wmaraci reklam
lidertakipci

Wm aracı hakkında

42 Mesajlar 7.079 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

elektrik elektrik WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 29.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Elektrik Müh.
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 80
  • Beğeniler 5 / 14
  • Ticaret 6, (%100)
Wm aracı çok rahatlıkla alexa tr ilk 20 sıra içine girebilecek kabiliyette. Muadillerimiz feci şımarık davranışlar sergilemektedir. Bunu yapmak çok basit.

- Her bölüme bir lider ayarlamak lazım. Gönüllü bu işi yapacak çok sayıda kişiler bulunur.
- Bu kişilere ilerde oluşabilecek ciddi reklam gelirinden hisse vereceğiniz garanti altına alınmalır.
- Yeni alıncak bölüm liderlerine haftalık kota vererek, en az 20 - 30 adet gibi yeni ve benzersiz içerik görevi verilmelidir.
- Görevde ve göreve başlayacak arkadaşlar, sürekli bir şeyler tanıtmalı ve ücretsiz kullanışlı programları sunmalıdır. Vb. Vb. Vb.
- E Ticaret bölümüne çok daha fazla ağırlık verilmelidir.

Bu hamleler harika bir gelişim sağlar. Sayın admin bu hussuları dikkate alırsanız, hem biz hem de siz kazanırsınız. Bu sitede ciddi gelecek var.
Gerilim

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Onur Onur WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek N/A
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 1309
  • Beğeniler 0 / 297
  • Ticaret 65, (%98)
Bana göre Kat. Moderatörleri arttırılmalı. Bazı bölümlere ilgi sayısı az.

• Üyelik 29.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Elektrik Müh.
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 80
  • Beğeniler 5 / 14
  • Ticaret 6, (%100)

Onur Batur adlı üyeden alıntı

Bana göre Kat. Moderatörleri arttırılmalı. Bazı bölümlere ilgi sayısı az.

Bazı bölümler değil, ciddi bir açık var.

siyahh siyahh SEO Danışmanlığı Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek SEO DANIŞMANI / E.E Mühendisi
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 2199
  • Beğeniler 771 / 487
  • Ticaret 18, (%100)
aynen forumun gelişmesi adına bir takım çalışmalar yapılmalı bence.Özellikle ticaret alanında...

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 29.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Elektrik Müh.
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 80
  • Beğeniler 5 / 14
  • Ticaret 6, (%100)

siyahh adlı üyeden alıntı

aynen forumun gelişmesi adına bir takım çalışmalar yapılmalı bence.Özellikle ticaret alanında...

Admin'e baskı yapalım.
Pasa

kişi bu mesajı beğendi.

isousluer isousluer Usluer Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici
  • Konum Konya
  • Ad Soyad İ** U**
  • Mesajlar 4900
  • Beğeniler 1419 / 2962
  • Ticaret 45, (%100)
Konu sahibinin önerileri bence tamamen gereksiz. Moderatörler konu açmalı, program tanıtmalı vs. Dedikleriniz eskidenmiş. Ki WM Aracı gibi bir platformdan bahsediliyor. İlk bilmem kaça gireceğiz gibi bir hedef belirlemek yerine üyelere nasıl faydalı olabiliriz politikası ile iş yapıyorlar. Özellikle son aylarda benim gözlemlerim bu şekilde. (bkz. WM Araçları) Şu forumda yöneticiler konu açmasa dahi üyeler konu açıyor.

Reklam gelirlerinden hisse konusu için de şu forum için böyle bir şeye hiç gerek yok. Bu işi para uğruna yapacak arkadaşlar hiç uğraşmasınlar daha iyi. :)

Ticaret bölümü ise gün geçtikçe gelişiyor. Ama diğer platformlar kadar gelişmiş değil elbet. Bunun sebebi de forumun yaş seviyesinin düşük olmasıdır. (Kötü bir anlamda söylemiyorum bunu.)
NovaCep cagri Kakarotto

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 29.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Elektrik Müh.
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 80
  • Beğeniler 5 / 14
  • Ticaret 6, (%100)

isousluer adlı üyeden alıntı

Konu sahibinin önerileri bence tamamen gereksiz. Moderatörler konu açmalı, program tanıtmalı vs. Dedikleriniz eskidenmiş. Ki WM Aracı gibi bir platformdan bahsediliyor. İlk bilmem kaça gireceğiz gibi bir hedef belirlemek yerine üyelere nasıl faydalı olabiliriz politikası ile iş yapıyorlar. Özellikle son aylarda benim gözlemlerim bu şekilde. (bkz. WM Araçları) Şu forumda yöneticiler konu açmasa dahi üyeler konu açıyor.

Reklam gelirlerinden hisse konusu için de şu forum için böyle bir şeye hiç gerek yok. Bu işi para uğruna yapacak arkadaşlar hiç uğraşmasınlar daha iyi. :)

Ticaret bölümü ise gün geçtikçe gelişiyor. Ama diğer platformlar kadar gelişmiş değil elbet. Bunun sebebi de forumun yaş seviyesinin düşük olmasıdır. (Kötü bir anlamda söylemiyorum bunu.)

Sonuna kadar haklısın. Fakat R15 (reklam olmasın) adlı siteye yeni bir üyelik açın. Net ve bilgisayar krallarından bile üyelik için ciddi bir para istiyor.

Biz bunu yapmazsak tekeli sürdürecekler. Bu konuyu lütfen daha iyi düşünelim.

Scrite Scrite WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek SEM - İnbound Marketing
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 747
  • Beğeniler 27 / 214
  • Ticaret 8, (%100)

Forumun yaş seviyesinin dışında, ticaretin yaygın olmaması yani ***'da herkes 20 yaşın üstündemi ? hayır ama ticaret bayağı işlek, burdada var yok değil ama biraz daha artması lazım.

isousluer isousluer Usluer Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici
  • Konum Konya
  • Ad Soyad İ** U**
  • Mesajlar 4900
  • Beğeniler 1419 / 2962
  • Ticaret 45, (%100)

elektrik adlı üyeden alıntı

Sonuna kadar haklısın. Fakat R15 (reklam olmasın) adlı siteye yeni bir üyelik açın. Net ve bilgisayar krallarından bile üyelik için ciddi bir para istiyor.

Biz bunu yapmazsak tekeli sürdürecekler. Bu konuyu lütfen daha iyi düşünelim.

***'da da üyeliğim var. Ticaret olarak orayı daha aktif kullanıyorum. Bunun sebebi de buraya göre ticaretin daha aktif olması. Üyelik için para istediklerini de biliyorum. WM Aracı'da bir anda *** kadar ticari aktifliğe sahip olacak diye bir şey yok. Zamanla olacak bu. Hoş başka bir platformla karşılaştırma yapmak ne kadar doğru o da tartışılır. WM Aracı şu çizgisini bozmadığı sürece çok iyi şeyler olur.

Ek Olarak:

Scrite adlı üyeden alıntı

Forumun yaş seviyesinin dışında, ticaretin yaygın olmaması yani ***'da herkes 20 yaşın üstündemi ? hayır ama ticaret bayağı işlek, burdada var yok değil ama biraz daha artması lazım.

Yaş seviyesinden kastım şu. ***'da ticaret genel alışveriş üzerine de çok yaygın. Burada 14-15 yaşındaki arkadaşlar genel alışveriş üzerine ne yapabilir ki? Yani 25-30 yaşlara göre pasif kalırlar. Bunu söylemek istedim ben.

• Üyelik 29.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Elektrik Müh.
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 80
  • Beğeniler 5 / 14
  • Ticaret 6, (%100)

***'da da üyeliğim var. Ticaret olarak orayı daha aktif kullanıyorum. Bunun sebebi de buraya göre ticaretin daha aktif olması. Üyelik için para istediklerini de biliyorum. WM Aracı'da bir anda *** kadar ticari aktifliğe sahip olacak diye bir şey yok. Zamanla olacak bu. Hoş başka bir platformla karşılaştırma yapmak ne kadar doğru o da tartışılır. WM Aracı şu çizgisini bozmadığı sürece çok iyi şeyler olur.

Ek Olarak:

Yaş seviyesinden kastım şu. ***'da ticaret genel alışveriş üzerine de çok yaygın. Burada 14-15 yaşındaki arkadaşlar genel alışveriş üzerine ne yapabilir ki? Yani 25-30 yaşlara göre pasif kalırlar. Bunu söylemek istedim ben.

Bak konuyu şöyle düşün, ben Beşiktaş'ta özel bir kurumda saati 39 TL'den ders veriyorum. Fakat Kadıköy'de yine özel bir kurumda 12 TL'den ders veriyorum. İnanki Kadıköy'deki çocuklar çok dahi iyi. Çünkü onların ücretlerinin büyük bir kısmını devlet karşılıyor. Ağızımdan çıkan her kelimede bana nasıl kitleniyorlar inanamazsın.

Bu çocuklar internet aleminde şans vermediğin zaman, ya da bu çocuk istediği soruların cevabını alamadığı zaman, geleceği ne kadar parlak olacak bunların? Olaya bu yönden bak.

Ben bu konuyu açarken Kadıköy'de bulunan iki ayrı sınıfta toplam 47 tane 18 yaş altı çocuğu düşündüm.

Bu kurslara maddi olarak bir ihtiyacım yok. Fakat yeni nesil kendini geliştirsin. Tek arzum bu. Sende bu konuya çok hassas davran.

Daha da fazla negatif olma lütfen.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al