wmaraci reklam

Wordpress dosyaları nereye kopyalanacak?

15 Mesajlar 6.739 Okunma
smmexpress

jokertr jokertr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 9
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Şöyle bir durum oldu ilk başta wp-zip dosyasını /public_html içine atıp exract yapınca /public_html/wordpress/ içine açtı, config dosyası ve tema dosyasınıda gereken yerler attım.İnternet adresini girince wordpress kurulumu yaptı herşey çok güzel ancak başka tarayıcıdan internet adresini girince önce wordpress kalsörü görünüyordu tıklayınca siteyi açıyordu. Sonra yalnızca /public_html içinde attım wordpress klasöründeki herşeyi haliyle ilk etapta çalışmadı. Hepsini silip tekrar kurdum, wp kurulumunu yaptı sonrasında internet adresini yazdığımda 404 not found ekranı geldi.

Ek Olarak: 6. denemeden sonra şu an o şekilde duruyor. :)

wmaraci
reklam

Gokhan01 Gokhan01 Webmaster Kullanıcı
  • Üyelik 21.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Adana
  • Ad Soyad G** A**
  • Mesajlar 485
  • Beğeniler 93 / 108
  • Ticaret 18, (%100)
Kurulumda site adresi olarak site.com/wordpress seçip db ye kayıt etmiştir ikinci kurulumda ana dizinde ama aynı db kullandıysan 404 hatası vermesi normal çünkü site.com/wordpress de kurulu sanıyor kendini

brkrtp brkrtp Mobile App Developer Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Mobile App Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 964
  • Beğeniler 269 / 251
  • Ticaret 31, (%97)
HOcam pm ile iletişime geçebilirsiniz. Tw ile halledebilirim.

Kocakaplan Kocakaplan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Bilişim
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 25
  • Beğeniler 1 / 3
  • Ticaret 4, (%100)
Wordpressi yeniden indirin ve zipten çıkartın kendi bilgisayarınızda. Ftp programı ile public_html içine atın wordpress klasörü içindeki dosyaları. cPanele girin ve veritabanını ve veritabanı kullanıcısını silin ve yeniden veritabanı ve veritabanı kullanıcısı oluşturun. Tavsiyem Veritabanı Sihirbazı ile yapmanızdır. Sıfırdan kurulum yapın sorun kalmaz

wmaraci
wmaraci

jokertr jokertr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 9
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

Kocakaplan adlı üyeden alıntı

Wordpressi yeniden indirin ve zipten çıkartın kendi bilgisayarınızda. Ftp programı ile public_html içine atın wordpress klasörü içindeki dosyaları. cPanele girin ve veritabanını ve veritabanı kullanıcısını silin ve yeniden veritabanı ve veritabanı kullanıcısı oluşturun. Tavsiyem Veritabanı Sihirbazı ile yapmanızdır. Sıfırdan kurulum yapın sorun kalmaz

Aynen dediğiniz gibi bende sıfırdan kurulum için uğraşıyordum kurulumu bitirdim şu an çalışıyor.Mesajınızı geç gördüm ama yapılması gereken bu.
Teşekkürler

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al