcı? daha çok bilgisayar ve internet
Köyde internet yok? balon var

anladınızmı? adam her yere interneti döşeyip hem kullanıcıyı artıracak hem de müşterisini. güzel fikir bence. bu fikir bence 7-8 sene önce düşünülmüştür. kablo yok , her yerde internet. Bence güzel fikir. ***** seve seve google a haraç ödemek zorunda kalacak veya daha ucuza verecek. CIA FBI KGB vs cabası. internet amerikanınsa izleniyoruz o zaman.

Neden 10 gb bedava mail veriyor? ayrıca neden silmenize gerek yok diyor. ?????

Biz de düşündük daha çok kullanıcı daha çok para :)
'Alın size analiz' demene gerek yoktu.

demonline demonline WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 41
  • Beğeniler 15 / 8
  • Ticaret 1, (%100)
biri yıldırım diyor biri hortum, yok vuracaklar yok avlıcaklar. Google gerizekalı mı? düşünceleri yazıya dökmen gerekiyor, kafanda yazmaya gerek yok... analizlerinizin içinde benim düşüncelerimden eser çıkmadı maalesef. sitende yayınlarken kaynak göster lütfen....

Bükemediğin Eli Öpeceksin...

veyselfurkan veyselfurkan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 102
  • Beğeniler 4 / 20
  • Ticaret 0, (%0)

demonline adlı üyeden alıntı

biri yıldırım diyor biri hortum, yok vuracaklar yok avlıcaklar. Google gerizekalı mı? düşünceleri yazıya dökmen gerekiyor, kafanda yazmaya gerek yok... analizlerinizin içinde benim düşüncelerimden eser çıkmadı maalesef. sitende yayınlarken kaynak göster lütfen....

1- Ben sitemde yayınlamadım.
2- Konuda yayınladım. Yayınladığım haberin en altında Kaynak gösterdim.

wmaraci
wmaraci

cotroux cotroux WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Software Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 154
  • Beğeniler 14 / 13
  • Ticaret 2, (%100)
Bu teknoloji Türkiyeye gelse balonu patlatmaya çalışanların sayısı kullananları geçer.
GizemliLORD

kişi bu mesajı beğendi.

silenthilll silenthilll WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 699
  • Beğeniler 61 / 126
  • Ticaret 1, (%100)

blyad adlı üyeden alıntı

Türkiye'de uzaylı sanıp taşlarlar bu balonu.

Bence horonla, çiçekle karşılarız malum turist karşılarken misafirperliğimiz....

mesuttt mesuttt WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Webmarter
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 382
  • Beğeniler 24 / 42
  • Ticaret 0, (%0)

veyselfurkan adlı üyeden alıntı

yürü be birader kim tutar seni ! :)

ver gazı ver gazı :D

tikkafalı adlı üyeden alıntı

hocam ne yaptın sen ya :d

bakınız

belirttiğim gibi aşırı veri kullanımından dolayı balon patlıcak ülkemizde :d

O balon gelirse ve maliye bakanlığı balon vergisi isterse hiç şaşırmam valla. bu ülkede ... bile parayla ise balon'dan da para alınır elbet :D

Bu arada beyler İstanbul'a geldiğinde haberim olsun anket açalım forumda en hızlı nerde çekiyorsa bütün gün orda olalım :p

***** İletişimde özgürlük eğlencede özgürlük :D :confused: pardon hatlar karıştı. Hemen bir arıza kaydı oluşturuyorum :D :D :D her aradığımda duyduğum cümle :D

Tikkafali Tikkafali Kabul Edilmedi Kabul Edilmedi
  • Üyelik 17.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Elektronik
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 822
  • Beğeniler 16 / 188
  • Ticaret 0, (%0)

mesut adlı üyeden alıntı

ver gazı ver gazı :D

O balon gelirse ve maliye bakanlığı balon vergisi isterse hiç şaşırmam valla. bu ülkede ... bile parayla ise balon'dan da para alınır elbet :D

Bu arada beyler İstanbul'a geldiğinde haberim olsun anket açalım forumda en hızlı nerde çekiyorsa bütün gün orda olalım :p

***** İletişimde özgürlük eğlencede özgürlük :D :confused: pardon hatlar karıştı. Hemen bir arıza kaydı oluşturuyorum :D :D :D her aradığımda duyduğum cümle :D

atmosfer dışındaki balondan da para alacaksa bakanlık pes artık , iyi fikir balon ülkemize geldiğinde herkes iyi geçtiği yeri bildirebilir :D ***** deki o standart cümle gerçekten sinir bozucu :cool:

ben çok sağlam bir film arşivi yaparım kesin ;)

GizemliLORD GizemliLORD Tof AŞ-K Kullanıcı
  • Üyelik 27.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Memur oldu
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** Z**
  • Mesajlar 1335
  • Beğeniler 1632 / 281
  • Ticaret 34, (%100)
Adamlar reklam yapmayı biliyor

Marka olmak için bilindiklerin dışında çok şey yapıyorlar..

Bunun gibi bir çok ilke imza atarak hem markalarına güç katıyorlar hemde normal yollar ile yapılamayacak kadar reklam yapıyorlar hemde binlerce backlink elde ediyorlar (backlink Google için sorun değil gerçi de)...

Çalışmaları ve reklam modelleri güzel;ama aklıma takılan Amerika da sık sık kasırga oluyor kasırga gelirse ne olur o internet :D

Neden TürkNet'li Olmalıyım>>> https://birurl.com/5nHED

salichomg salichomg WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Network Manager
  • Konum Bulgaristan
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 393
  • Beğeniler 18 / 41
  • Ticaret 0, (%0)

imamet adlı üyeden alıntı

Arkadaşlar konu balon değil, adamlar bir arkadaşın dediği gibi uydu ile de bunu yapabilirlerdi. Fakat adamlar bir sembol oluştuyor ve dikkatleri üzerlerine çekiyorlar ki burada da balon sembol.

Google çok hırslı ve öyle bir ortam oluşturmaya çalışıyor ki kendisinden başka bir güce yer kalmasın. Aslında kendi krallığını demirleme çabaları bunlar bence. Yani kısaca internet dünyası sadece benden sorulur diyorlar. Ki şu anda öylede gözüküyor.

Tabi hakkınıda verelim adamlar kaliteli ve güzel işler yapıyorlar. Hayırlısı diyorum:)

Tum dunyaya hizmet vermek diyor uydularin kapasiteleri bukadar yuksek degil ve sadece 400~500 musterisi olan yuzbinlerce operator icin kullanilmasi imkansiz fakat bu balonlardan yuzbinlerce olacagi icin sadece birinden en fazla 300~400kisi faydalanacak buda kapasite asimini engelleyecek.
Siz bu uydulari ne saniyorsunuz onlarin band genislikleri cok dusuk oyle olmasaydi zaten kitalar arasi interneti okyanustan kabloyla geciriyor olmazdik.

Ek Olarak:

GK Design adlı üyeden alıntı

TTNetten daha hızlı olacağı kesin ama en önemli hususu maddi boyutudur. Acaba kullanıcıya külfeti ne olacak

Balonlari kullanmanin kullaniciya dogru bir yansimasi olmayacak anca internetin ucuzlamasi ola bilir.
Cunki balonlari internet operatorleri kiralayacak yani her yere kablo fln gecirmek yerine internet operatorleri bunlari kullanacak. Yani siz balon kullansanizda yine *****li olucaksiniz. Ustelik bu balonlarin maliyeti cok dusuk oldugundanda kirasi cok dusuk yani sehirlere o kablolari gecirmekten fln. cok daha dusuk gecirmeyi birak tum o kablolarin parasindan bile dusuk buda muhtemelen internet operatorlerinin daha dusuk ucretlerden servis vermesini saglayacaktir.

Ek Olarak:

ata350 adlı üyeden alıntı

Yanlış anlaşılmasın hocam, ben teknolojiye boş iş demiyorum. Ortaya çıkan şey gerçekten çok büyük bir teknolojinin sonucu. Fakat bunu sırf dünyada internet kablosuz şekilde yayılsın, insanlar burdan internet kullansın şeklinde düşünülmesi boş iş. Sırf internet kullanılsın diye de bu kadar teknolojik yatırım yapacağını da sanmıyorum. Yani aslında kötü bir şey söylemedim.

Yapmasi cok mantikli
1. google dahada fazla kazanacak
2. Google dunyaya daha fazla hukmedecek ve interneti tamamen elinde tutacak
3. Daha fazla internet kullanicisi = daha fazla google musterisi = daha fazla $
4. Ustelik bu proje yapilmis olan tum yatirimi 1~2 ay icinde geri dondurebilecek birsey.

Ek Olarak:

mesut adlı üyeden alıntı

Bence o balon internetin çok yaygın olmadığı yerlerde olacak.

O balon bu ülkeye gelse bütün internet ve telefon şirketleri isyan edecek. Millet sokaktan eve uğramaz artık :D

Onu geçtim o balonun Türkiye'ye geldiği tespit edilsin Modern Combat 4: Zero Hour başta olmak üzere Google Play'deki bütün en ağır oyunları ücretsiz indirip deniyeceğim :D

Hatta onuda geçtim dışarda Adobe Dreamweaver CS5 indirecem .rar olarak eve gelip telefonun kablosu ile pc'ye aktarıp kuracam.

Hatta onuda geçtim o balon Türkiye'ye gelirse HD Film sitelerinden birinden premium üyelik alacam en kaliteli HD filmleri indirip izleyecem veya izlemeyecem ama indirecem :)

Hatta ...

neyse adamları korkutmayalım beyler daha fazlasını balon gelince açıklarım :D

#diren*****magdurlari Google Balon geliyor :)

Sen hala operatorunu kullanacaksin yani ucretsiz internet yok ve yine kotan olucak tek fark operatorun sana interneti kablosuz verecek.

Videoyu nerenizle izlediniz allah askina ya :)

SISTEM COK YANLIS ANLASILMIS LUTFEN BU MESAJI COGALTIN YANLIS ANLASILMALARI GIDERELIM

wmaraci
Konuyu toplam 18 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 18 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al