freelance iş ilanları

Wm aracı hakkında

42 Mesajlar 8.004 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Tikkafali Tikkafali Kabul Edilmedi Kabul Edilmedi
  • Üyelik 17.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Elektronik
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 822
  • Beğeniler 16 / 188
  • Ticaret 0, (%0)

JpnTr26 adlı üyeden alıntı

objektif olarak değerlendirmeniz istiyorum yazdıklarımda haksızmıyım :)

Yok hocam yazdıklarına birşey demiyorum cevap gelmemiş olabilir veya yeterli cevap verilmemiş olabilir ona diyeceğim bir şey yok ama şu anda kurtlar dökülüyor bakalım sonu hayırlı olur umarım herkes birşey den muzdarip müdahil olunmassa daha birçok kişi derdini anlatacak galiba :)

wmaraci
reklam

Pasa Pasa Gelecek Bizim Yönetici
  • Üyelik 30.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum 🖤 Hatay
  • Ad Soyad S** P**
  • Mesajlar 14609
  • Beğeniler 3060 / 3059
  • Ticaret 356, (%100)

Tikkafalı adlı üyeden alıntı

Admin veya modlar müdahale etmezse daha bir çok kişi içini dökecek gibi bakalım sonu hayrolur inşallah :)

Niye müdahale edelim ki? Fikirlerinizi izliyor / dinliyoruz / değerlendiriyoruz işte.
Yunusemre GizemliLORD Tikkafali

kişi bu mesajı beğendi.

Deneyim demeyin, deneyin!

JpnTr26 JpnTr26 EskişehirSpor! Kullanıcı
  • Üyelik 07.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad Y** D**
  • Mesajlar 653
  • Beğeniler 319 / 175
  • Ticaret 3, (%100)

Nonloser adlı üyeden alıntı

Niye müdahale edelim ki? Fikirlerinizi izliyor / dinliyoruz / değerlendiriyoruz işte.

Bu yazılanlar yönetim tarafından değerlendirilip cevap verilirse çok güzel olur bence :)

Tikkafali Tikkafali Kabul Edilmedi Kabul Edilmedi
  • Üyelik 17.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Elektronik
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 822
  • Beğeniler 16 / 188
  • Ticaret 0, (%0)

elektrik adlı üyeden alıntı

Admin'e baskı yapalım.

Yaw şu söz içinde kalaydı ya sitenin sahibine kendi sitesinde ihtilal yapalım diyorsun ya
GizemliLORD

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

Yunusemre Yunusemre Kabul Edilmedi Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1548
  • Beğeniler 963 / 278
  • Ticaret 97, (%100)

Tikkafalı adlı üyeden alıntı

Yaw şu söz içinde kalaydı ya sitenin sahibine kendi sitesinde ihtilal yapalım diyorsun ya

Halk ayaklanmalı, admin koltuğundan sallandırılmalı.
Asılmalı, sokaklara dökülelim slogan atalım!
Şaka bir yana, umarım görüşlerimiz fikirlerimiz dikkate alınır. :)

bd bd WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2010
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek 2
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 4926
  • Beğeniler 784 / 3953
  • Ticaret 18, (%100)
Şu konuda da sayaç önerisi gelmişti. Oraya yazmıştım buraya da yazayım:

"Şuan için önceliğimiz yeni ticaret sistemimizde. Bu ticaret sistemini geliştirmek biraz uzun zaman alacak. Bu yüzden sadece ticaret sistemi üzerine yoğunlaşmayı düşünüyoruz."

Bunun dışında forumda kategori modu sistemi var zaten. Gerekli görüldüğünde de mod alımları yapıyoruz. 1-2 ay içinde de yeni kategori modu alımları yapacağız.

Fikir ve önerileriniz bizim için değerledir. Buyrun içinizi dökün :)

Ayrıca yeni ticaret sistemi aktif olana kadar forumdaki aktifliği ve ticareti canlandırmak adına bir kampanya başlatacağız bayramdan sonra. Aklımızda güzel bir fikir var ancak daha tam oturmadı.
GizemliLORD

kişi bu mesajı beğendi.

saintx saintx .... Kullanıcı
  • Üyelik 19.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek ...
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad .** .**
  • Mesajlar 148
  • Beğeniler 1 / 40
  • Ticaret 2, (%100)
Forum kalitesi olsun, görünümü olsun, içerdiği araçlar olsun, yönetimi olsun bence gayet iyi durumda sadece forumun gelişmesi için ticareti teşvik edicek adımlar gerekiyor. Bence hiç bi' wm forumunda olmadığı kadar hatrı sayılır paylaşımlar yapılıyor. Forum şuan için çok iyi bi' noktada daha da ileri gitmesi pek tabi ki de yönetimin elinde :)

GizemliLORD GizemliLORD Tof AŞ-K Kullanıcı
  • Üyelik 27.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Memur oldu
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** Z**
  • Mesajlar 1335
  • Beğeniler 1632 / 281
  • Ticaret 34, (%100)

Haklısındır belki > http://prntscr.com/1kb3hd :).

Genel Mesaj:
------------------------
Unutulan bir şeyler var.
Wmaraci.com'un üç yılda geldiği nokta ve büyüme ivmesinin düşmemesi aksine sürekli güncellenen içeriği,araçları,yenilikleri,ilkleri ve üyelerine,temel yapı taşlarına değer veren bir forum olarak hızla büyüyor olması.

Tabi yapılacak,yapılması gereken şeyler var mı var tabi;ki yapılaması gerekenleri de yöneticilerimiz zamanla yapıyor :).

Ticari kategori için yeni düzenlenecek olan uygulamaları sabırsızlıkla bekliyorum ve ticari akışın bu tarafa yeni uygulamalar ile çekilebileceğine inanıyorum :).

{ Ticari kategorilere olan ilginin artmasında bizlere de görevler düşüyor diye düşünüyorum.. . }

Neden TürkNet'li Olmalıyım>>> https://birurl.com/5nHED

HeroTurk HeroTurk Ne Mutlu Türküm Diyene!!! Kimlik Onayı
  • Üyelik 29.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Cnc programcısı
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad Ö** Ç**
  • Mesajlar 3963
  • Beğeniler 315 / 705
  • Ticaret 47, (%100)
*** üyeliğim yok olmasada olur diye düşünüyorum çünkü aradığım herşeyi burada buluyorum.
Benim e-ticaret konusunda düşüncelerim şöyle;
*Güvenilirliği arttırmak için kullanıcıların tc kimlik no doğrulama ve cep telefonu doğrulaması getirtilebilir. Ayrıca Daha önceden kullanıcı adı olup kapatılan hesaplara karşı olarak e-ticarete konu açarken cep telefonu onayı istinelebilir.
*Bir diğer yöntem ise ebay sitelerinin kullanmış olduğu alıcı ve satıcı onay bildirgesi. Bu şekilde bir uygulama geliştirebiliriz(siniz) bu sayede satın alan kişi hizmetten memnun olmama gibi durumlar ödemeyi ger çekmesi(forum yönetimi kontolunde yapılmalı)

Bir diğer eleştirim ise geçici veya kalıcı banlamalarda itiraz edebilme gibi durumların olmaması(yada ben bilmiyorum) geçenlerde 15 gün itibari ile uzaklaştırma aldım ama 15 gün boyunda kimse ile irtibata geçemedim (iletişimden yazdım cevap gelmiyor) bunun üzerine durulabilir.
Saygılar
isousluer

kişi bu mesajı beğendi.

rbx rbx Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 709
  • Beğeniler 24 / 190
  • Ticaret 19, (%100)
İnternet **************lığı artık meslek haline geldi. Şöyle ki, bu mesleği icra eden dalkavuklar, vicdansızlar, hainler Allah'tan korkmazlar, hiç bir şeyden çekinmiyorlar.

Tc kimlik numarası, cep telefonu, hesap bilgileri dahil her şeyi korkmadan, utanmadan ve sıkılmadan karşısındaki alıcı veya satıcıyla paylaşıyorlar.

Çünkü ülkemizde büyük vurgun olmadıkça bir yaptırım söz konusu değil. Elbette istisnai durumlar göz önünde bulundurulabilir. Fakat bu çok nadir görülen bir olaydır.

Ticaret sistemi hakkında pek bir şey söyleyemeyeceğim. Çünkü internet üzerinden çok nadir alışveriş yaparım.

Yaptığım alışverişlerde sunucu ve alan adlarıyla alakalıdır.

Burası çok yakışıklı bir platform. Özellikle kişiler arası uslubu çok beğeniyorum.

Neyse, bekleyecez ve göreceğiz inşALLAH.
isousluer

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al