wmaraci reklam
lidertakipci

Seo Nereye Gidiyor ?

19 Mesajlar 2.524 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

KobraFighterTR KobraFighterTR WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 120
  • Beğeniler 31 / 13
  • Ticaret 3, (%100)
5 liraya 1 sıra atlatırım :D

Doğru bir yazı olmuş. Wiki kasmayı bilen kişi seo cu oluyor. SEO bölümlerinde o kadar konular açılıyor seo çalışması için.Tabi ki biz SEO çalışması yaptıracağımız zaman şimdi gerçekten SEO uzmanımı yoksa fake bir SEO uzmanımı diyerek korkarak iş yapıyoruz.

wmaraci
reklam

Skrtel Skrtel ----- Kullanıcı
  • Üyelik 09.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Yunanistan
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 34
  • Beğeniler 17 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Aslında ucuza kapatıp çok verim bekleyenler var işte asıl onlar hataya düşüyor. Seo'ya ne kadar yatırım yaparsan karşılığını o derece alırsın. Benim bir projem varsa ve bu projeye sermaye ayırırsam 2000 TL'lik Seo yaptırırım. Ona göre de iyi verim alırım. Ama bir site açan veya forum açan (gerçi yeni forumların pek şansı olmuyor) biri sitesi yeniyken 2000 TL'lik Seo yaptırmaz. Siteye etkisi belki çok iyi olacaktır ama, kendisi o siteye vakit ayırabilecek mi o da önemli. Günde 1 yazı yazarsa ne kadar Seo yaptırsa da sitenin geleceği olmaz haksız mıyım? İşte paranın riske atılması istenmediği için 2000 TL yatırım yapılmaktan ziyade 100 TL'likler tercih ediliyor. Onların da karşılığı az oluyor tabi.

Not: Konunun çok eski olduğunu yeni gördüm, kusura bakmayın :)

ysfzby ysfzby Seo Executive Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Seo Executive
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** Ö**
  • Mesajlar 56
  • Beğeniler 25 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Kardeşim ağzına sağlık!
Ortalık SEO ergeni dolu. Türkiye de bir meslek revaçta olmasın hemen içine ediyorlar. Bizim millet çok biliyor ya, o yüzden iki link kastın mı parayla bir ki makale yayınladıktan sonra bir de o makaleleri imlettin mi tamam bitti iş. Rekabeti olmayan kelimelere iki backlink kas çıkar hemen çünkü rekabet yok. O SEO ergenlerine sesleniyorum: "Gelin size bir teklif sunayım; tatil,evden eve nakliyat, bireysel bankacılık, ihtiyaç kredisi, oyun,oyunlar, mobilya vs. gibi baba kelimelere sizin seo yöntemlerinizi(pardon aldığınız birkaç wikkkki, makale ve backlinkler) kullanarak çıkın da ben göreyim." Yaw çok komik bir milletiz yemin ediyorum.

barisay barisay WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Seo, Wordpress, Security
  • Konum Konya
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 1386
  • Beğeniler 146 / 428
  • Ticaret 65, (%100)
nerde o eski seo kelimesinin anlamı nerde webmaster kelimesinin anlamı burası türkiye para nerde çok olduğu örenilirse oraya doğru bi akım başlıyor haliyle merdiven altı imalatçıları ortaya çıkıyor :)

wmaraci
wmaraci

Jengawer Jengawer Tıp Öğrencisi E-Mail Onaysız
  • Üyelik 20.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Tıp Öğrencisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 256
  • Beğeniler 107 / 74
  • Ticaret 20, (%100)
Görüşlerinizin çoğuna katılıyorum. Geçen bir forumda gördüm 20 TL'ye SEO çalışması yapıyor. Referanslarını da koymuş. Sitenin hiti site açıldıktan 2 hafta sonra 5k olmuş. Tabi bunlar rekabet olmayan kelimelerde. Arkadaşın dediği gibi gelsinler o kelimlerde bakalım. Ne yapabiliyorlar biz de görelim. SEO yarışmaları zaten bunun için düzenleniyor.

blyad blyad WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad G** S**
  • Mesajlar 127
  • Beğeniler 1 / 26
  • Ticaret 0, (%0)
Haklısın gardeş cümleye başlarken noktadan sonra boşluk bırakmayı beceremeyen avamlar bile SEO'cuyum diye geziyor.
Jengawer

kişi bu mesajı beğendi.

ozan84 ozan84 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek memur
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 116
  • Beğeniler 1 / 13
  • Ticaret 5, (%100)
bence olay bütcede yatıyor sizin dediginiz kişiler internette site aç şukatar kazanırsın yazılarını okuyub bu işe girenler oluyor yani seo dan anlamayan arkadaşların düştügü bir
tuzak adamda haklı bir yerde amacı para kazanmak niye vereyimki 3000 5000 diyor kendince
bu işi bilenler bilirki arama hacmi yüksek bir kelimede bu verdigi paranın daha fazlasını kazanacagını..

asimox asimox Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 39
  • Beğeniler 5 / 1
  • Ticaret 6, (%100)

Jengawer adlı üyeden alıntı

Görüşlerinizin çoğuna katılıyorum. Geçen bir forumda gördüm 20 TL'ye SEO çalışması yapıyor. Referanslarını da koymuş. Sitenin hiti site açıldıktan 2 hafta sonra 5k olmuş. Tabi bunlar rekabet olmayan kelimelerde. Arkadaşın dediği gibi gelsinler o kelimlerde bakalım. Ne yapabiliyorlar biz de görelim. SEO yarışmaları zaten bunun için düzenleniyor.

20tl ye 2 haftada 5k yapıyorsa ben vereyim hemen :D 5k değil 2k olsa yine yeter

Jengawer Jengawer Tıp Öğrencisi E-Mail Onaysız
  • Üyelik 20.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Tıp Öğrencisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 256
  • Beğeniler 107 / 74
  • Ticaret 20, (%100)
Hocam 5k yapıyor yapmasına da her siteye değil. Rekabet olmayan kelimelerde. Sandboxa düşme ihtmali çok yüksek.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al