wmaraci reklam
lidertakipci

Wordpress Ücret Tablosu Eklentisi

2 Mesajlar 1.100 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Freeborn Freeborn Göz Göz Göztepe Kullanıcı
  • Üyelik 21.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 354
  • Beğeniler 77 / 77
  • Ticaret 36, (%100)
İnternet kullanan herkes hayatında en az bir kere ücret tablosu görmüştür herhalde. Özellikle web işi ile uğraşanlar, başta host alımında olmak üzere, backlink satışı gibi konularda da ücret tablosu ile karşılaşmaktadır. Bu güzel tablo tasarımlarını wordpress'e uygulamayı akıl eden birkaç iyi adam, bunu ücretsiz paylaşarak bireylere bu konuda yardımcı olmak istemiş. Ben de bir süre araştırdıktan, birçok eklenti denedikten sonra ready! pricing table eklentisini buldum.
Eklentiyi buradan indirebilirsiniz.
Eklentinin tek kötü yanı, tasarımı güzel olan tabloların ücretli olmasıdır. Lakin ücretsiz olanların içinde de iş görecek nitelikte olanlar var.
Eklentiyi plugins klasörüne atıp, panelden aktif ettikten sonra sol menüde şöyle bir görüntü oluşuyor ve yeni ekle bölümüne tıklıyoruz.

pricing table

Ardından kolonları oluşturmaya başlıyorsunuz. Size kaç kolon olsun, her kolonda kaç sütun olsun, ücret, satın al bölümünde ne yazsın, oraya tıklayınca nereye gitsin gibi birçok alanı değiştirme şansı veriyor.

ücret tablosu eklentisi
Gerekli alanları doldurup kaydettikten sonra yapmanız gereken tek bir iş kaldı.
Tablonun nerede görünmesini istiyorsanız oraya eklenti anasayfasında oluşan şu kodu yapıştırıyorsunuz.

embed

Örnek olarak web sitemde güzel bir tablo oluşturdum, http://www.seo-izmir.com/backlink-paketleri adresinden inceleyebilirsiniz.

wmaraci
reklam

ferdi925 ferdi925 gazeteci Kullanıcı
  • Üyelik 30.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek gazeteci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad F** Ü**
  • Mesajlar 80
  • Beğeniler 14 / 5
  • Ticaret 53, (%100)
süper bilgi sağol.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al