wmaraci reklam
lidertakipci

Haber Sitesi Açsam Gönüllü Yazar Nasıl Bulabilirim?

18 Mesajlar 2.933 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Ozzkan Ozzkan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 463
  • Beğeniler 12 / 22
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar; yakın bir zamanda güzel olduğunu düşündüğüm bir domaini alacağım ve bir haber sitesi kuracağım.

Site wp tabanlı olucak ve kullanımı gayet kolay ve güzel olucak.Diğer haber sitelerinden çok daha rahat kullanımlı ve daha zengin içerikli olucak.Birkaç adet facebook sayfası alıp sitedeki haberleri her gün o sayfalarda yayınlayacağım.(Haber 365 bu şekilde yayılmıştı yanlış tespit etmediysem :] )

Sorun ise şu; tek başıma yazar olmaktan hoşlanmıyorum.Gelecek yazarlara da sitenin geliri ilk sene pek birşey olmayacağından birşey vaat edemiyorum.İlk etapta gönüllü olarak karşıt görüşlü 3-4 yazara ihtiyacım olduğunu düşünüyorum.Haber sitelerinden c/p konular eminim işe yaramayacaktır.Bunun için konuyu çok az değiştirecek ve resim ekleyip sitede yayınlayacak.

Bunların dışında sitenin tüm masrafları bana ait olucak.Yani uzun lafın kısası beni yarı yolda bırakmayacak gönüllü yazarlara ihtiyacım var :) umarım siz de ilgilenirsiniz :)

wmaraci
reklam

future future Computer Engineer Kullanıcı
  • Üyelik 27.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Computer Engineer
  • Konum Adana
  • Ad Soyad Y** Y**
  • Mesajlar 1165
  • Beğeniler 92 / 153
  • Ticaret 62, (%100)
Bu zamanda gönüllü yazar bulmak mı :)
Oldukça zor.

Ozzkan Ozzkan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 463
  • Beğeniler 12 / 22
  • Ticaret 0, (%0)
peki ne verebilirim ki :D yeni site

blogmame blogmame Hepinize İyi Bloglamalar Kullanıcı
  • Üyelik 10.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 265
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Biraz zor hocam sen diyosun bana konu açın başka birşey yok. Bu zamanda kimseye güven yok bir sene sonra ne olacğı belli değil. O yüzden sen bu düşünceni unut. Çünkü millet başkasına konu açacağına bulduğu konuları kendi sayfasında açar daha karlı çıkar.Benim düşüncem bu.

wmaraci
wmaraci

Atakan Atakan Emekli. Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek -
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 6139
  • Beğeniler 2442 / 2410
  • Ticaret 12, (%100)
Bazen ben de yazara ihtiyaç duyabiliyorum. Bu ihtiyacımı, yazar arıyorum diyerek bulmaya çalışmıyorum. Çünkü arkadaşların da dediği gibi, hem zor hemde güven olmaz :)

Ne yapıyorum? Çevremdekilerden birini bulmaya çalışıyorum. Bilmiyorlarsa yazılımı kullanmayı öğretip yazı yazmalarını sağlıyorum. Size de bunu tavsiye ederim :)

Başarılar.

blogmame blogmame Hepinize İyi Bloglamalar Kullanıcı
  • Üyelik 10.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 265
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Haklısınız...

AhmetK AhmetK WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 2503
  • Beğeniler 64 / 327
  • Ticaret 23, (%100)

Atakan adlı üyeden alıntı

Bazen ben de yazara ihtiyaç duyabiliyorum. Bu ihtiyacımı, yazar arıyorum diyerek bulmaya çalışmıyorum. Çünkü arkadaşların da dediği gibi, hem zor hemde güven olmaz :)

Ne yapıyorum? Çevremdekilerden birini bulmaya çalışıyorum. Bilmiyorlarsa yazılımı kullanmayı öğretip yazı yazmalarını sağlıyorum. Size de bunu tavsiye ederim :)

Başarılar.

benim çevremde kimse siteyle bloga falan ilgilenmiyor. sadece face ile ilgilenir çoğu arkadaşım. facede ne varsa artık sabah akşam facedeler.

Minare Minare Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 37 /
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 639
  • Beğeniler 0 / 4
  • Ticaret 1, (%100)
Haber sitesi olayına hiç girme. Ne yaparsan yap girme. Zararlı çıkarsın kursagında kalır. Güncel site yap, yazarların yine olsun. Haber yine gir sorun degil. Ama haber sitesi asla :)

Atakan Atakan Emekli. Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek -
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 6139
  • Beğeniler 2442 / 2410
  • Ticaret 12, (%100)

blogahmet adlı üyeden alıntı

benim çevremde kimse siteyle bloga falan ilgilenmiyor. sadece face ile ilgilenir çoğu arkadaşım. facede ne varsa artık sabah akşam facedeler.

Burada biz devreye giriyoruz. Bize düşen, internetin sadece Facebook'tan ibaret olmadığını kanıtlamak ve açıklamak :) Tabi anlayana. :D

AhmetK AhmetK WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 2503
  • Beğeniler 64 / 327
  • Ticaret 23, (%100)

Atakan adlı üyeden alıntı

Burada biz devreye giriyoruz. Bize düşen, internetin sadece Facebook'tan ibaret olmadığını kanıtlamak ve açıklamak :) Tabi anlayana. :D

kimse anlamıyor valla. face hariç bütün siteleri küçük görüyorlar. hatta görmüyorlar. onlar için internet facebook'tan, youtube'dan ibaret.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al