wmaraci reklam
lidertakipci

Tuser isimli temam hakkındaki yorumlarınız ?

9 Mesajlar 1.312 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

dijitalblog dijitalblog dijitalblog.com Kullanıcı
  • Üyelik 20.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek E-Ticaret Uzmanı
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 304
  • Beğeniler 96 / 96
  • Ticaret 7, (%100)
Merhaba arkadaşlar,

Wordpress'e ilk aktardığım kendi çizimim olan ve sadece sitenin ihtiyacı olan şeyleri koyduğum temam hakkındaki yorumlarınızı alabilir miyim ?

Kısa bir açıklama: Eski temamda kullandığım temamda sidebar kısmına sadece 1tanem sayacını ve en çok okunanları koyduğum için çok boş durmuştu. Reklam almayacağım ve sevgilimle sadece ikimize ait olan bir site olduğu için ihtiyacı kadar tasarladım. O yüzden çok sade ve düz bir tasarım oldu. Bu özel sitemizde en çok önemsediğim şey önizleme resmi ve yazılardı. Bu yüzden önizleme resmini büyük yaptım. Yazının ön planda durması ve çok rahat okunabilmesi, sitenin gereksiz uygulamalarla kasmaması için de sade ve geniş yaptım. Renklere gelince bizim için anlam ifade eden üç renk mavi, yeşil ve gri olarak yaptım. Kısacası sadece kendimizin zevkine göre düzenlediğim bir tasarım oldu. Yine de bir kaç yorum almak istedim. Son bir not daha eklemek gerekirse single.php deki diğer yazılarımız kısmını daha eklemediğim için html hali duruyor :)

Saygılarımla, iyi forumlar arkadaşlar.

seninlebiromre.com

serhatatik.com.tr / eticarethocasi.com / vedijital.com / dijitalblog.com / eticaretseruveni.com
wmaraci
reklam

hibestil hibestil Öğrenci Kullanıcı
  • Üyelik 14.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 274
  • Beğeniler 16 / 111
  • Ticaret 0, (%0)
Tasarımı geliştirilebilir.

• Üyelik 20.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 304
  • Beğeniler 96 / 96
  • Ticaret 7, (%100)

hibestil adlı üyeden alıntı

Tasarımı geliştirilebilir.

Kullanmakta olduğum site için şimdilik ihtiyaçlarımızı karşılıyor ama geliştirilebilirliği konusunda katılıyorum. İlerleyen zamanlarda, wordpress entegre olayını biraz daha kavradığımda geliştireceğim.

serhatatik.com.tr / eticarethocasi.com / vedijital.com / dijitalblog.com / eticaretseruveni.com

NaturaPaintballl NaturaPaintballl Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Araştırma Görevlisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 108
  • Beğeniler 10 / 34
  • Ticaret 1, (%100)
Öncelikle renk seçimi hakkında biraz daha düşünmek lazım bu temada. yeşil mavi hiç uymuyor. Ben mi yanlış görüyorum anlamadım ama soluk gibi site. En baştaki logondan kaynaklanabilir hocam. O kalitesiz duruyor.

Allah bahtiyar eylesin ikinizi de :)

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 20.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 304
  • Beğeniler 96 / 96
  • Ticaret 7, (%100)

Natura Paintball adlı üyeden alıntı

Öncelikle renk seçimi hakkında biraz daha düşünmek lazım bu temada. yeşil mavi hiç uymuyor. Ben mi yanlış görüyorum anlamadım ama soluk gibi site. En baştaki logondan kaynaklanabilir hocam. O kalitesiz duruyor.

Allah bahtiyar eylesin ikinizi de :)

Amin, inşallah teşekkür ederim :)

Renk seçimi konusunda dediğim gibi mavi-gri ve yeşilin bizim için özel bir anlamı var. O yüzden o renkleri tercih ettik. Uyum konusuna da gelince; mavi yeşil light var hatta mavi-yeşil alg bile var yahu :D Şaka bir tarafa, yorumun için teşekkür ederim.

NaturaPaintballl NaturaPaintballl Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Araştırma Görevlisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 108
  • Beğeniler 10 / 34
  • Ticaret 1, (%100)

dijitalblog adlı üyeden alıntı

Amin, inşallah teşekkür ederim :)

Renk seçimi konusunda dediğim gibi mavi-gri ve yeşilin bizim için özel bir anlamı var. O yüzden o renkleri tercih ettik. Uyum konusuna da gelince; mavi yeşil light var hatta mavi-yeşil alg bile var yahu :D Şaka bir tarafa, yorumun için teşekkür ederim.

Hocam renk seçimi kadar tonlaması da çok önemli yine de bu renkler olsun diyorsan farklı tonlamalar denemeni tavsiye ederim.
dijitalblog

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 20.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 304
  • Beğeniler 96 / 96
  • Ticaret 7, (%100)

Natura Paintball adlı üyeden alıntı

Hocam renk seçimi kadar tonlaması da çok önemli yine de bu renkler olsun diyorsan farklı tonlamalar denemeni tavsiye ederim.

Bu konuda katılıyorum. Biraz sönük göstermiş bu tonlar. Teşekkür ederim :)
3525 NaturaPaintballl

kişi bu mesajı beğendi.

Onur89TR Onur89TR Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek .
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 2376
  • Beğeniler 704 / 791
  • Ticaret 1, (%100)
Navigasyonda hakkımızda kısmı aşağıda kalmış. Diğer Yazılarımız çok sade olmuş, orada tasarım geliştirilebilir. Footer kısmına güzel bir şeyler eklenebilir.

Ömür boyu mutluluklar. :)

• Üyelik 20.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 304
  • Beğeniler 96 / 96
  • Ticaret 7, (%100)

Onur89TR adlı üyeden alıntı

Navigasyonda hakkımızda kısmı aşağıda kalmış. Diğer Yazılarımız çok sade olmuş, orada tasarım geliştirilebilir. Footer kısmına güzel bir şeyler eklenebilir.

Ömür boyu mutluluklar. :)

navigasyon kısmı anladığım kadarıyla çözünürlükten çözünürlüğe farklılık gösteriyor. Bildirdiğiniz için teşekkür ederim. Diğer yazılarımız kısmı tasarlanmadı daha boş durmasın diye renk verdim şimdilik. Resimli bir şekilde diğer yazılarımız bölümü düşünüyorum.

Teşekkür ederim. Darısı bu kadar mutlu olamayanların başına inşallah :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al