wmaraci reklam

Ekran kaydetme programı

19 Mesajlar 2.805 Okunma
smmexpress

TechnicaL TechnicaL Ruhumun Afrikası Kullanıcı
  • Üyelik 08.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek -
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad H** Ş**
  • Mesajlar 195
  • Beğeniler 13 / 81
  • Ticaret 2, (%100)
Mirillis Action adlı programı kesinlikle öneririm. 1080 progressive kalitede ekran videosu çekmende çok işinize yarayacaktır. Fakat bu program ücretlidir ama türkçe kaynaklarda bunun da crackli hali mevcuttur.

wmaraci
reklam

TheLacivert TheLacivert Invictus Maneo Kullanıcı
  • Üyelik 11.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Psikolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 1400
  • Beğeniler 497 / 496
  • Ticaret 0, (%0)
BBFlashBack

Kindumina Kindumina Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek bilgisayar mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 100
  • Beğeniler 24 / 17
  • Ticaret 0, (%0)

kulturelbellek adlı üyeden alıntı

Kullandığınız işletim sistemine ne kadar ödediniz.

o yorumu yaptıktan sonra para ödemediyse de söylemez ki.ama sadece windows 7 ultimate bile 500 tl idi bir ara.türkiye şartlarında kul hakkı denmez buna.o microsoftun sorunu.ülke şartlarına göre insanları kaçak kullanıma yöneltiyorlar.
NovaCep furkandemirci

kişi bu mesajı beğendi.

shateiel shateiel Biologist Kullanıcı
  • Üyelik 03.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 1703
  • Beğeniler 659 / 509
  • Ticaret 9, (%100)

O gavur malı onda kul hakkı olmaz :p

Kindumina adlı üyeden alıntı

o yorumu yaptıktan sonra para ödemediyse de söylemez ki.ama sadece windows 7 ultimate bile 500 tl idi bir ara.türkiye şartlarında kul hakkı denmez buna.o microsoftun sorunu.ülke şartlarına göre insanları kaçak kullanıma yöneltiyorlar.

Linux tabanlı kullanabilirsiniz hocam ;) öyle bir şey yok o zaman lüks otomobilleri çalalım ülke şartlarına göre insanları hırsızlığa yöneltiyor diyelim olmaz öyle şey ayağını yorganına göre uzatacaksın :)

Not: Laptop kullanıyorum lisanslı win 7 home premium :D

Konuyla ilgili olarak ücretlide olsa kuzenimin yaptığı programı öneririm;
BSR Screen Recorder

wmaraci
wmaraci

Kanuni Kanuni WM Aracı E-Mail Onaysız
  • Üyelik 09.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Müh
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 767
  • Beğeniler 242 / 241
  • Ticaret 12, (%100)

Linux'a para mı ödeniyor?

aeSahin aeSahin www.ahmetenessahin.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 14.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek PR, Muhasebe
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 806
  • Beğeniler 361 / 151
  • Ticaret 1, (%100)
Freez Screen Video Capture kullanmanı önerebilirim.

PR | Social Media - Advertising - Post-Production

• Üyelik 04.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 100
  • Beğeniler 24 / 17
  • Ticaret 0, (%0)

shateiel adlı üyeden alıntı

O gavur malı onda kul hakkı olmaz :p

Linux tabanlı kullanabilirsiniz hocam ;) öyle bir şey yok o zaman lüks otomobilleri çalalım ülke şartlarına göre insanları hırsızlığa yöneltiyor diyelim olmaz öyle şey ayağını yorganına göre uzatacaksın :)

Not: Laptop kullanıyorum lisanslı win 7 home premium :D

Konuyla ilgili olarak ücretlide olsa kuzenimin yaptığı programı öneririm;
BSR Screen Recorder

ülke şartlarına göre araba çalınması ne alaka onu anlamadım?söylemek istediğim microsoft gibi büyük firmaların bizim gibi 3.dünya ülkeleri için daha uygun işletim sistemleri üretmeleri gerektiği.eminimki aldığınız laptobun işletim sistemsizi olsa onu alırdınız.ayrıca hiç mi yasal olmayan program kullanmıyorsunuz?photoshop kullanırken orjinal mi kullanıyorsunuz?veya vs kullanırken?yapmayın hepimiz kaçak kullanıyoruz burda kimse ak koyun gibi yorumlar yapmasın.itiraf edin ülkemizde bir işletim sistemine 400 tl vermek herkezin harcı değil.emekli maaşları bile 800 tl iken..ayrıca söyledikleri çoğu programın linux desteği yoktur.
NovaCep

kişi bu mesajı beğendi.

shateiel shateiel Biologist Kullanıcı
  • Üyelik 03.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 1703
  • Beğeniler 659 / 509
  • Ticaret 9, (%100)

Kindumina adlı üyeden alıntı

ülke şartlarına göre araba çalınması ne alaka onu anlamadım?söylemek istediğim microsoft gibi büyük firmaların bizim gibi 3.dünya ülkeleri için daha uygun işletim sistemleri üretmeleri gerektiği.eminimki aldığınız laptobun işletim sistemsizi olsa onu alırdınız.ayrıca hiç mi yasal olmayan program kullanmıyorsunuz?photoshop kullanırken orjinal mi kullanıyorsunuz?veya vs kullanırken?yapmayın hepimiz kaçak kullanıyoruz burda kimse ak koyun gibi yorumlar yapmasın.itiraf edin ülkemizde bir işletim sistemine 400 tl vermek herkezin harcı değil.emekli maaşları bile 800 tl iken..ayrıca söyledikleri çoğu programın linux desteği yoktur.

Dediklerinizde haklısınız fakat dediğim gibi bunu bahane edip yazılımları crackli kullanmak sizi temize çıkarmaz demek istediğim budur. Maalesef laptop'da olsa bilgisayarda olsa (hazır kasa) hepsinde işletim sistemli geliyor. Masaüstü toplasaydım emin olun lisanlı win 7 alırdım (home premium) alışveriş sitelerinde pahalı olsada 2.el sitelerde ucuza bulunabiliyor (örn: http://www.sanalpazar.com/Windows-7-Home-Premium-64-Bit-Tr-Dvd-Hediyeli__isp9025099) photoshopta haklısınız zaten photoshop'un ben kişisel olarak alınması için yapıldığını zannetmiyorum. 1.110,51 TL yazılım fiyatımı olur arkadaş o kadar da uzun boylu değil tabi ki ama photoshopu ciddi anlamda iş için kullanan biri varsa ki tanıdıklarım içinde var tek iş başına 700-750 TL gibi bir para alıyor bu gibi kişiler photoshopu ücretli olarak alabilirler ama benim gibi 40 yılda 1 işi düşünlerin o yazılımı almaya gücü yetmez sanırım :D Ayrıca 2009'dan beri orjinal oyun almaya başladım yani 17 yaşımdan beri, indirimleri kampanyaları takip ederim en uygun fiyatlıyken alırım keşke herkes öyle yapsa.

• Üyelik 04.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 100
  • Beğeniler 24 / 17
  • Ticaret 0, (%0)
yani microsoftun hakkını yemem ama photoshop benimdir diyorsun.:Dneyse konuyu daha fazla dağıtmayalım arkadaşa tavsiye veren kişilere engel olmayalım.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al