wmaraci reklam
lidertakipci

Kaliteli ve Hareketli Banner Yapımı

36 Mesajlar 24.082 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

alcaysalih alcaysalih Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Düzce
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 74
  • Beğeniler 0 / 19
  • Ticaret 0, (%0)
Hepimizin isteği değil mi kaliteli bir banner'a sahip olup , kaliteli reklam yapabilmek . Bazılarımız hareketli banner'ların sadece programlarla yapabileceğini ve bunun için bir flash veya jquery e ihtiyaç olduğunu düşünüyor ama yanılıyorlar . İlk günlerimde gerçekten ben bu konuda çıkıntı çektim . Hem kalite hemde seo açısından . Arama motorları yavaş açılan siteleri ve kasan scriptleri sevmezler bir çare bulmam gerekiyordu ve ücretsiz olmalıydı. Bunun için bir yötem buldum ve inanın bunu sizde çok seveceksiniz.

Örnekler :

Gördüğünüz gibi gayet kaliteli ve "gif" formatında banner lar . Hem arama motorlarına olmayacak hem de istediğiniz her yerde reklamınızı yapabileceksiniz eklentilere ihtiyaç duymadan . Bunlar benim projelerimde kullandığım banner lar , gerçekten faydası çok fazla .

Buradan gerekli siteye gidip , istediğimiz boyutlarda , istediğimiz tasarımı seçip gerekli ayarları uyguluyoruz ve test ediyoruz nasıl olduğunu . Bunu test ederken de herkesin bildiği camstudio programını kullanıyoruz.Üstelik istediğimiz masaüstünde istediğimiz kareyi alabiliyoruz boyutlandırarak. Sonrasında ise hala popülerliğin koruyan "gif" uzantılı resimlere veriyoruz kendimizi . Burada belirtmek isterim ki herhangi bir videoyu .gif uzantılı bir resime çevirmek için kullandığım bu program gerçekten çok kaliteli. Kısa videolarınızı , resime çevirip istediğiniz her yerde kullanilirsiniz . Daha detaylı anlatamıyorum haliyle ama detaylar yazdıklarımda gizli , akıllı olan bu işi yapabilecek olan adam zaten anlamıştır .

Unutmayın ki bunu size söylemden bu bannerları paralı da yapabilirdim ama ortada paralı yapılacak birşey yok . İngilizce kaynaklarda herşey detayına kadar anlatılıyor para kazanma konusunda , benim istediğim Türkçe olarak ta bunu gerçekleştirebilmek. Türkiye de önde olanlar bu şekilde öndeler arkadaşlar tek farkları yabancı dil bilmesi ve gerekli eğitimi doğru yerden alması.
Rednoize EmPa JpnTr26

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Freezby Freezby IMZA YASSAKK :) Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Tamsurum.net
  • Konum Kırklareli
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 1359
  • Beğeniler 88 / 287
  • Ticaret 5, (%100)
Konu es geçilmiş ama gerçekten çok faydalı bir paylaşım teşekkürler :)
Muhsin ASLAN

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 04.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Düzce
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 74
  • Beğeniler 0 / 19
  • Ticaret 0, (%0)
Rica ederim , banner ve logolar sitelerimizin candamarı aslında. Böyle şeylerin bilinmiyor olması , bu işin ülkemizde bilinmiyor olması demektir. Ama yavaş yavaş herkes uyanıyor

AhmetTUTAK AhmetTUTAK WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Reklam
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 504
  • Beğeniler 189 / 80
  • Ticaret 40, (%100)
mükemmelsin kardeşim güzel bir akıl

wmaraci
wmaraci

recox recox WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Elektrik Elektronik Mühendisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad R** G**
  • Mesajlar 59
  • Beğeniler 0 / 4
  • Ticaret 4, (%100)
Yer imlerine aldım hocam siteyi sağolasın.

BlackCat BlackCat WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek -
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 322
  • Beğeniler 30 / 51
  • Ticaret 2, (%100)
Sitede kayıtlar ücretli sanırım ancak sizin anlatmak istediğiniz ona gerek kalmadan, camtasia programını açıp video olarak kaydetmek. (kesme işleri vs. de olacak) daha sonra da video to gif programıyla banneri hazırlamak.

Eğer bu şekildeyse çok kaliteli ve zaman ayırılabilecek bir iş olur.
Ancak bu şekilde de linkler çalışmaz sanırım :)
BostanVA

kişi bu mesajı beğendi.

MertBalci MertBalci WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek .
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 2345
  • Beğeniler 758 / 757
  • Ticaret 434, (%100)
30 sn bir banner oluşturdum. Gerçekten hoş bir site. Kullanımı çok basit.

sanaldunyali sanaldunyali WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Öğretmen
  • Mesajlar 104
  • Beğeniler 34 / 22
  • Ticaret 1, (%100)
teşekkürler paylaşım için. işe yarar. swf to gif ile de çevrilebilir sanırım.
BostanVA

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 04.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Düzce
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 74
  • Beğeniler 0 / 19
  • Ticaret 0, (%0)
Ben bu bannerlar sayesinde gerçekten iyi paralar kazandım . Ziyaretçi siteye girdiğinde , aklında kalması gereken birşeyler olmasını hissediyor ve hareketli şeyler bunun yerini fazlasıyla tutuyor . Piyasada , hatta sitemizde de vardır illa ki böyle bannerlar yapabilecek insanlar en az 25 tl ister sizden .

BlackCat aslında açıkladığın şeyi açıklanmaması gerekiyordu ama tebrikler aramızdaki tek zeki sensin ve gerçekten anlamışsın :( .

Banner olarak kullanmak için linke gerek yok yani yapmanız gereken şey çok basit . Anlattıklarım ile gif e çevirdikten sonra kendi blogunuzun dizinine atacaksınız ve resime url veren html kodu ile çalıştıracaksınız .

Hepinize başarılar , bir süre sonra bu konuları kaldıracağım gibi geliyor bana.

• Üyelik 04.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Düzce
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 74
  • Beğeniler 0 / 19
  • Ticaret 0, (%0)
Konuyu tekrar düzenledim , ilk mesajdan ayrıntılı oalrak okuyabilirsiniz . Fakat belirtmek istiyorum ki , lütfen bu konuları abartmadan öğrenmeye çalışın . Abartı sizi bir yere götürmez , daha bunun gibi birçok bilgiler vereceğim fakat abartılması durumunda sadece isteyenlere vereceğim.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al