wmaraci reklam
lidertakipci

tuttur saçmalığı!

13 Mesajlar 2.751 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

muller muller Serbest meslek Kullanıcı
  • Üyelik 11.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Serbest meslek
  • Konum Burdur
  • Ad Soyad Y** D**
  • Mesajlar 68
  • Beğeniler 63 / 17
  • Ticaret 96, (%100)

karsavar1 adlı üyeden alıntı

8-9 ayda kendi yükleyip kaybettiğim 2-3 bin tl ayrı, birde 2 bin tl yakın kazanıp sonra tekrar kaybettiğim zamanlarda neden hemen yatıyordu da birkaç hafta oynamadım diye saatlere veya işlem iptaline varacak saçma yollara başvuruyorlar. daha ne kazanacaklar benden!:)

Oyun oynuyorsanız başka. Ben hiç iddia oynamayıp da ya da az oynayıp daha çok para alışverişi için kullananlar için söylüyorum.

wmaraci
reklam

Freeborn Freeborn Göz Göz Göztepe Kullanıcı
  • Üyelik 21.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 354
  • Beğeniler 77 / 77
  • Ticaret 36, (%100)
Hiçbirinin sözleşmesinde EFT merkezi olarak kullanılamaz yazmıyor. Bana da böyle ediler ve kontrol ettim. Ama sürekli para çekmek de pek etik gelmiyor bana, arada oyun falan oynayın.

karsavar1 karsavar1 Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek boşta
  • Konum Amasya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 437
  • Beğeniler 27 / 39
  • Ticaret 4, (%100)

Freeborn adlı üyeden alıntı

Hiçbirinin sözleşmesinde EFT merkezi olarak kullanılamaz yazmıyor. Bana da böyle ediler ve kontrol ettim. Ama sürekli para çekmek de pek etik gelmiyor bana, arada oyun falan oynayın.

:) yukarıda birçok arkadaşa söylediğim gibi, 7-8 ayda kendi 2-3 bin tl dışında birde kazanıp tekrar kaybettiğim 2 bin tl ye yakın param gitti. bu dönemlerde para anında hesabıma geliyordu, birkaç hafta kupon kupon yapmadım diye 4-5 bin tl nin hatrına biraz ayrıcalık tanınır:)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al