wmaraci reklam
lidertakipci

Ücretsiz Blog Dağıtan Site Bulogir.com

5 Mesajlar 699 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

imajweb imajweb WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 114
  • Beğeniler 14 / 33
  • Ticaret 28, (%100)
Merhabalar Arkadaşlar,

Ücretsiz Blog dağıtan Bulogir.com 'u sizlere tanıtmak istiyorum. Bulogir 'de Kayıt kısmından ücretisiz blogunuzu edinebilirsiniz. Bulogunuza girdiğiniz makalelerinizin önemli olduğunu düşünüyorsanız Yazı Gönder kısmında yazınızı bize iletebilirsiniz, ilettiğiniz yazılar incelendikten sonra Bulogir ana dizininde yayınlanmaya başlar. Yeni yeni düzenlemeler yaptığımız Bulogir 'i geliştirmek için tavsiyede bulunabilirsiniz.

Ücretsiz Bulogunuz şimdiden hayırlı olsun :)

Herkese İyi Çalışmalar Dilerim.

wmaraci
reklam

kerimptk kerimptk Youtuber Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici / Youtuber
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** P**
  • Mesajlar 1440
  • Beğeniler 194 / 234
  • Ticaret 46, (%100)
Hocam bir kaç yazıya baktım altlarında link falan yok. İnsanlar neden karşılıksız bir iş için yazısını yollasın ki sana. Botla çek yazıları aynı şey. İkisinde de linksiz bunda fark gönderenler gönüllü ama karlı taraf sadece sizsiniz.

Abone Ol : www.youtube.com/@kerimpotuk

• Üyelik 10.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 114
  • Beğeniler 14 / 33
  • Ticaret 28, (%100)
Keşke yazınızı göndermeyi deneyip ondan sonra bu yorumu yapsaydınız.

Birincisi burada ki asıl olay Bulogir.com ücretsiz blog dağıtıyor. Açtığınız kendi blogunuzda ister link verin ister vermeyin.

İkincisi Şu an sitede kayıtlı olan yazıların hepsini kendimiz girdik yazı gönder özelliğini yeni aktif ettiğimizden dolayı kullanıcıların gönderdiği yazı yok şu an ana dizinde. Ücretsiz blog açanların sayısı 100 ü geçmiş durumda. İsterseniz kendinize ücretsiz bir blog açıp daha sonra istediğiniz yazıyı link eklenmiş durumda gönderin yayınlayalım. Yazı gönder kısmında çoğu yazı paylaşımı yapan sisteme göre ekstra özellikler var bunları göz ardı etmişsiniz. Mesela dosya ekleyebiliyorsunuz hangi kategoride yayınlanmasını istiyorsanız kendiniz seçip bir kapak resmi ekleyebiliyorsunuz.

Biz burada kullanıcılara ücretsiz ve limitsiz blog dağıtıyoruz ama yorumunuzda burada karlı olan sizsiniz diyerek sanki insanları kandırmaya çalışıyomuşuz gibi bir izlenim yaratmışsınız. Sistemi kullanmaya başlayın ondan sonra yorumunuzu yapın isterseniz.

İyi Çalışmalar Dilerim.

kerimptk adlı üyeden alıntı

Hocam bir kaç yazıya baktım altlarında link falan yok. İnsanlar neden karşılıksız bir iş için yazısını yollasın ki sana. Botla çek yazıları aynı şey. İkisinde de linksiz bunda fark gönderenler gönüllü ama karlı taraf sadece sizsiniz.

kerimptk kerimptk Youtuber Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici / Youtuber
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** P**
  • Mesajlar 1440
  • Beğeniler 194 / 234
  • Ticaret 46, (%100)

imajweb adlı üyeden alıntı

Keşke yazınızı göndermeyi deneyip ondan sonra bu yorumu yapsaydınız.

Birincisi burada ki asıl olay Bulogir.com ücretsiz blog dağıtıyor. Açtığınız kendi blogunuzda ister link verin ister vermeyin.

İkincisi Şu an sitede kayıtlı olan yazıların hepsini kendimiz girdik yazı gönder özelliğini yeni aktif ettiğimizden dolayı kullanıcıların gönderdiği yazı yok şu an ana dizinde. Ücretsiz blog açanların sayısı 100 ü geçmiş durumda. İsterseniz kendinize ücretsiz bir blog açıp daha sonra istediğiniz yazıyı link eklenmiş durumda gönderin yayınlayalım. Yazı gönder kısmında çoğu yazı paylaşımı yapan sisteme göre ekstra özellikler var bunları göz ardı etmişsiniz. Mesela dosya ekleyebiliyorsunuz hangi kategoride yayınlanmasını istiyorsanız kendiniz seçip bir kapak resmi ekleyebiliyorsunuz.

Biz burada kullanıcılara ücretsiz ve limitsiz blog dağıtıyoruz ama yorumunuzda burada karlı olan sizsiniz diyerek sanki insanları kandırmaya çalışıyomuşuz gibi bir izlenim yaratmışsınız. Sistemi kullanmaya başlayın ondan sonra yorumunuzu yapın isterseniz.

İyi Çalışmalar Dilerim.

Sisteminizi daha iyi açıklasaydınız ben yazı göndermeyi denerdim ve bu yorumu bırakmama gerek kalmazdı. Var olan yazıların dışarıdan gelmediğini baştan söylemediğiniz için yazıların kullanıcıların gönderdiği yazılar olduğunu düşündüm ve durum böyle olunca yazdığımda yanlış bir yan yok.

Abone Ol : www.youtube.com/@kerimpotuk
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 10.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 114
  • Beğeniler 14 / 33
  • Ticaret 28, (%100)
Haklısınız.

İyi Çalışmalar Dilerim.

kerimptk adlı üyeden alıntı

Sisteminizi daha iyi açıklasaydınız ben yazı göndermeyi denerdim ve bu yorumu bırakmama gerek kalmazdı. Var olan yazıların dışarıdan gelmediğini baştan söylemediğiniz için yazıların kullanıcıların gönderdiği yazılar olduğunu düşündüm ve durum böyle olunca yazdığımda yanlış bir yan yok.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al