wmaraci reklam
lidertakipci

Proje için acil ortaklar aranıyor

15 Mesajlar 2.387 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Minare Minare Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 37 /
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 639
  • Beğeniler 0 / 4
  • Ticaret 1, (%100)
Proje şu an başlamış durumda aslında. 4 tane de veritabanı hali hazırda satışta. Ama ekibe katılmak istiyorsan iletisim@minare.net adresini msn e ekle görüselim. Anlaşabilirsek hemen başlayabilirsiniz bizimle çalışmaya.

wmaraci
reklam

kulturelbellek kulturelbellek Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 1387
  • Beğeniler 357 / 363
  • Ticaret 0, (%0)
24 saat bilgisayar başındayım ama bu post kastmak nedir bilmiyorum bu işin türkçesi nedir hocam?

• Üyelik 09.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 37 /
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 639
  • Beğeniler 0 / 4
  • Ticaret 1, (%100)
Siteye konu eklemek demek kardeş. Bir yerden başka yere kopyala-yapıştır usulu

kulturelbellek kulturelbellek Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 1387
  • Beğeniler 357 / 363
  • Ticaret 0, (%0)
Ne güzel türkçesi varmış. Hocam diyelim habire biz bir yerlerden kopyaladık. Adam demiyecekmi benim sitemden niye aldınız bunları. Yada bu veri tabanını sattığınız adam diyelim bunu aldı ağzına kadar alıntı bir sitesi olmayacakmı ve bu adamın ne işine yarayacak. Sadece merak ettiğim için soruyorum ve gerçekten bilmiyorum.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 09.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 37 /
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 639
  • Beğeniler 0 / 4
  • Ticaret 1, (%100)
Hemen açıklayayım.

Türkçesi hususunda şu an webmaster forumunda olduğumuz için bu tip terimleri kullanmak benim işime geliyor. Daha hızlı anlaşırız diye düşündüm. Bu konudaki hassasiyetinizi burada göstermezseniz yine daha hızlı anlaşır zaman kaybı yaşamayız. Kısa bir zamanda çok fazla konu açmanın adı "post kasmak" dır.

Diğer soruya geçeyim. Biz asla bir websitesini kopyalamayacağız. Zaten şu an mevcut sağlık bloglarında 1000 tane post ya vardır ya yoktur. Ben ise burda 10.000 posttan bahsediyorum. Bu da belki 10 tane blogdaki içeriği bir sql e toplamak anlamına geliyor. Bu bütün veritabanlarını kopya içerikten kurtaracaktır. Diğer sitelerden kopyalama hususunu irdelerseniz bütün içerikler şu anda zaten ortak. Aspirinin faydaları diye aradıgınız zaman kaç tane farklı konu çıkıyor ki? Peki bunlardan hangisi yazdı önce? Hangisi doktor ki?

Demek istediğim içerik klasik içeriktir ve satış ücreti 10 tl gibi cüzi bir miktardır.Bu yüzden birden fazla siteye satışı rahatlıkla gerceklesitirilebilir. Sitesinin daha cok özgün olmasını isteyen 1 yerine 2 tane veritabanı satın alır. Bu bizi de onu da kazanclı yapar.

Projenin özü biraz da bu zaten

Diğer üyeleri de aydınlatacak sorular icin tsk ler.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al