wmaraci reklam
lidertakipci

Saçma Yorumlar Geliyor

13 Mesajlar 1.557 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

OnlineOyunlar OnlineOyunlar Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 106
  • Beğeniler 4 / 12
  • Ticaret 4, (%100)

Resimde gördüğünüz gibi, sürekli yabancı yorumlar geliyor. Hepside backlink amaçlı. Sebebi nedir?

wmaraci
reklam

melankolia melankolia Uzun Yollara Devam Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Dijital Baskı Operatörü
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 4577
  • Beğeniler 1011 / 1011
  • Ticaret 3, (%100)
Spam yorumlar hocam siteye aksimet eklentisini kurun sorun düzelir çok zor geçer spamdan bu tip yorumlar.

Ek olarak: o yorumları düzenleyip konu ile alakalı kendiniz yorum yapın hocam ismini site adresini filan değiştirin :D

SerkanERGUN SerkanERGUN WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 2894
  • Beğeniler 1339 / 1338
  • Ticaret 249, (%100)
MelanKolıa da ilginç bir cevap vermiş : D Arkadaşlar bir tuaflık var sitemde normal de günlük 100 kişi tekil zirayetçi gelirdi bu gün baktım 338 bir tuaflık var ama ne :D

Serkan ERGÜN - Her şeyi denerim; ama yapabildiklerimi yaparım.

• Üyelik 14.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 106
  • Beğeniler 4 / 12
  • Ticaret 4, (%100)
Kurdum teşekkürler :)

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 16.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 4577
  • Beğeniler 1011 / 1011
  • Ticaret 3, (%100)

Serkan ALAZ adlı üyeden alıntı

MelanKolıa da ilginç bir cevap vermiş : D Arkadaşlar bir tuaflık var sitemde normal de günlük 100 kişi tekil zirayetçi gelirdi bu gün baktım 338 bir tuaflık var ama ne :D

hocam sitenize onlinewebstats ekleyin nereden ne kadar ziyaretçi geldiğine detaylı bakarsınız :)
Ek olarak: hocam başta yazdığım olayı googlede o konuda üstte çıkmak için demiştim bir kaç sitede denedim yararını görmüştüm :)

• Üyelik 14.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 2894
  • Beğeniler 1339 / 1338
  • Ticaret 249, (%100)

melankolia adlı üyeden alıntı

hocam sitenize onlinewebstats ekleyin nereden ne kadar ziyaretçi geldiğine detaylı bakarsınız :)
Ek olarak: hocam başta yazdığım olayı googlede o konuda üstte çıkmak için demiştim bir kaç sitede denedim yararını görmüştüm :)

Bağlantıların nereden geldiğine dair bilgilerim var Bot gelmiş : D Statpress eklentisini kullanıyorum günlük ziyaretçi, haftalık, aylık olmak üzere gösteriyor.. Arama kriterleri kelimesini gösteriyor.. hangi siteden bağlantı verilmiş onu gösteriyor. Sonra hangi tarayıcıdan girişmiş onu gösteriyor sonra Pc mi tablet mi mbil mi onu da gösteriyor :D Daha bir çok şey var yani

Ek Olarak: Ayrıyetten Akismet her sitede olması ve aktif olması şart yoksa spamdan kurtulamazsın :D

• Üyelik 16.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 4577
  • Beğeniler 1011 / 1011
  • Ticaret 3, (%100)

Serkan ALAZ adlı üyeden alıntı

Bağlantıların nereden geldiğine dair bilgilerim var Bot gelmiş : D Statpress eklentisini kullanıyorum günlük ziyaretçi, haftalık, aylık olmak üzere gösteriyor.. Arama kriterleri kelimesini gösteriyor.. hangi siteden bağlantı verilmiş onu gösteriyor. Sonra hangi tarayıcıdan girişmiş onu gösteriyor sonra Pc mi tablet mi mbil mi onu da gösteriyor :D Daha bir çok şey var yani

Ek Olarak: Ayrıyetten Akismet her sitede olması ve aktif olması şart yoksa spamdan kurtulamazsın :D

Peki hocam bu eklenti siteyi yoruyormu günlük 2k hitte sorun çıkartırmı acaba normalde eklentiler siteyi yavaşlatıyor diye pek eklenti kurma taraftarında değilim.

mustafayasin mustafayasin PHP & IOS Developer Kullanıcı
  • Üyelik 21.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 914
  • Beğeniler 91 / 173
  • Ticaret 11, (%100)
yorum formlarına captcha tarzında güvenlik kodu eklerseniz böyle bi sorununuz olmaz.

• Üyelik 14.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 106
  • Beğeniler 4 / 12
  • Ticaret 4, (%100)

melankolia adlı üyeden alıntı

Hocam aksimeti silsemmi yorumları değiştirip yayınlarım :D

• Üyelik 14.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 2894
  • Beğeniler 1339 / 1338
  • Ticaret 249, (%100)
Öyle düşünmemek lazım farkındamısın hocam bilmiyorum ama Bazı Temalar Eklentiler ile çalışır buna benzer kıyaslarsak SEO eklentisi, Sitemap eklentisi, Akismet eklentisi, bunlar temel eklentiler ama benzer eklenti adı altındaki Statpress v.s eklentiler zararlı değildir Zararlı olsa idi kullanmazdım.. Öneririm Detaylı bir şekilde hem onlinewebstat dofollow yada nofollow bağlantı vermiyor mu dışarı ? ama benim dediğim eklendi vermiyor

Ek Olarak:

Online Oyunlar adlı üyeden alıntı

Hocam aksimeti silsemmi yorumları değiştirip yayınlarım :D

Akismeti silmene gerek yokki akismet sadece Güvenliğini sağlar yani yorumlara karşı korur botlara karşı onları değiştirip değiştirip yayınlarsın :D benim önerim değil bu bende her saat istenmeyen yorumlar oluyor hemde binlerce ben ne yapıyorum siliyorum :D

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al