wmaraci reklam

Paypal Hakkında Soru

18 Mesajlar 1.560 Okunma
smmexpress

Vjolenza Vjolenza Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** P**
  • Mesajlar 708
  • Beğeniler 77 / 101
  • Ticaret 16, (%100)
Merhabalar paypaldan ilk defa ödeme alıyorum reklam satışı yaptım fakat sormam gereken bir soru var reklamı alan kişi bu ücreti istediği zaman geri çekebilir mi ? İşlem ayrıntı resminide paylaşıyorum

wmaraci
reklam

MertBalci MertBalci WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek .
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 2345
  • Beğeniler 758 / 757
  • Ticaret 434, (%100)
Benim daha önce başıma gelmişti. Hizmet teslim edilmedi diyerek ödeme talep ettiğinde ödemeyi geri alabiliyor hocam.

• Üyelik 26.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** P**
  • Mesajlar 708
  • Beğeniler 77 / 101
  • Ticaret 16, (%100)

MertBalci adlı üyeden alıntı

Benim daha önce başıma gelmişti. Hizmet teslim edilmedi diyerek ödeme talep ettiğinde ödemeyi geri alabiliyor hocam.

Peki ben bu paypal yetkililerine pm den konuşulanları göstersem engelleme gibi bir durum söz konusu olabilir mi ?

• Üyelik 07.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek .
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 2345
  • Beğeniler 758 / 757
  • Ticaret 434, (%100)

Vjolenza adlı üyeden alıntı

Peki ben bu paypal yetkililerine pm den konuşulanları göstersem engelleme gibi bir durum söz konusu olabilir mi ?

Ben denemeye çalışmıştım parayı geri çektiği zaman itiraz et gibi bir buton çıkıyordu. Ben fazla uğraşmamıştım ancak itiraz etme hakkınız olduğuna göre engelleme durumu söz konusu oluyor.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 26.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** P**
  • Mesajlar 708
  • Beğeniler 77 / 101
  • Ticaret 16, (%100)

MertBalci adlı üyeden alıntı

Ben denemeye çalışmıştım parayı geri çektiği zaman itiraz et gibi bir buton çıkıyordu. Ben fazla uğraşmamıştım ancak itiraz etme hakkınız olduğuna göre engelleme durumu söz konusu oluyor.

Anladım teşekkürler satışı yaptığım kişinin referanslarına baktım kurumsal bir firma felan umarım bir sorun olmaz tekrardan teşekkürler değerli yorumlarınız için :)

Dreamcool Dreamcool WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad Y** E**
  • Mesajlar 449
  • Beğeniler 78 / 75
  • Ticaret 62, (%100)
Hocam geri çekmek öyle kolay değil. Parayı gönderdiğiniz kişinin parayı 30 gün civarında hiç kullanmaması gerekmektedir. Ancak öyle çekiliyor diye biliyorum. Ayrıca itiraz edebilirsiniz. Ben Paypal'ı 1 senedir kullanıyorum daha fakat uzun süredir kullanan arkadaşlar var. Bir sorun yaşamadım ben bir tek hesabım engellenmişti. Onu da gerekli belgeleri yollayarak ve müşteri hizmetlerini arayarak hallettim.

Makale & Editörlük Hizmetleri

• Üyelik 26.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** P**
  • Mesajlar 708
  • Beğeniler 77 / 101
  • Ticaret 16, (%100)

Dreamcool adlı üyeden alıntı

Hocam geri çekmek öyle kolay değil. Parayı gönderdiğiniz kişinin parayı 30 gün civarında hiç kullanmaması gerekmektedir. Ancak öyle çekiliyor diye biliyorum. Ayrıca itiraz edebilirsiniz. Ben Paypal'ı 1 senedir kullanıyorum daha fakat uzun süredir kullanan arkadaşlar var. Bir sorun yaşamadım ben bir tek hesabım engellenmişti. Onu da gerekli belgeleri yollayarak ve müşteri hizmetlerini arayarak hallettim.

Hocam para bende şuan reklam satışını ben yaptım benim şuan ne yapmam gerekiyor hesabımdaki parayı harcamalı mıyım yoksa durmalı mı geri çekememesi için ?

Dreamcool Dreamcool WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad Y** E**
  • Mesajlar 449
  • Beğeniler 78 / 75
  • Ticaret 62, (%100)
Hocam siz istediğiniz gibi yapabilirsiniz. Ben daha önce 200-300 tlik para aktarımları da yaptım Paypal'dan parayı geri alması o kadar kolay değil. Siz ister harcayın ister çekin isterseniz de saklayın hiçbir sorun olacağını düşünmüyorum.

Makale & Editörlük Hizmetleri

8Dizayn 8Dizayn Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 268
  • Beğeniler 4 / 40
  • Ticaret 5, (%100)
En güvenlisi adam para gönderirken aileye para göndericek şekilde yapması.

• Üyelik 07.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek .
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 2345
  • Beğeniler 758 / 757
  • Ticaret 434, (%100)

Dreamcool adlı üyeden alıntı

Hocam siz istediğiniz gibi yapabilirsiniz. Ben daha önce 200-300 tlik para aktarımları da yaptım Paypal'dan parayı geri alması o kadar kolay değil. Siz ister harcayın ister çekin isterseniz de saklayın hiçbir sorun olacağını düşünmüyorum.

İsterseniz size hesabımı gösterebilirim. Hesabımda yeterli bakiye olmadığı için - lere düştü hesap. Ne kadar kolay geri çekiliyor bilmiyorum ancak satıcı güvenliği olmayan satışlarda para geri çekilebiliyor.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al