wmaraci reklam
lidertakipci

OSade Ücretsiz WordPress Teması

49 Mesajlar 9.729 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

OkanSaglam OkanSaglam www.okansaglam.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 13.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 382
  • Beğeniler 101 / 72
  • Ticaret 15, (%100)

Teknoman adlı üyeden alıntı

Çok güzel tema keşke ben de kendi temamı yapabilsem

Uğraşırsan yaparsın bir şey yok bunda :)

wmaraci
reklam

Vendetta Vendetta Fotoğraf Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Fotoğraf
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad D** B**
  • Mesajlar 163
  • Beğeniler 311 / 42
  • Ticaret 12, (%100)
Tek kelime ile harika. Emeğine sağlık.

tont10 tont10 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Düzce
  • Ad Soyad N** B**
  • Mesajlar 164
  • Beğeniler 11 / 8
  • Ticaret 8, (%100)
Hocam tema için çok teşekkürler, 4 adet sitemde kullanmaya başladım. Herşeyiyle çok hoşuma gitti ancak seo noktasında sıkıntı yaratabilecek CSS hatalarını nasıl halledeceğiz bu konuda yardımcı olabilirmisiniz. Sıfır siteye kurduğumda : "Sitenizde 568 adet CSS 2 hatası ile 269 adet CSS 3 hatası bulunmaktadır." Şeklindedir.

• Üyelik 13.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 382
  • Beğeniler 101 / 72
  • Ticaret 15, (%100)

tont10 adlı üyeden alıntı

Hocam tema için çok teşekkürler, 4 adet sitemde kullanmaya başladım. Herşeyiyle çok hoşuma gitti ancak seo noktasında sıkıntı yaratabilecek CSS hatalarını nasıl halledeceğiz bu konuda yardımcı olabilirmisiniz. Sıfır siteye kurduğumda : "Sitenizde 568 adet CSS 2 hatası ile 269 adet CSS 3 hatası bulunmaktadır." Şeklindedir.

Teşekkürler, tema css 3 ile hazırlandığı için validator bunları hata olarak gösteriyor. Standart olarak onaylamıyor farklı kod yapıları olduğu için. Örneğin: border-radius girerken diğer farklı bir tarayıcıdada uygun çalışması için -webkit-border-radius olarak girildiğindan bunuda hata olarak algılamakta. O hataların bir çok kısmıda temada kullanılan konuları paylaşma ikonlarının css kodlarından kaynaklanıyor. SEO açısından bu css'in pek bir fark edeceğini düşünmüyorum.

wmaraci
wmaraci

tont10 tont10 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Düzce
  • Ad Soyad N** B**
  • Mesajlar 164
  • Beğeniler 11 / 8
  • Ticaret 8, (%100)

Okan Sağlam adlı üyeden alıntı

Teşekkürler, tema css 3 ile hazırlandığı için validator bunları hata olarak gösteriyor. Standart olarak onaylamıyor farklı kod yapıları olduğu için. Örneğin: border-radius girerken diğer farklı bir tarayıcıdada uygun çalışması için -webkit-border-radius olarak girildiğindan bunuda hata olarak algılamakta. O hataların bir çok kısmıda temada kullanılan konuları paylaşma ikonlarının css kodlarından kaynaklanıyor. SEO açısından bu css'in pek bir fark edeceğini düşünmüyorum.

Bilgilendirme için teşekkür ederim. birde ben sitemde anasayfayı dort bes tane küçük kutucuk içine resim şeklinde yapmak istiyorum anasayfaya bes tane yan menüdeki kutular gibi kutu ekleyip her kutuya resim ekleyeceğim. bunu nasıl yapabilirim acaba. ogulcann.com daki sitile benzer kutuları nasıl yapabilirim anasayfa için.

• Üyelik 13.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 382
  • Beğeniler 101 / 72
  • Ticaret 15, (%100)
O işlem için css ile oynamak gerekmektedir. Bu tasarım için sağlıklı değil pek açıkçası. Oğulcan'a özel olarak yapmıştım onuda. 4 5 parçaya bölmeye kalkarsanız işler iyice değişecektir. Bu haliyle bırakmanız daha iyi olacak kanaatindeyim.

atmosfer atmosfer WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad M** Ş**
  • Mesajlar 11
  • Beğeniler 3 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
hocam ben tek eksik olarak gördüğüm ana sayfada konularda site temeasına uygun “devamını oku” butonu görememek oldu. tabi ki zevk meselesi ama olsa iyi olur hani :):)
temanızın güzelliği ve zarifliğini konuşmak bile bence hakaret olur. umarım dahada güzelleri gelecektir. saygılar…

• Üyelik 13.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 382
  • Beğeniler 101 / 72
  • Ticaret 15, (%100)

atmosfer adlı üyeden alıntı

hocam ben tek eksik olarak gördüğüm ana sayfada konularda site temeasına uygun “devamını oku” butonu görememek oldu. tabi ki zevk meselesi ama olsa iyi olur hani :):)
temanızın güzelliği ve zarifliğini konuşmak bile bence hakaret olur. umarım dahada güzelleri gelecektir. saygılar…

WordPress'in kendi kullanmış olduğu more etiketini kullanmayı tavsiye ettim bu temada. Teşekkürler.

atmosfer atmosfer WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad M** Ş**
  • Mesajlar 11
  • Beğeniler 3 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

Okan Sağlam adlı üyeden alıntı

WordPress'in kendi kullanmış olduğu more etiketini kullanmayı tavsiye ettim bu temada. Teşekkürler.

bu kadar güzel bir tema more eklentisi ile heba edilmemei lazım :p

aliosmanyuksel aliosmanyuksel aliosmanyuksel.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 21.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 175
  • Beğeniler 10 / 20
  • Ticaret 6, (%100)
Hocam allah razı olsun valla tam da istediğim gibi bir tema. Footer'dan linkinizi asla kaldırmayacağım. Çünkü bu işlere girdikce emeğe saygının önemini çok iyi anladım. Gerçekten çok teşekkürler. :)
OkanSaglam

kişi bu mesajı beğendi.

http://eksigram.com - instagram türk takipçi ve beğeni hilesi
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al