wmaraci reklam

adhood kullanıcılarına

5 Mesajlar 1.462 Okunma
wmaraci reklam

ferdi925 ferdi925 gazeteci Kullanıcı
  • Üyelik 30.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek gazeteci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad F** Ü**
  • Mesajlar 80
  • Beğeniler 14 / 5
  • Ticaret 53, (%100)
merhaba arkadaşlar. forumda yazacak yer bulamadım. inşallah doğru yerdeyimdir. bu adhood reklam sistemine üye olup memnun kalanınız varmı. ben yaklaşık 2 yıldır üyeyim 3 tl kazanmışım şaka gibi. ama googledan 2 senede 3700 dolar para kazanmışım. bana çok mantıksız geldi. birde deneme yaptık. benim siteme yerleştirilen reklamda bu sitede buraya reklam vermek için tıklayın diyor. bana özel bir sayfa yapmışlar eyvallah. en az 50 tl istiyor. arkadaşım buradan kayıt yapıp reklamı yayınlatıyor. ne adhood panelimde bu reklamın olduğunu görüyorum nede bi faydasını. bu normalmi sizdede böyle bişey oldumu.

wmaraci
reklam

onur33 onur33 https://onurr.org Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad O** E**
  • Mesajlar 829
  • Beğeniler 106 / 155
  • Ticaret 18, (%100)
Aynen adhoodu ben de yakın zamanda bıraktım 3 ayda 6 tl diyor yok artık ! 4 k hitim var 6 tl uc ayda v3 versıyona gectı falan bakalım duzelme olacak mı ben bıraktım şahsen

Kişisel Blog: www.onurr.org

Machine Machine www.wptreni.com Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Bilgisayar Programcılığı & FED
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 1041
  • Beğeniler 73 / 328
  • Ticaret 12, (%100)
Adhood yeni sisteme geçtikler beni kaybettiler hocam öle bir sistem yapmışlar ki berbat ötesi. yeni bir site bildiriyorsunuz doğrulama gerekiyor yöneticilik haklarını meta tag kodunu veriyorlar alıyorsun koyuyorsun sitene doğrula butonları çalışmıyor kodu göremiyor sistem...

Ayrıca adhood'u 2 yıl kullandım gram para kazanamadım çok düşük getirisi var...

Sana önerim wordego.com'u tercih etmen şuan ben ona geçtim ve 1 hafta oldu kullanmaya başlaylı 1,50 tl para oldu doğru mu yanlış mı bilmiyorum ama adhood'da 1 haftada 0 para :D

Yeni sistemleri çok kötü

wptreni.com |  Wordpress Blogu

ferdi925 ferdi925 gazeteci Kullanıcı
  • Üyelik 30.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek gazeteci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad F** Ü**
  • Mesajlar 80
  • Beğeniler 14 / 5
  • Ticaret 53, (%100)
telefon numaraları bilem yok artık. silmişler siteden. desteğe tıklıyosun kendi kendine soru sorup yanıtlıyor. :D karşında muhatap yok. abi bu gidişle adhood da fazla durmaz gidici.

wmaraci
wmaraci

onur33 onur33 https://onurr.org Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad O** E**
  • Mesajlar 829
  • Beğeniler 106 / 155
  • Ticaret 18, (%100)

Machine adlı üyeden alıntı

Adhood yeni sisteme geçtikler beni kaybettiler hocam öle bir sistem yapmışlar ki berbat ötesi. yeni bir site bildiriyorsunuz doğrulama gerekiyor yöneticilik haklarını meta tag kodunu veriyorlar alıyorsun koyuyorsun sitene doğrula butonları çalışmıyor kodu göremiyor sistem...

Ayrıca adhood'u 2 yıl kullandım gram para kazanamadım çok düşük getirisi var...

Sana önerim wordego.com'u tercih etmen şuan ben ona geçtim ve 1 hafta oldu kullanmaya başlaylı 1,50 tl para oldu doğru mu yanlış mı bilmiyorum ama adhood'da 1 haftada 0 para :D

Yeni sistemleri çok kötü

Hocam wordego film sitelerini kabul etmiyor mu ?

Kişisel Blog: www.onurr.org
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al