lostyazilim

Laptop Marka Önerisi

15 Mesajlar 7.088 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

Ozi Ozi . Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Devoloper
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 3052
  • Beğeniler 1 / 941
  • Ticaret 50, (%100)

Ben pek yararını görmedim ondan tavsiye etmiyorum.

wmaraci
reklam

HiddeNKinG HiddeNKinG MIUI Türkiye Kullanıcı
  • Üyelik 08.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Uçak Müh.
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad H** Ö**
  • Mesajlar 329
  • Beğeniler 48 / 48
  • Ticaret 54, (%100)
Şimdi bana güleceksiniz ama bende Casper kullanıyorum alalı bir yıl oldu ve şimdiye kadar bir kere temizletme dışı servise uğramadım.

Isınma sorunu normal kullanımda o kadar yok ama grafikleri sağlam bir oyun açınınca mutlaka ısınacak tabiki. Bütün gün boyunca Crysis 3 oynadığımı biliyorum şimdiye kadar ısınma yada başka bir şeyden dolayı kapanma vb durum olmadı.

1 Yıl önce 1800 lira gibi bir fiyata aldığım bilgisayar aynı fiyatta ki gerek toshiba gerek asus olsun performans bakımından yanına uğrayamadılar.

Casper ne kadar kötülensende bence bu fiyat ve performs oranı ile tercihler arasında olmalı.

hgtucel hgtucel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad G** T**
  • Mesajlar 320
  • Beğeniler 111 / 61
  • Ticaret 0, (%0)
Kesinlikle Toshiba. 6,5 senedir kullanıyorum. Yani şimdi babam kullanıyor. Isınma problemi yeni yeni başladı diyebilirim. Olsun artık. 6,5 senelik bilgisayar. Toshiba laptopların kasaları sağlam. Ram kapasiteleri de yüksek oluyor.

www.hgtucel.com - www.neyapilmali.com

Can Tanesi Can Tanesi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 45 / K
  • Meslek ......
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 38
  • Beğeniler 52 / 14
  • Ticaret 0, (%0)

Atakan adlı üyeden alıntı

Kalite için Toshiba'dan şaşma.
Ek olarak bunlar da iyidir: Dell, Lenovo, ASUS
Diğer belirttiklerimde hafif ısınmalar olur ancak hiçbirisi HP kadar rahatsızlık yaratmaz. Toshiba'da ise böyle ısınma gibi problemler yaşamazsın. Kullanıpta memnun olan nadir gördüm. Kendim de yıllardır kullanıcısıyımdır.

Şimdiden hayırlı olsun.

Katılmıyorum,çünkü bizzat yaşadım.Güçlü oyunları çeken performansına rağmen bir yılda bitti..

En kötüsü toshiba tamiri yaptığını söyleyen (ama toshiba bayisi değilse) pc 'ciye tamir için götürdüğünüzde(tanıdığınız değilse),Toshiba sadece kendi bayilerine parça yolladığı ve bunun dışındaki bir pc ci parça bulamadığı için parçalarınıza göz koyabiliyorlar:))

Fan için gittim.Şu an elimde sağlam ekranı kırık ekranla değiştirilmiş ve fanı bozuk bir yıllık Toshiba var:))

Daha sonra toshiba bayiine ulaşıp da laptopu gösterdiğimde ekranın değiştirildiğini onlar bizzat söyledi.Tabi garanti kapsamından çıktığı için (ilk bozulduğunda onlara ulaşmamız gerekiyormuş) 70 küsüratlık bedel yaklaşık 400 e varınca ben de yeni laptop almak zorunda kaldım.

O nadir dediğiniz şey başıma geldi demek ki:))

Çok yazık

Arkadaşa önerim,Toshiba almasın.Eğer bir ilçede iseniz sakın almayın.Tabi güvenilir bir bilgisayar tamircisi arkadaşınız varsa o başka:))

Bedelse Dünyaya Bir Türk,İşte O Türk '' Atatürk''
wmaraci
wmaraci

YMG YMG I ♥ Drupal Kullanıcı
  • Üyelik 27.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 167
  • Beğeniler 7 / 29
  • Ticaret 0, (%0)
6 yıldır acer kullanıyorum daha tık demedi alet
acer ve dell öneririm
tabi gücünüz yetiyosa sony

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al